Wigry SuwałkiWigry Suwałki
1 : 2
Wisła PłockWisła Płock
93'

Sędzia kończy spotkanie! Wynik kończy się 2:1 dla gości. Dziękujemy za śledzenie relacji i do zobaczenia w przyszłym sezonie .

92'

Kolejna żółta kartka za faul taktyczny. Ukarany Atanacković.

87'

Zmiana w ekipie gości. Wchodzi Radwański, schodzi Lebedyński.

87'

W idealnej sytuacji znalazł się Darmochwał, wyszedł sam na sam z bramkarzem, strzelił w słupek.

82'

Żółta kartka za faul taktyczny dla Adriana Karankiewicza.

80'

GOOOOOOOL! Goście prowadzą 2:1 ! Bardzo ładna akcja gości! Teraz gospodarze muszą odrabiać straty!

75'

Zmiana w zespole Wigier. Wchodzi Żebrowski, schodzi Moneta.

74'

Sytuacja dl gości, w środek bramki trafił zawodnik z Płocka i Salik zdołał wybronić strzał.

73'

Piękna sytuacja Wigier! Po dośrodkowaniu ładnie złożył się do strzału Kopczyński, piłka wylądowała na poprzeczce i wyszła poza boisko.

68'

GOOOOOOOOL! Gol dla Wisły! Najpierw po dośrodkowaniu główkował zawodnik z płocka, obronił Salik, ale dobitki nie zmarnował Iliev! Mamy 1:1

66'

Dośrodkowanie dobre, lecz zawodnik Wisły główkował niedokładnie.

65'

Groźna sytuacja dla gości, Salik na rzut rożny.

62'

Boisko opuszcza Hiszpański, wchodzi Darmochwał.

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gol dla Wigier. Przypadkowa akcja, zamieszanie w polu karnym, nieudolnie próbowali powstrzymać Michała Kopczyńskiego obrońcy, ten jednak pewnym strzałem pokonał bramkarza gości!

57'

Dośrodkowanie po rzucie wolnym piłkarzy z Płocka, główkował napastnik Wisły, nieznacznie nad bramką.

47'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego piłkarza Wigier, wszyscy piłkarze minęli się z piłką.

45'

Zaczynają piłkarze Wigier.

46'

I koniec pierwszej połowy. Goście do 35 minuty dominowali na boisku, jednak ostatnie 10 minut pierwszej połowy należały do piłkarzy z Suwałki.

46'

Żółta kartka za taktyczny faul dla Dawida Jabłońskiego.

43'

Kolejna dobra sytuacja piłkarzy Wigier, bardzo składna akcja, jednak strzał prosto w bramkarza.

43'

Bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska piłkarza Wigier, niepilnowany był Moneta, jednak piłka poszła wysoko ponad bramką.

37'

Zmiana w ekipie Wigier, schodzi Zapolnik, wchodzi Valskis.

27'

Kolejny groźny strzał zza pola karnego gości, piłka poleciała 4 metry obok bramki.

26'

Bardzo groźna akacja gości! Piłkę na wolne pole wypuścił Iliev, lecz jego kolega z drużyny będąc sam na sam z bramkarzem poniósł piłkę za wysoko.

24'

Strzał zza pola karnego piłkarza gości wysoko ponad poprzeczką.

21'

Dośrodkowanie z lewej strony piłkarza Wigier, pewnie wyłapuje piłkę Kaniecki.

18'

Zakotłowało się w polu karnym Wigier, goście mogli zdobyć bramkę, ale w ostatecznej fazie akcji pogubili się i nic z tego nie wyszło.

15'

Po pierwszych atakach gości zawodnicy gospodarzy zdołali uspokoić grę.

13'

Od razu po rzucie wolnym piłkarze mieli szansę na zdobycie bramki! Obrońca wybił piłkę, ta doszła do skrzydłowego Wigier, i nagle z niczego zawodnik Wigier stanął sam na sam z bramkarzem, jednak obrońca gości zdążył wybić piłkę wślizgiem.

12'

Za niskie dośrodkowanie i obrońcy wybijają piłkę.

11'

Faul zawodnika Wigier, goście mają rzut wolny z lewej strony boiska.

9'

Gra toczy się głownie na połowie gospodarzy, którzy próbują kontratakować.

6'

Od początku spotkania to goście są stroną dominującą, mają większy procent posiadania piłki, jednak jak na razie nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe.

3'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy! Z lewej strony poszło dośrodkowanie, jednak Bartosz Biel posłał piłkę nad poprzeczką.

16:03

Zaczęli goście! Ostatni mecz sezonu zaczęty!

15:52

Na stadion wchodzi coraz więcej ludzi, ale nie zabrakło także kibiców z Płocka.

15:47

Obie drużyny rozgrzewają się na płycie boiska, zdaniem wielu dziennikarzy, Wigry mają większą motywację żeby wygrać, gdyż w przypadku wygranej i potknięć innych ekip mogą skończyć sezon nawet na 5 miejscu.

09:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - WISŁA PŁOCK

Miedź Legnica - Wisła Płock 0:2

Piłkarze Wisły Płock, którzy definitywnie przegrali walkę o awans do Ekstraklasy i na pewno zakończą sezon na trzecim miejscu, pożegnają się z rozgrywkami w Suwałkach, gdzie zagrają z Wigrami.

Gospodarze tracą do piątego Stomilu tylko punkt i jeśli ruda im się wygrać, a rywale zanotują wpadki, mogą zakończyć sezon nawet na piątym miejscu. Z kolei "Nafciarze" z pewnością będą chcieli powalczyć o przełamanie złej passy, bowiem odkąd przegrali z Termalicą nie potrafili zdobyć trzech punktów w starciach z Chojniczanką i Stomilem.