Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1 : 1
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
94'

KONIEC MECZU! Puszcza Niepołomice uratowała remis z Energetykiem i podzieliła się z rybniczanami punktami.

93'

Mamy zmianę. Tomasz Gródek w miejsce Staniczka.

92'

Zaremba ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki po zdobytej bramce.

92'

Puszcza doprowadza do wyrównania! Piłka po dośrodkowaniu Kotwicy przelatuje tuż nad bramkarzem, a Krzysztof Zaremba tylko dostawił nogę do futbolówki i wpakował ją do bramki rywali.

91'

GOOOOOL!!!!!!!! ZAREMBA!!!!!!!!!!!

90'

Muszalika uderza z rzutu wolnego, ale piłka trafia w słupek.

89'

Żółtą kartką ukarany Marcin Biernat.

88'

Bardzo dużo niedokładności w grze Puszczy, nawet jeśli niepołomiczanom uda się przedostać pod pole karne rybniczan, zawsze zepsują swoje sytuacje złymi zagraniami.

86'

Dużo chaotycznej gry po obu stronach, w końcówce spotkania nieco aktywniejsi pod bramką rywali są gospodarze, ale mimo wielu prób nie potrafią w żaden sposób pokonać Antonina Bucka.

83'

Wrzurka w stronę Cholewiaka, ale w całej tej sytuacji znalazł się Buceki przechwycił futbolówkę.

81'

Ładnie chciał rozegrać tę akcję ofensywną Tomas Vrto, ale ostatecznie został złapany na spalonym.

80'

Strzał Zaremby ofiarnym wślizgiem blokuje Muszalik.

79'

Próba dośrodkowania Uwakwe, ale wcześnie faulu dopuścił się Zaremba.

78'

Gospodarze nie dają za wygraną i starają się odrobić straty. Przed chwilą uderzenie Zaremby sprzed pola karnego zostało zablokowane.

77'

Boisko opuszcza Feruga, w jego miejsce pojawia się Tomas Vrto.

75'

Uwakwe uderzał zza pola karnego, ale broni Bucek.

73'

Kolejna zmiana, Kiełtykę zmienia Bartosz Biel.

72'

Gospodarze chcą odpowiedzieć na stratę gola, ale uderzenie Michała Kiełtyki zostało zablokowane.

70'

Zmiana także w zespole Puszczy, Magdzińskiego zastąpi Cholewiak.

69'

Pierwszy zmiana w Energetyku, boisko opuszcza Idrissa Cisse, zastąpi go Roland Buchała.

68'

Szybka kontra Energetyka, Jarosław Wieczorek dostał dobrą piłkę ze skrzydła i płaskim strzałem na krótszy słupek pokonał golkipera Puszczy.

67'

GOOOOL!!!!!!! WIECZOREK!!!!!!

64'

Dobra akcja Cisse, który biegł na bramkę Puszczy, już chciał przygotować się do oddania strzału, ale w ostatniej chwili dobrze zatrzymywał go Biernat.

63'

Żółta kartka dla Idrissy Cisse za faul na Biernacie.

62'

Magdziński nie zdołał opanować piłki, po celnym dośrodkowaniu w pole karne.

59'

Mamy pierwszą zmianę w Puszczy, Łukasza Staronia zastąpi Marcel Kotwica.

57'

Kiełtyka uderzał prosto po ziemi, ale jego strzał pewnie broni Bucek.

55'

Dośrodkowanie w kierunku Cisse, który złożył się do strzału i ładnie uderzył piłkę. Zabrakło niewiele, by to uderzenie zaskoczyło Stępniowskiego, a futbolówka wpadła do bramki.

51'

Daniel Feruga ukarany żółtą kartką za faul na Wełnie.

48'

Zaremba pognał z piłką do linii końcowej i uderzył z ostrego kąta. Bramkarz gości wybił piłkę przed siebie.

45'

Zaczynamy drugą połowę! Przy piłce zawodnicy Energetyka.

18:00

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

17:56

bomb3l@... Jaka jest liczba gości?

Do Niepołomic przyjechało około 60-70 fanów Energetyka (oficjalnie zgłoszonych 66).

46'

Koniec pierwszej połowy. Puszcza remisuje bezbramkowo z Energetykiem.

46'

Pod koniec pierwszej połowy dwa rzuty rożne dla przyjezdnych nie przyniosły skutku, bowiem czujni defensorzy Puszczy wybili piłkę.

45'

Sędzia doliczył jedną minute do regulaminowego czasu gry.

44'

Strzał Kosteckiego zablokowany przez piłkarzy Puszczy, sędzia dyktuje rzut rożny dla drużyny z Rybnika.

43'

Dośrodkowanie z głębi pola było skierowane do Uwakwe, ale ostatecznie piłka nie dotarła do adresata.

42'

Tempo spotkania w ostatnich minutach nie zachwyca, dużo gry w środkowej strefie boiska, mało składnych akcji i zagrożenia pod obiema bramkami.

40'

Do końca pierwszej połowy pozostało niecałe pięć minut, a w Niepołomicach nie padła jeszcze żadna bramka.

38'

To mogła być dobra akcja Energetyka, Sławomir Szary próbował wrzucić piłkę w pole karne, ale zupełnie nie udało mu się to zagranie.

36'

Dośrodkowanie Muszalika w kierunku Ferugi, ale piłka po jego strzale trafiła prosto w Stępniowskiego.

35'

Kostecki wpadł z piłką w pole karne i uderzył na bramkę, ale jego strzał bez problemów wybronił Stępniowski.

34'

Kolejna kartka dla gracza gospodarzy, tym razem za faul na Ferudze ukarany Tomasz Wełna.

32'

Uwakwe padł jak długi w polu karnym rywali, ale gwizdek sędziego milczy, nie ma mowy o żadnej jedenastce.

30'

Żółta kartka dla Uwakwe.

28'

Muszalik oddał bardzo niecelny strzał i od bramki rozpocznie Stępniowski.

27'

Strózik strzelał głową, ale piłka minimalnie obok słupka, a piłkarz był na pozycji spalonej.

26'

Dośrodkowanie w pole karne Energetyka, Stróżik faulował jednak w ataku.

24'

Michał Płonka uderza główką, ale piłka wędruje tuż ponad poprzeczką.

20'

Staroń uderzał zza pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

18'

Bucek musiał ratować zespół przed utratą gola wyjściem z pola karnego.

14'

Pierwszy kwadrans za nami. Na razie bez klarownej sytuacji bramkowej. Jednak zawodnicy obu drużyn próbowali już szczęście uderzając na bramkę. Jak dotąd były to niegroźne strzały.

11'

Strzał Zaremby sprzed pola karnego, ale piłka wpada prosto do rąk Antonina Bucka.

10'

Sławomir Szary dośrodkował z lewej strony na głowę Cisse, który trafił prosto w bramkarza gospodarzy.

9'

Akcja Puszczy lewą stroną, Uwakwe zagrywał w kierunku Mikołajczyka, ten odegrał do Borovicanina, jednak jego strzał był mocno niecelny i w żaden sposób nie zagroził bramce Bucka.

7'

Borovicanin posłał futbolówkę do Kiełtyki, ale jego podanie nie trafiło do adresata.

6'

Gospodarze śmielej zaatakowali bramkę Energetyka, ale nieco pogubili się w polu karnym rywali i stracili piłkę.

4'

Zagranie Staronia mogło zakończyć się kartką, piłkarz Puszczy za wysoko podniósł nogę na połowie przeciwnika. Mamy rzut wolny dla graczy z Rybnika.

3'

Kostecki zagrał do Cisse, ale ten nie opanował piłki i stracił ja na rzecz rywala.

1'

Puszcza gra dziś białych strojach, a drużyna z Rybnika w zielono-czarnych trykotach.

17:00

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

16:36

Ławka rezerwowych Energetyka: Marcin Skrzeszewski, Mateusz Słodowy, Hubert Otręba, Konrad Gilewicz, Tomasz Gródek, Tomas Vrto, Roland Buchała.

16:34

Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Bartosz Biel, Dawid Kałat, Marcel Kotwica, Damian Szymonik, Jarosław Lizak, Mateusz Cholewiak.

16:32

Witam serdecznie w słoneczne popołudnie z Niepołomic, gdzie miejscowa Puszcza za niespełna pół godziny podejmie Energetyk ROW Rybnik.