Drutex-Bytovia BytówBytovia Bytów
0 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
20:55

Olimpia Grudziądz pokonała na wyjeździe Drutex-Bytovię Bytów 1:0 po bramce Mateusza Klichowicza. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania!

94'

Sędzia kończy to spotkanie. Olimpia wygrywa 1:0!

92'

Gonzalez znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak to ten drugi okazał się lepszy w tym starciu!

87'

Zmiana w ytovii. Gonzalez w miejsce Wacławczyka.

84'

Zmiana w Olimpii. Bancessi wchodzi w miejsce Klichowicza.

82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Kaczmarka zostaje pewnie wyłapane przez Oszmańca.

78'

Rzut rożny dla Bytovii. Kamiński dośrodkowuje piłkę, jednak ta przechodzi nad poprzeczką bramki

74'

Mamy również zmianę w ekipie gospodarzy. Duda melduje się w miejsce Poczobuta.

73'

Zmiana w Olimpii. W miejsce Salmikivi wchodzi Kowal.

72'

Ostra gra i kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Wolski.

70'

Uderzenie Surdykowskiego z najbliżej odległości po dośrodkowaniu z prawej strony minimalnie mija bramkę Małeckiego!

68'

Tym razem żółtą kartką ukarany Poczobut.

67'

Żółta kartka dla Michaela Olczyka.

65'

Rzut rożny dla Bytovii, jednak piłka zostaje wybita przez defensywę gości.

63'

Bardzo dobre techniczne uderzenie w wykonaniu Kamińskiego, jednak udaje się Małeckiemu wyłapać piłkę.

60'

Żółtą kartką ukarany zostaje Jakóbowski.

59'

Potrzebna jest pomoc medyczna, leży jeden z zawodników gości.

55'

Żółtą kartką ukarany Kamiński.

52'

Piękna akcja w wykonaniu zawodników Bytovii, jednak na samym końcu Surdykowski znajdował się na spalonym! Dobrze weszła w drugą część gry drużyna gospodarzy.

48'

Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany zostaje Michalik.

48'

Ależ miałby wejście smoka Biel! Jego uderzenie głową z najbliższej odległości zostaje zblokowane na rzut rożny!

46'

Od początku drugiej połowy w miejsce Modelskiego melduje się Biel.

46'

Surdykowski wprowadza piłkę do gry i zaczynamy!

20:01

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za moment rozpoczniemy drugą połowę.

19:50

Do przerwy Olimpia prowadzi na wyjeździe z Bytovią 1:0 po bramce byłego zawodnika gospodarzy-Mateusza Klichowicza. Wracamy za 15 minut.

45'

Pan Dominik Sulikowski kończy pierwszą część gry.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

41'

Żółtą kartką ukarany zostaje Goropevsek.

38'

Rzut rożny dla Bytovii. Dośrodkowuje Kamiński, jednak pewnie interweniuje defensywa gości.

34'

Słaba próba strzału z dystansu w wykonaniu Ferugi.

32'

Janusz Surdykowski nie trafia z rzutu karnego! Wciąż prowadzi Olimpia!

30'

Karny dla Bytovii po zagraniu ręką jednego z zawodników Olimpii!

28'

Kolejna okazja dla Olimpii! Bliski zdobycia bramki po dośrodkowaniu z lewej strony był Woźniak, jednak piłka po jego uderzeniu przechodzi obok bramki!

24'

Bramka dla Olimpii! Bramkę po ładnej akcji zdobywa Mateusz Klichowicz!

23'

Rzut rożny dla Bytovii, dośrodkowuje Kamiński jednak pewnie wyłapuje piłkę Małecki.

22'

Ładna akcja Jakóbowskiego który dograł piłkę do Kamińskiego, jednak jego uderzenie z bliskiej odległości przelatuje obok słupka bramki Małeckiego.

19'

Próba uderzenia przez Klichowicza z 16 metra, jednak piłka ląduje na trybunach. Wznowi Oszmaniec.

16'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W miejsce kontuzjowanego Kurowskiego melduje się Olczyk.

14'

Ależ okazja dla Bytovii! Kamiński dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł niepilnowany Surdykowski, jednak jego uderzenie głową trafiło prosto w ręce bramkarza Olimpii!

12'

Próba strzału z wolnego, jednak piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Oszmańca.

11'

Będziemy mieli rzut wolny z bliskiej odległości dla Olimpii po zagraniu ręką przez Modelskiego.

8'

Chwila przerwy. Potrzebna jest pomoc medyczna dla Kurowskiego.

6'

Tym razem rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowuje Kamiński, jednak w tym przypadku wzorowo zachowała się defensywa Olimpii.

3'

Pierwszy rzut rożny dla piłkarzy Olimpii w tym spotkaniu. Piłka wędruje w pole karne, jednak pewnie interweniują obrońcy.

1'

Goście wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy!

18:58

Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie.

18:45

W pierwszym składzie Olimpii wyjdzie dzisiaj Mateusz Klichowicz, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Drutex-Bytovii. Ciekawe jak spisze się on przed swoją była publicznością.

18:34

Zdecydowanie nie jest to spotkanie dla fanów remisów. Drutex-Bytovia nie kończyła w ten sposób swoich spotkań w 6 ostatnich potyczkach, zaś Olimpia nie schodziła z boiska bez rozstrzygnięcia aż dziewięciokrotnie z rzędu.

18:32

Obie drużyny podchodzą do dzisiejszego starcia z chęcią rehabilitacji po porażce w ostatnim spotkaniu. Drutex-Bytovia uległa w ostatniej kolejce z GKS'em Tychy, zaś zespół Jacka Paszulewicza nie poradził sobie u siebie z Chrobrym Głogów.

18:23

Witamy prosto z Bytowa! Rozpoczynamy relację LIVE z meczu Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz. Bądźcie państwo z nami!