Niedziela, 22 listopada 2020, godz. 12:40
4 : 4
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1. połowa3 : 1
14:40

Niezwykłe emocje mieliśmy dziś w Łodzi! Grająca w przewadze Puszcza od początku drugiej połowy rzuciła się do ataku, co szybko przełożyło się na gola Łukasza Spławskiego. Zaledwie trzy minuty później hat-tricka skompletował Antonio Dominguez i wydawało się, że podopieczni Wojciecha Stawowego dowiozą korzystny rezultat do końca. Tak się jednak nie stało, bo hat-trickiem popisał się również Wiktor Żytek i mecz zakończył się remisem 4:4. Strata punktów przez ŁKS oznacza, że liderem Fortuna 1 Ligi pozostaje Bruk-Bet Termalica Nieciecza. To już wszystko, jeśli chodzi o tę kolejkę - na kolejne emocje zapraszamy w przyszłym tygodniu!

94'

Koniec meczu! ŁKS Łódź po szalonym meczu remisuje z Puszczą Niepołomice 4:4!

94'

Michał Mikołajczyk faulem zatrzymał wychodzącego z kontrą Nawotkę i zarobił żółtą kartkę.

92'

Konieczna jest nawet zmiana. Samu Corral już poza boiskiem, za niego Dragoljub Srnić.

91'

Urazu nabawił się Samu Corral. Potrzebuje pomocy medycznej.

90'

Strzał głową Spławskiego prosto w dobrze ustawionego Malarza.

90'

Oba zespoły mają jeszcze trzy minuty, aby powalczyć o trzy punkty.

88'

Niedokładne dośrodkowanie Dankowskiego w kierunku Corrala.

87'

Teraz piłkę w pole karne dorzucali goście. Futbolówka w rękach Malarza.

85'

Obrońcy Puszczy radzą sobie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

82'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Puszczy, wszystko zakończone jednak niecelnym strzałem Nawotki!

82'

I ostatnia zmiana w ekipie Puszczy. Kończy występ Michał Rakoczy, na murawie melduje się Marcin Stefanik.

80'

W miejsce Łukasza Sekulskiego pojawia się z kolei Samu Corral.

80'

Nie ma też Adriana Klimczaka, którego zmienił Carlos Moros Gracia.

80'

Na potrójną zmianę decyduje się Wojciech Stawowy. Schodzi Pirulo, w jego miejsce Tomasz Nawotka.

77'

Podbudowana kolejnymi golami Puszcza chce walczyć o komplet punktów! Z woleja uderzał Cikos, ale był to strzał niecelny.

76'

I mamy remis! Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Wiktora Żytka, który skompletował hat-tricka!

75'

GOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! WIKTOR ŻYTEK Z HAT-TRICKIEM!

74'

To mógł być remis! Michał Rakoczy miał znakomitą sytuację, ale obronił jego strzał Arkadiusz Malarz!

71'

Puszcza znów odrabia część strat! Michał Klec dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę Wiktora Żytka, a ten po raz drugi w tym meczu pokonał Malarza! Czy tym razem goście pójdą za ciosem, czy znów po chwili stracą gola?

70'

GOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! WIKTOR ŻYTEK!

69'

Adrian Klimczak z żółtą kartką.

68'

Czwarta zmiana w ekipie Puszczy. Schodzi Michał Czarny, na murawie melduje się Jakub Bartosz.

66'

63'

Puszcza stara się atakować. Goście grają w przewadze jednego zawodnika, lecz znów tracą do ŁKS-u dwie bramki. Teraz piłkarze z Niepołomic mają rzut rożny.

60'

Błyskawiczna i piorunująca odpowiedź ŁKS-u! Po krótko rozegranym rzucie rożnym piłka trafiła do będącego przed polem karnym Antonio Domingueza, a ten oddał precyzyjny strzał i po raz trzeci w tym meczu mógł cieszyć się z gola!

59'

Od razu zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Michał Trąbka, za niego Kamil Dankowski.

59'

GOOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! ANTONIO DOMINGUEZ Z HAT-TRICKIEM!

57'

Znów robi się bardzo ciekawie w Łodzi, Puszcza zdobywa gola kontaktowego! Jego strzelcem Łukasz Spławski.

56'

GOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! ŁUKASZ SPŁAWSKI!

54'

Spokojniejszy fragment spotkania, gra toczy się teraz głównie w środku pola.

50'

Blisko gola Puszcza! Michał Rakoczy wyszedł sam na sam z Malarzem, minął już bramkarza, ale z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę!

47'

Pierwsza akcja Kleca i niezłe dośrodkowanie, lecz obrońcy ŁKS-u wyszli z tego obrronną ręką.

46'

Ponadto zszedł Mateusz Skrzypczak, a na murawie zameldował się Michał Klec.

46'

W szatni został również Hubert Tomalski. Za niego Karol Knap.

46'

Potrójnej zmiany dokonał od razu Tomasz Tułacz. Zdjął między innymi bramkarza, Gabriela Kobylaka. W jego miejsce Mateusz Górski.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

13:33

Mnóstwo działo się w pierwszej części spotkania w Łodzi! Po zaledwie jedenastu minutach gospodarze prowadzili 2:0 - najpierw z rzutu karnego trafił Antonio Dominguez, a po chwili rezultat podwyższył Maciej Wolski. Ten drugi mocno skomplikował sytuację swojej drużyny w 27. minucie, gdy wyleciał z boiska za faul na Wiktorze Żytku, a sam poszkodowany z rzutu wolnego zdobył gola kontaktowego. Już w osłabieniu ŁKS zdobył jednak kolejnego gola - po raz drugi "jedenastkę" wywalczył Przemysław Sajdak, a na bramkę zamienił ją Dominguez. Czy Puszcza podniesie się jeszcze po tym ciosie? Wracamy za około 10 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Dwie minuty doliczył do pierwszej połowy arbiter.

45'

Przez arbitra upomniany także Jan Sobociński.

44'

Mateusz Skrzypczak zarobił żółtą kartkę.

43'

Dobra interwencja Dąbrowskiego. Stoper gospodarzy zatrzymał Spławskiego.

41'

Michał Mikołajczyk przewrócił się w polu karnym, lecz nie było mowy o faulu.

40'

Odpowiada Puszcza, lecz uderzenie głową jednego z gości było niecelne.

39'

Błyskawicznie podniósł się po czerwonej kartce i straconym golu ŁKS! Gabriel Kobylak faulował w polu karnym Przemysława Sajdaka, a Antonio Dominguez po raz drugi pewnie uderzył z jedenastu metrów!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! ANTONIO DOMINGUEZ PO RAZ DRUGI!

36'

RZUT KARNY DLA ŁKS-U!

33'

Znakomite uderzenie Trąbki sprzed pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Kobylaka! Niewiele brakowało, aby ŁKS znów miał dla gole przewagi!

32'

ŁKS utrzymuje się przy futbolówce. Gospodarze starają się spowolnić grę.

31'

29'

No i w Łodzi mamy niespodziewany zwrot akcji! Gospodarze muszą radzić sobie w osłabieniu, a na dodatek od razu po czerwonej kartce dla Macieja Wolskiego stracili gola! Wiktor Żytek przymierzył z rzutu wolnego, wydawało się, że Arkadiusz Malarz ma piłkę na rękach, ale golkiper ŁKS-u nie zdołał obronić tego strzału.

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! WIKTOR ŻYTEK!

27'

ŁKS GRA W DZIESIĄTKĘ! Czerwoną kartką przez arbitra ukarany Maciej Wolski. Obrońca ŁKS-u faulował wychocego sam na sam z bramkarzem Wiktora Żytka i wyleciał z boiska!

22'

Łodzianie wciąż mają dużą przewagę. Ich kolejna akcja spaliła na panewce po złym zagraniu Klimczaka.

19'

Indywidualna akcja Trąbki, ale gracz ŁKS-u zatrzymany przez obrońcę na skraju pola karnego.

16'

Pierwsza odpowiedź gości, Arkadiusz Malarz bez problemu poradził sobie jednak ze strzałem Spławskiego.

16'

14'

Jakub Serafin faulem zatrzymał wychodzącego z kontrą Pirulo. Gracz Puszczy zarobił żółtą kartkę.

12'

Ależ początek ŁKS-u! Przemysław Sajdak uderzył sprzed pola karnego, Gabriel Kobylak odbił piłkę do boku, ale przy dobitce Macieja Wolskiego był już absolutnie bezradny!

11'

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! MACIEJ WOLSKI!

10'

Znakomicie rozpoczął się ten mecz dla gospodarzy! Antonio Dominguez pewnym, płaskim strzałem nie dał szans golkiperowi rywali.

9'

GOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! ANTONIO DOMINGUEZ!

9'

7'

Wolski starał się dograć do Sekulskiego, lecz jego wrzutka było zdecydowanie zbyt wysoka.

6'

Od początku sporą przewagę mają gospodarze. Obrońcy Puszczy radzą sobie jednak z kolejnymi dośrodkowaniami ŁKS-u.

3'

Pierwsze uderzenie Pirulo, Hiszpan nie trafił jednak w bramkę.

1'

Gramy!

12:40

12:36

12:32

Jedyne do tej pory mecze obu drużyn miały miejsce w sezonie 2018/2019. W Niepołomicach ŁKS zwyciężył 2:0. W rewanżu w Łodzi Puszcza sprawiła jednak sporą niespodziankę, wygrywając 1:0. Czy o podobne zaskoczenie goście postarają się także dziś?

12:29

Puszcza Niepołomice zaczęła rozgrywki od jednego punktu w trzech pierwszych kolejkach, ale później było już zdecydowanie lepiej. Ostatnio podopieczni Tomasza Tułacza pokonywali 1:0 Górnika Łęczna i Odrę Opole. Awansowali również do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. W ligowej tabeli mają 18 punktów po 11 meczach, co daje im ósmą lokatę.

12:25

W zeszłym sezonie ŁKS Łódź grał w PKO Ekstraklasie i cel podopiecznych Wojciecha Stawowego jest jasny - błyskawiczny powrót do elity. Na razie wszystko wskazuje na to, że ta sztuka łodzianom się uda. Z dwunastu meczów wygrali aż dziesięć. W tym tygodniu ponieśli jednak również pierwszą porażkę, ulegając Radomiakowi Radom. Dziś gospodarze chcą wygrać i wrócić na fotel lidera Fortuna 1 Ligi.

12:19

Oto wyjściowy skład i ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice:

12:15

Tak prezentuje się pierwsza jedenastka oraz ławka rezerwowych ŁKS-u Łódź:

12:11

ŁKS Łódź walczy o pozycję lidera Fortuna 1 Ligi! Podopieczni Wojciecha Stawowego muszą wygrać, aby wrócić na pierwsze miejsce w tabeli, wyprzedzając Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Dziś łodzianie zagrają z zajmującą ósmą lokatę Puszczą Niepołomice. Początek meczu o 12:40 - zapraszamy na naszą relację LIVE!