Drutex-Bytovia BytówBytovia Bytów
0 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
18:01

Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice 0:1Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice 0:1Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice 0:1Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice 0:1

18:01

95'

Koniec meczu.

95'

Ukarany Feciuch.

116'

Ukarany Lisowski.

94'

Gra nabrała tempa. Bytovia raz za razem uderza na bramkę przyjezdnych.

94'

Bytovia atakuje. Chojniczanka całym zespołem próbuje oddalać zagrożenie od własnej bramki.

93'

Anemiczne uderzenie Rybskiego, ale piłkę łapie golkiper Bytovii.

92'

Ryzykowne wyjście Tomasza Laskowskiego, który wybiegł do piłki w okolice 30 metra od bramki. Na szczęście uratował gospodarzy od utraty bramki.

91'

Nerwowo robi się nie tylko na boisku, ale również na trybunach. Kibice obu zespołów głośno dopingują swoje drużyny.

91'

Ukarany Juraszek.

90'

Sędzia doliczył przynajmniej 6 minut do regulaminowego czasu gry.

90'

Mrozik zastąpił Grzelaka.

89'

Niemrawa akcja Bytovii zakończona niecelnym strzałem Piątka.

88'

Szykuje się druga zmiana w Chojniczance. Do wejścia na boisko przygotowuje się Mrozik.

88'

Z każdą kolejną minutą topnieją szanse Bytovii na wygraną w tym meczu. Pod znakiem zapytania stroi też remis, bo Chojniczanka jest w ataku.

85'

Dobre zagranie górą Wojacha do Surdykowskiego, ale ten drugi, który znajdował się w polu karnym przeciwnika nie sięgnął piłki.

84'

Chojniczanka zaczyna grać na czas, a Bytovia coraz śmielej atakować.

83'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 7 minut. Bytovia atakuje bez powodzenia.

82'

To była druga żółta kartka dla Gancarczyka. Na boisku brakuje już 3 zawodników. Bytovia ma jednak przewagę.

81'

Gancarczyk faulował Wilczyńskiego.

79'

Ukarany Gancarczyk.

77'

Gra toczy się na połowie Bytovii. Sędzia coraz częściej używa gwizdka, by uspokoić grę.

77'

Wojach zastąpił Okuno.

75'

Szykuje się kolejna zmiana w Bytovii.

74'

Rzut wolny dla Bytovii. Uderzał Mandrysz, ale za mocno, bo piłka zamiast w kierunku bramki, przeleciała obok niej.

74'

Bytovia poczuła wiatr w przysłowiowych skrzydłach. Zespół Kafarskiego rzucił się do ataku.

72'

Siły na boisku się wyrównały. Czy Bytovii uda się teraz odrobić straty?

71'

Drugą żółtą kartką ukarany Kieruzel za przewinienie na Surdykowskim. Kibice Bytovii wygwizdali tego zawodnika.

70'

Piłka trafiła w twarz Zawistowskiego.

69'

Rzut wolny dla Bytovii z okolic 18 metra.

68'

To trudny mecz dla Bytovii. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że gospodarze tak łatwo się poddadzą. Wśród kibiców słychać głosy niezadowolenia z gry podopiecznych Tomasza Kafarskiego.

67'

Sędzia przerywa grę na uzupełnienie płynów.

65'

Siemaszko schodzi z boiska. W jego miejsce Rybski.

64'

Wilczyński Siemaszkę.

63'

Rzut wolny z 18 metra. Szewczyk uderzył prosto w mur. Rzut rożny dla miejscowych.

63'

Ukarany Kieruzel.

62'

Nieprawidłowo zatrzymany Mandrysz.

61'

61'

Zmienia się pogoda nad Bytowem. Nad miasto dosłownie i w przenośni nadciągnęły czarne chmury.

60'

Formela zastąpił zmęczonego i nieskutecznego dziś Michalskiego.

59'

Główkował Grzelak, ale niecelnie. Piłka przeleciała tuż obok bramki pilnowanej przez Laskowskiego.

58'

Rożny dla Chojniczanki.

56'

Piłkarze Bytovii zapowiadali godne pożegnanie z sezonem, a tymczasem daje się odnieść wrażenie, że myślami świętują już utrzymanie w I lidze.

55'

Bytovia musi postawić wszystko na jedną kartę, by blamażem nie zakończyć tego spotkania. Trener Kafarski niedługo dokona zmian. Za bramką Laskowskiego rozgrzewa się chociażby Formela i Chojnacki.

53'

Kibice Bytovii wyraźnie sprzeciwiają się decyzjom sędziego. Według nich Rafał Rokosz nie reaguje prawidłowo na przewinienia piłkarzy Chojniczanki.

52'

Ukarany Piątek.

51'

Na boisku w bytowskiej drużynie wyraźnie brakuje Michała Jabóbowskiego, aktywnego na skrzydle czy Łukasza Wróbla, który jest bardzo skuteczny w obronie.

50'

Po zagraniu Zawistowskiego piłkę złapał Laskowski.

49'

Chojniczanka w natarciu. Ze skrzydła uderzał Gancarczyk, a Laskowski posłał piłkę narzut rożny.

49'

Chojniczanka rozpoczęła drugą część meczu bez zmian.

47'

Janusz Surdykowski jest w tym spotkaniu skutecznie pilnowany przez obrońców Chojniczanki. Każde zagranie piłki do najlepszego strzelca czarno-biało-czerwonych kończy się przejęciem piłki.

46'

Rzut wolny dla Bytovii. Dośrodkowywał Robert Mandrysz, który zbyt mocnym strzałem posłał piłkę poza boisko.

45'

Piątek zastąpił kontuzjowanego Kryszaka.

57'

Drutex-Bytovia - Chojniczanka ChojniceDrutex-Bytovia - Chojniczanka ChojniceDrutex-Bytovia - Chojniczanka ChojniceDrutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice

49'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Drutex-Bytova przegrywa z Chojniczanką 0:1.

47'

Bytovia wydaje się czekać na koniec pierwszej połowy. Trener Kafarski będzie musiał przekazać swoim piłkarzom kilka cennych wskazówek w trakcie przerwy.

45'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

44'

Komplikuje się sytuacja Bytovii. Zespół będzie grał do końca spotkania w 10-tkę.

43'

Bajić ukarany czerwoną kartką za uderzenie Feciucha.

43'

Uderzał Bajić, ale prosto w mur.

42'

Rzut wolny dla Bytovii.

41'

Na murawie leży Surdykowski.

40'

Wygląda na to, że walka toczy się nie tylko na boisku. Kibice obu zespołów wymieniają się wulgarnymi przyśpiewkami.

38'

Bytovia próbuje odrabiać straty, ale nieskutecznie. Szewczyk uderzył właśnie z dystansu wysoko ponad bramką.

37'

Mariusz Kryszak wyraźnie kuleje. Niewykluczone, że jego drużyna w drugiej połowie zagra bez niego.

36'

Mariusz Kryszak już na boisku. Z murawy zszedł jednak Bajić.

35'

Teraz na murawie leży Bajić, który został uderzony w twarz.

34'

Kryszak opatrywany poza boiskiem. Najwyraźniej dolega mu lewa kostka.

33'

Głową wybija Lisowski.

32'

Rzut wolny z okolic 30 metra dla Bytovii. Wykonuje Kryszak.

31'

Samotny rajd Szewczyka lewą stroną boiska. Strzał obronił Podleśny.

30'

Chojniczanka w natarciu.

29'

Kolejne niebezpieczeństwo pod bramką Bytovii. Zawistowski próbował umieścić piłkę w siatce gospodarzy, ale znów niecelnie.

28'

Groźnie było przez chwilę pod bramką Drutex-Bytovii. Po dośrodkowaniu prowadzenie próbował podwyższyć Siemaszko, ale niecelnie.

27'

Rzut rożny dla Chojniczanki.

26'

Raz jeszcze Michalski, próbował wbić piłkę do bramki Podleśnego, ale ten był świetnie ustawiony i obronił strzał.

24'

Na trybunie kibiców przyjezdnych jest około 200 kibiców.

24'

Składna akcja Bytovii fatalnie wykończona przez Michalskiego. Chojniczanka zaczyna z autu.

23'

Piłkarze wrócili do gry. Przy piłce Bytovia.

22'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

21'

Drutex-Bytovia atakuje. Wilczyński za mocno zagrał do Okuno. Piłkę przejął Podleśny.

20'

Wykonywał Kryszak, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki pilnowanej przez Podleśnego.

19'

Rzut wolny dla Bytovii po faulu na Surdykowskim z okolic 20 metra od bramki Podleśnego.

18'

Ukarany Pietruszka za faul na Wilczyńskim.

17'

Chojniczanka w natarciu. Miejscowi zepchnięci do obrony.

16'

Seria uderzeń na bramkę Podleśnego. Golkiper przyjezdnych jest dziś w świetnej dyspozycji, bowiem obronił przed momentem kilka groźnych strzałów.

15'

Byovia zbyt łatwo traci piłkę. Czy zespołowi Kafarskiego uda się godnie pożegnać z sezonem.

15'

Niesamowita euforia w sektorze kibiców Chojniczanki.

14'

Tomasz Laskowski był bezradny w sytuacji sam na sam z Gancarczykiem. Laskowski obronił pierwszy strzał, ale zawodnik Chojniczanki zdobył gola po dobitce.

13'

Gancarczyk po dobitce pokonał Laskowskiego.

12'

W Bytowie nadal 0:0. Piłkę odzyskują przyjezdni.

11'

Z trudem piąstkuje Podleśny. Piłka wybita na aut. Gospodarze nadal w ataku.

11'

Rzut rożny dla Bytovii. Wykonuje Kryszak.

10'

Chojniczanka musi się bronić. Bytovia zepchnęła dzisiejszych rywali na swoją połowę.

9'

Trwa głośny doping kibiców obu zespołów.

8'

Zbyt mocne podanie Wilczyńskiego z okolicy środka boiska. Piłka poza boiskiem.

7'

Faulowany Szewczyk przy linii bocznej boiska. Rozpoczynają miejscowi.

6'

Janusz Surdykowski próbował dośrodkować ze skrzydła, ale nie trafił w piłkę. Przy piłce Chojniczanka.

5'

Z autu przyjezdni.

4'

Kontra Bytovii. Kieruzel przerwał akcję.

4'

Strzelał jednak Rafał Grzelak z 25 metra. Tomasz Laskowski z trudem obronił ten strzał. Rzut rożny dla Bytovii.

4'

Rzut wolny dla gości. Wykonuje Zawistowski.

3'

Gra toczy się w środku pola. Piłkarze walczą o utrzymanie przy piłce.

2'

Gospodarze ruszyli do ataku. Surdykowski był jednak na spalonym.

2'

Przyjezdni grają w strojach czerwono-żółtych. Drutex-Bytovia w strojach czarnych, co przy dzisiejszych warunkach pogodowych może utrudniać grę.

1'

Mecz właśnie się rozpoczął.

16:00

Z Chojnic przyjechały łącznie cztery autokary, więc kibiców przyjezdnych jest około 200.

15:59

Mecz jeszcze się nie rozpoczął, a kibice przyjezdnych rozpoczęli już wulgarny doping.

15:57

Piłkarze wybiegli już na boisko. Właśnie trwa pożegnanie Michała Pietronia, który rozegrał w barwach Drutex-Bytovii 93 spotkania i strzelił 14 bramek.

15:47

Piłkarze zbiegli już do szatni. Mecz rozpocznie się za około 10 minut.

15:46

Tylko nieco lepiej wygląda sytuacja w obozie Chojniczanki, gdzie trener Mariusz Pawlak nie będzie mógł skorzystać z trzech piłkarzy. Za kartki pauzuje pomocnik Przemysław Pietruszka. Z powodu kontuzji nie zagra w Bytowie inny zawodnik środka pola, Paweł Iwanicki, a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Przemysława Pietruszki.

15:46

Zarówno będący w roli gospodarzy bytowiacy jak i chojniczanie przystąpią do tego spotkania osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników. Teoretycznie w nieco trudniejszej sytuacji jest trener Tomasz Kafarski, który nie będzie mógł skorzystać z usług aż 5 zawodników. Choć od poniedziałku Daniel Mąka i Łukasz Wróbel wznowili treningi z zespołem, mało prawdopodobne, że zobaczymy ich dziś na murawie. Na pewno nie wystąpią pauzujący za kartki Tadeusz Socha, Michał Jakóbowski i Krzysztof Bąk.

15:44

Sędzią głównym spotkania będzie Rafał Rokosz z Katowic.

15:42

Obecnie trwa rozgrzewka piłkarzy obu zespołów. W sektorze dla kibiców zespołu gości miejsca zajęło już kilkadziesiąt osób. Podopieczni Mariusza Pawlaka będą więc mogli liczyć na gromki doping.

15:41

Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice

15:39

Witam Państwa serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Bytowie. Już za niespełna 20 minut rozpocznie się tu derbowy pojedynek Drutex-Bytovii z Chojniczanką Chojnice. Mecz na pewno będzie emocjonującym widowiskiem chociażby dlatego, że tym spotkaniem piłkarze obu zespołów podsumują grę w kończącym się właśnie sezonie I ligi.

20:33

09:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Chojniczanka zagra z GKS-em Katowice

W ostatnim meczu sezonu Bytovia zagra z Chojniczanką. Ekipa z Chojnic powalczy o to, aby zakończyć rozgrywki na piątym miejscu w tabeli. Aby to uczyć niezbędne jest zwycięstwo, a także korzystne rozstrzygnięcia pozostałych spotkań. Bytowianie także mogą finiszować na wyższej lokacie, ale tak jak w przypadku gości spotkania, poza wygraną musza się oglądać na innych.