Niedziela, 11 sierpnia 2013, godz. 17:00

Zmiana w drużynie gospodarzy. Rockiego zastępuje Marcin Klatt.

96'

I koniec. Dziękujemy!

93'

Radliński po raz kolejny świetnie interweniuje. Tym razem zatrzymał strzał Jareckiego.

93'

Nowak bez problemów wyłapuje uderzenie Kaliciaka.

92'

Horvath uderzał z dystansu z dobrze przygotowanej pozycji, ale piłka minęła zdecydowanie bramkę stróżan.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Kolejna wspaniałą interwencja Radlińskiego, który spektakularnie broni strzał głową Drozdowicza.

89'

Piątek nie wykorzystuje jedenastki. Radliński kapitalnie paruje piłkę do boku.

88'

Rzut karny dla Termaliki! Jarecki minął dwóch rywali i został sfaulowany w polu karnym.

86'

Ostatnia zmiana w ekipie niecieczan. Na boisku melduje się Jarecki. Boisko opuszcza Pawlusiński.

86'

Na trybunach obecny jest Kazimierz Moskal, który pilnie obserwuje popisy swoich byłych podopiecznych.

84'

Gol dla Termaliki! Nieporozumienie pomiędzy Radlińskim a Markowskim zaowocowało rzutem rożnym dla Termaliki. Po centrze z narożnika boiska do piłki doszedł Horvath i kapitalnym wolejem pokonał bezradnego golkipera gości.

84'

Druga połowa przebiega w spoczynkowym tempie. Oglądamy mało twardej walki jak na derby Małopolski.

82'

Niebezpieczne są stałe fragmenty gry w wykonaniu gości. Tym razem Termalikę uratowała świetna interwencja Sołdeckiego.

79'

Kiełb w ostatniej chwili zdejmuje piłkę z głowy Klatta. Ważna interwencja młodego obrońcy z Niecieczy.

76'

Trener Cecherz gra va banque! Kaliciak wchodzi na boisko w miejsce Trochima. Teraz więcej piłkarzy będzie atakować bramkę Nowaka.

75'

Zmiana w drużynie Termaliki. Za Rybskiego wchodzi Piekarski.

73'

Piękna akcja Wolańskiego! Pomocnik Kolejarza złamał akcję do środka i uderzył pod poprzeczkę. Nowak kapitalną interwencją zapobiegł utracie bramki.

72'

Kolejny stały fragment gry w wykonaniu piłkarzy ze Stróż. Centrę Trochima efektownie wybił Sołdecki.

71'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Foszmańczyk wchodzi w miejsce zmęczonego Piotrowskiego.

67'

Żółta kartka dla Marcina Klatta. Napastnik gości zbyt intensywnie protestował po jednej z decyzji sędziego.

67'

Kiełb blikuje groźną centrę Bociana. Kolejarz podkręcił tempo i coraz częściej gości pod polem karnym Termaliki.

64'

Wolański próbował uruchomić prostopadłym podaniem Bajdura, ale zbyt przecenił możliwości szybkościowe młodszego kolegi.

63'

Rzut wolny dla Kolejarza z około 25 metrów. Trochim uderza nad murem i nad bramką.

61'

Kiełb decyduje się na uderzenie z okolic trzydziestego metra. Piłka przelatuje kilka metrów nad bramką.

60'

Pierwsza zmiana w meczu. Bajdur zmienia Szymańskiego.

57'

Błyskawiczna kontra niecieczan. Piotrowski zagrywa daleką piłkę do Drozdowica, ten uwalnia się spod opieki Szufryna i dostrzega wychodzącego na czysta pozycje Pawlusińskiego. Skrzydłowy Termaliki pod presją uderza nieczysto.

54'

Mocne dośrodkowanie Kiełba pewnie wybija Szufryn. Lewy obrońca Słoników po raz kolejny udowadnia, że potrafi posyłać bardzo groźne piłki pod pole karne rywala.

53'

Horvath fauluje Trochima w walce o górną piłkę. Długie zagranie Niane nie przynosi spodziewanych rezultatów.

52'

Początek drugiej połowy ma spokojny przebieg. Na murawie trwa walka głównie w środkowej strefie boiska.

50'

Piotrowski zakręcił Gryźlakiem i próbował uderzyć w kierunku długiego rogu. Obrońca Kolejarza zablokował to uderzenie.

49'

Gryxlak dośrodkowuje w pole karne. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Szymański, ale nie sięgnął piłki.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu!

55'

Prezentujemy wam kilka fotek z pierwszej połowy: Termalica - KolejarzTermalica - KolejarzTermalica - KolejarzTermalica - KolejarzTermalica - Kolejarz

48'

I koniec pierwszej połowy. Termalika musi się cieszyć, że schodzi do przerwy wygrywając.

45'

Wolański myli się niesłychanie! Dostał piłkę za linię obrony, świetnie przyjął, wyszedł sam na sam z Nowakiem i nie potrafił nawet trafić w światło bramki! A była okazja na szybkie wyrównanie.

43'

Niecieczanie przejęli piłkę w środku pola, Rybski fenomenalnie dostrzegł wychodzącego na dogodną pozycję "Plastika", zagrał idealnie w tempo a skrzydłowy Słoników tylko dopełnił formalności.

41'

GOOOOLLL!!! 1:0 DLA GOSPODARZY! DARIUSZ PAWLUSIŃSKI DAJE PROWADZENIE!

40'

Teraz to stróżanie próbują ułożyć atak pozycyjny , jednak gospodarze szybko odzyskują piłkę.

38'

Chwila niedokładności w grze, natomiast to Termalika przejęła już inicjatywę.

35'

Szufryn kolejny raz nieprzepisowo zatrzymuje Drozdowicza. Kolejny raz sędzia oszczędził stopera Kolejarza.

34'

Aktywny Piotrowski dobrze podał do Drozdowicza, który nieczysto trafił w piłkę. Gospodarze powoli przejmują kontrolę nad meczem.

33'

Pawlusiński świetnie wypatrzył na lewym skrzydle Piotrowskiego. Strzał gracza gospodarzy został po raz kolejny zablokowany. Dobrym zagraniem w defensywie popisał się Niane.

31'

Rybski dośrodkował w kierunku Drozdowicza. Napastnik Termaliki wyskoczył wysoko w powietrze, ale jego uderzenie obronił Radliński.

29'

Drozdowicz związał kilku rywali na prawym skrzydle i wyłożył piłkę nadbiegającemu Piątkowi. Strzał kapitana Słoników został zablokowany.

28'

Wysoką centrę Piątka pewnie wyłapał Radliński.

27'

Wolański otrzymał dobre podanie od Gryźlaka, ale Kiełb dobrze zablokował szarżującego gracza ze Stróż.

25'

Szufryn zapaśniczym chwytem obalił Drozdowicza. Sędzia Małek nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika.

22'

Nieprawdopodobne jak Kolejarz obronił się przed stratą gola!! Rybski już kierował piłkę do bramki z siedmiu metrów, ale ofiarna interwencja linii defensywnej zablokowała ten strzał!

21'

Ależ teraz akcja Termaliki. Świetne wejście na lewej stronie Piotrowskiego, piłka wybita przed pole karne, a tam precyzyjnie uderzał Sołdecki. Radliński jednak na posterunku!

19'

Ciekawa akcja gości, szczególnie Trochima, który popisał się efektowną ruletką, z drugiej strony efektywnym wślizgiem akcję zakończył Piątek.

17'

Teraz jednak od stałego fragmentu goście. Przy piłce Trochim, ale nic z tego ie wynika, a tylko szansa na kontrę.

16'

I groźne uderzenie "Plastika", z którym jednak radzi sobie Radliński

15'

Piotrowski faulowany przed polem karny. Do piłki już zmierza Pawlusiński..

13'

Tymczasem oddać musimy fanom Termaliki, iż prowadzą doping jakiego nie oglądaliśmy tu zbyt wiele razy.

12'

Teraz to gospodarze chcą przejąć inicjatywę i ułożyć grę. Świetna akcja Piotrowskiego, który dynamicznym zwodem ominął zdezorientowanego Niane i oddał strzał na bramkę Radlińskiego. Piłka poszybowała jednak za wysoko.

10'

Szymański chciał wykończyć zainicjowany przez jego kolegów ze Stróż kontratak. Minął dwóch graczy Termaliki, ale jego strzał był zablokowany.

8'

Piątek wygrał pojedynek główkowy i zagrał piłkę wprost do Pawlusińskiego, ten bez namysłu uderzył lewą nogą, jednak strzał niecelny.

7'

Rocki sprytnie zagrywał w ulicę do Szymańskiego, jednak piłka padła łupem Nowaka.

6'

Bocian otrzymał piłkę przed polem karnym i bez namysłu oddał strzał na bramkę Nowaka, jednak bardzo niecelnie.

5'

Walęciak aktywny od początku! Strzał z dystansu mija bramkę Nowaka, który kontrolował jednak sytuację! Mocny początek!

3'

Rybski już pierwszy raz sprawdził Radlińskiego, ale golkiper Kolejarza był na posterunku!

3'

Pierwsza akcja Walęciaka i jego dośrodkowanie ląduje w rękach Nowaka.

1'

Od środka gospodarze. Pierwszy gwizdek na stadionie w Niecieczy i zaczynamy mecz o przełamanie!

16:57

Zawodnicy obu ekip wychodzą już na murawę. Termalika tradycyjnie na pomarańczowo, Kolejarz na biało.

16:52

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Robert Małek, a asystują mu Marcin Lis i Bartłomiej Lekki. Sędzią technicznym jest Tomasz Wajda.

16:51

Obie drużyny kończą powoli rozgrzewki i za chwile udadzą się do szatni. Mamy więc chwile aby przedstawić Wam ławki rezerwowych: Termalica: Kasprzik, Czerwiński, Foszmańczyk, Jarecki, Moskal, Kopaczk, Piekarski Kolejarz: Różalski, Dantek, Klatt, Stefanik, Kaliciak, Cichy, Bajdur

16:46

Póki co brak zorganizowanej grupy kibiców gości. Nie widzieliśmy ich także podczas drogi na stadion.

16:45

Jakie warunki panują dziś w Niecieczy? Słonecznie, 28 stopni, niemal bezwietrznie. Liczymy więc na widowisko w dobrym tempie.

16:44

ZAPRASZAMY WAS DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PRZEDMECZOWĄ ZAPOWIEDZIA

16:37

W Stróżach jest bardziej nerwowo. Dwie porażki na inaugurację spowodowały, że przyszłość trenera Cecherza jest silnie związana z postawą piłkarzy w niedzielnym spotkaniu. Mimo utraty Macieja Kowalczyka zespół Kolejarza w przedsezonowych prognozach typowany był do zajęcia miejsca w górnej połówce tabeli. Początkowe akordy rundy jesiennej pokazują, że utrata goleadora odcisnęła na postawie stróżan wyraźnie piętno. Dywersyfikacja zadań ofensywnych, które dotychczas wypełniał Kowalczyk pomiędzy Trochima, Kaliciaka i Rockiego na razie nie przebiega płynnie i bezszelestnie.

16:32

Początek sezonu jest dla Termaliki mocno rozczarowujący. W pierwszym spotkaniu Słoniki nie potrafiły pokonać ambitnego beniaminka z Rybnika, mimo sprzyjającej sytuacji na boisku i gry w przewadze. Drugi mecz kampanii ligowej przywołał demony przeszłości. Termalica w Ząbkach straciła dwie bramki w przeciągu dwóch minut i nawiązała do najgorszych wspomnień z końcówki ubiegłego sezonu. Takie ekspresowe porażki kilka miesięcy temu zabrały Niecieczy Ekstraklasę.

16:31

Witamy z Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica zagra w derbach z Kolejarzem Stróże.