0 : 3
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
1. połowa0 : 2
18:54

Dotkliwa porażka GKS-u Tychy przed własną publicznością. Zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza przegrali w sobotni wieczór 0:3 z Wigrami Suwałki. Dla przyjezdnych trafiali Patryk Klimala dwa razy oraz Siergiej Pilipczuk.

94'

Koniec meczu! Wigry pewnie pokonują w Tychach miejscowy GKS 3:0!

92'

Szybka akcja gości zakończona strzałem Roberta Dadoka. Piłka minęła słupek bramki tyszan.

91'

I jeszcze jedna zmiana. Adrian Łuszkiewicz opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Paweł Kaczmarczyk.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasy gry.

88'

Próbują jeszcze gospodarze zdobyć honorowego gola. Strzelał Kacper Piątek, ale został zablokowany.

85'

Groźnie wyglądał kontratak Wigier. W ostatniej chwili Siergiej Pilipczuk został zablokowany przez defensory GKS-u Tychy.

80'

Plac gry opuszcza Piotr Ćwielong. Szansę od Ryszarda Tarasiewicza dostał Kacper Piątek.

77'

Boisko opuścił bohater meczu Patryk Klimala. W jego miejsce na murawie pojawił się Krzysztof Wołkowicz.

73'

Faulowany był Piotr Ćwielong. Dośrodkowanie tyszan w pole karne prosto w ręce Łukasza Budziłka.

72'

Zakończył już swój występ Mateusz Radecki. W jego miejsce pojawił się Robert Dadok.

69'

Goście musieli radzić sobie w dziesiątkę. Poza placem gry przebywał kontuzjowany Siergiej Pilipczuk.

65'

Dobra okazja dla GKS-u! Michał Fidziukiewicz strzelał z bliskiej odległości, ale piłkę skierował prosto w bramkarza

64'

I zmiana w drużynie gości. W miejsce Patryka Sokołowskiego na boisku melduje się Robert Obst.

61'

Świetne uderzenie Siegieja Pilipczuka, niemal w samo okienko. Piłka po uderzeniu pomocnika Wigier zatrzepotała w siatce! 3:0!

61'

GOOOOOOL! SIERGIEJ PILIPCZUK! 3:0 DLA WIGIER

59'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w szesnastkę GKS-u Tychy. Radzą sobie obrońcy gospodarzy.

56'

Próbował poderwać kolegów z zespołu Piotr Ćwielong. Jego dośrodkowanie zostało jednak wybite przez defensorów Wigier.

50'

Przerwa w grze, Maciej Mańka potrzebował pomocy masażystów.

49'

Patryk Klimala ma apetyt na kolejne gole. Soczyste uderzenie gracza Wigier złapał Rafał Dobroliński.

47'

Żółtą kartkę obejrzał Adrian Jurkowski.

46'

W miejsce Łukasza Matusiaka na boisku zameldował się Łukasz Bogusławski.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

17:50

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy goście zasłużenie prowadzą z GKS-em Tychy 2:0!

45'

Arbiter Zbigniew Dobrynin doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Faulował Mariusz Rybicki i obejrzał żółtą kartkę.

43'

Indywidualna akcja Dawida Błanika zatrzymana przez gospodarzy. Po chwili odpowiedź Wigier. Strzelał Damian Gąska, ale broni Łukasz Budziłek.

40'

Drugi żółty kartonik obejrzał gracz gospodarzy. Sędzia napomniał Michała Fidzikiewicza.

38'

Tym razem uderzał Dawid Błanik, ale nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Łukasza Budziłka.

37'

Gospodarze próbują złapać kontakt z drużyną przyjezdnych. Michał Fidziukiewicz uderzał zza szesnastki, ale Łukasz Budziłek nie popełnił błędu.

32'

Fatalny błąd defensywy gospodarzy! Patryk Klimala w pełni wykorzystał chaos w obronie zespołu gospodarzy i po raz drugi pokonał Dobrolińskiego.

32'

GOOOOOL! PATRYK KLIMALA! 2:0 DLA WIGIER!

28'

Silnie uderzał zza szesnastki Damian Gąska. Golkiper GKS-u Tychy zdołał złapać futbolówkę.

24'

Mariusz Rybicki dogrywał groźnie wzdłuż linii bramkowej, futbolówkę odbił Dobroliński, ale najszybszy był przy niej Patryk Klimala, który nie zmarnował dogodnej sytuacji. 1:0 dla gości!

24'

GOOOOOOL! PATRYK KLIMALA! 1:0 DLA WIGIER

22'

Po dośrodkowaniu Dawida Abramowicza nad poprzeczką głową uderzał Piotr Ćwielong. W Tychach wciąż bez bramek.

20'

I znowu w roli główne Pepe Ćwielong. Gracz GKS-u Tychy uderzył na bramkę Budziłka, po drodze był jeszcze rykoszet, który nie zmylił golkipera Wigier.

17'

Pierwsza żółta kartka. Zobaczył ją Daniel Tanżyna.

16'

Chwila przerwy. Sergiej Pilipczuk potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

12'

Tyszanie też próbują zaskoczyć rywala. Aktywny dzisiaj Piotr Ćwielong dogrywał w pole karne, ale futbolówkę w rękawicach ma Budziłek.

9'

Goście wyszli z kolejną ofensywną akcją. Uderzał Damian Gąska, ale piłkę po jego strzale z około 17 metrów złapał Rafał Dobroliński.

7'

Bramka dla Wigier Suwałki! Gol nie zostaje uznany - liniowy sygnalizował pozycję spaloną.

3'

Strzelał na bramkę tyszan Mateusz Radecki, ale Daniel Tanżyna zdołał zablokować to uderzenie.

2'

Pierwsza ofensywna próba gospodarzy. Na bramkę Wigier uderzał Piotr Ćwielong, ale pewnie interweniował Łukasz Budziłek.

1'

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Zbigniewa Dobrynina! Gramy!

16:57

Za parę chwil pierwszy gwizdek sędziego. Zawodnicy GKS-u zagrają dzisiaj w czarnych strojach, a przyjezdni w białych kompletach.

16:41

Mecz z Wigrami będzie szczególny dla Kamila Zapolnika, który ostatnie sezony spędził w klubie z Suwałk, a latem za około 200 tys. zł przeszedł do GKS. 25-letni napastnik w ostatnim meczu tyszan z Zagłębiem strzelił piękną bramkę przewrotką i ma nadzieję, że teraz do siatki rywali będzie trafiać znacznie częściej.

16:40

Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Robert Dadok, Krzysztof Wołkowicz, Laurenţiu Iorga, Radosław Bukacki, Piotr Kwaśniewski, Robert Obst

16:37

Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Mateusz Grzybek, Seweryn Gancarczyk, Marcin Radzewicz, Paweł Kaczmarczyk, Kacper Piątek, Łukasz Bogusławski

16:36

16:35

Warto jednak pamiętać, że Wigry przyjadą do Tychów opromienione ostatnią wysoką wygraną z Podbeskidziem (3:0). Drużynie z Suwałk dobrze gra się w województwie śląskim, bo jedyne wyjazdowe zwycięstwa odniosła w tych rozgrywkach w naszym sezonie pokonując na Bukowej GKS Katowice i na Stadionie Ludowym Zagłębie Sosnowiec.

16:32

Piłkarze GKS-u Tychy są wyżej w tabeli od rywala z Suwałk zajmując 13. miejsce, ale mają w dorobku tylko o punkt więcej od plasujących się na 14. pozycji gości.

16:30

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 18. kolejki 1 ligi, w którym GKS Tychy zmierzy się z Wigrami Suwałki.