Zawisza Bydgoszczzawisza
1 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
21:38

Termalica grała dziś do końca. Opłaciło się to i w doliczonym czasie gry podopieczni Kazimierza Moskala doprowadzili do wyrównania. Dziękujemy za uwagę.

21:37

Opis bramki na 1-1. Piłkę stracił Skrzyński. Strzał z pola karnego jednego z zawodników Termalici, Kaczmarek odbija piłkę i przy dobitce Nalepy nie miał już żadnych szans.

95'

Koniec meczu!

94'

Strzał sprzed pola karnego Błąda - blokowany.

93'

Nalepa po dobitce pokonał Kaczmarka

93'

Hermes do Błąda, jednak przeciął podanie obrońca gości.

90'

Lipecki strzelał, Kaczmarek pewnie obronił.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Świetna interwencja Strąka który przecina groźne podanie.

88'

Trzecia zmiana w ekipie Jurija Szatałowa. Drygasa zastępuje Stefańczyk.

87'

Faulowany Pielorz. Termalica niemal wszystkimi zawodnikami atakuje!

87'

Ależ okazja Termalici! Pierwszy celny strzał zawodnika z Niecieczy - interwencja Kaczmarka, chwilę później dwukrotnie próbował Nalepa, jednak dwukrotnie jego strzał był blokowany.

85'

Kontra Zawiszy i zbyt długa piłka do Błąda.

84'

Choć Termalica oddaje sporo strzałów, to jeszcze ani jeden nie był celny.

83'

Pawlusiński na wolne pole do Szczoczarza, a ten źle podaje. Chwilę później blokowany strzał Piątka.

82'

Szczoczarz główkuje ponad bramką Kaczmarka. Termalica od kilku minut przeważa na boisku.

82'

Identyczna próba Ceglarza i znowu za mocno i za wysoko.

80'

Strzał Ceglarza... bardzo niecelny.

79'

Trzecia zmiana w zespole z Niecieczy. Boisko opuszcza Jarecki, a w jego miejsce pojawia się Szczoczarz.

79'

Dośrodkowanie Drygasa - wybija Nowak i sprzed pola karnego uderzał Hermes. Piłka leciał jednak wprost w Nowaka i ten bez problemu złapał.

77'

Na boisku leży Kamil Drygas.

74'

Z narożnika wznowił Zawistowski, który zagrał jednak źle ipPiłka w posiadaniu gości z Małopolski.

73'

Leśniewski wywalczył rzut rożny.

72'

Z rzutu wolnego wznawiał Zawistowski. Jednak piłka grana była zbyt mocno.

71'

Dośrodkowanie w pole karne Zawiszy i strzał ponad bramką oddał Ceglarz.

69'

Po profesorsku zachował się teraz Strąk.

67'

Ostalczyk próbował przedostać się pod pole karne gości, jednak został powstrzymany przez obrońcę z Niecieczy.

65'

Druga zmiana w ekipie Bydgoszczan. Utykającego Gevorgyana zastępuje Adrian Błąd.

63'

Zmiana w Zawiszy. Leśniewski zastępuje Abbotta.

63'

Ostalczyk przejmuje piłkę po błędzie obrońcy gości. Chwilę później sam się pogubił, zagrał piętą do Zawistowskiego, a ten oddał minimalnie niecelny strzał.

62'

Spokojniejszy fragment meczu.

60'

Jarecki przypadkowo kopnął w głowę Zawistowskiego.

60'

Hermes faulował przed własnym polem karnym. Wykonawcą był Pawlusiński który trafił w twarz stojącego w murze Pawła Abbotta.

58'

Skrzyński posyła długą piłkę do Masłowskiego. Ten jednak nie ma szans na szybsze dopadnięcie jej od bramkarza Termalici - Sebastiana Nowaka.

57'

Jarecki faulował Drygasa.

57'

Druga zmiana w ekipie gości. Sobczak w miejsce Drozdowicza.

56'

Ostalczyk próbował minąć obrońcę gości, jednak poślizgnął się i stracił piłkę.

55'

Zmiana w drużynie Kazimierza Moskala. Ceglarz w miejsce Rybskiego.

53'

Strzał z daleka Mateusza Mąki - niecelny.

52'

Ładna interwencja Kaczmarka, który złapał piłkę po dośrodkowaniu Pawlusińskiego.

51'

Pawlusiński dośrodkowywał w pole karne Zawiszy, jednak ładnie piłkę wybił Zawistowski.

50'

Na spalonym Ostalczyk.

48'

Kontratak Zawiszy i po raz kolejny odbijany strzał Zawiszan.

48'

Masłowski faulował Nalepę i od własnej bramki wznowi Nowak.

46'

Po rzucie rożnym zamieszanie pod polem karnym Termalici, ale nikt nie oddał strzału.

46'

Ależ okazja Ostalczyka! Pomocnik Zawiszy otrzymał piłkę od Masłowskiego. Ostalczyk uderzył - jednak piłkę odbił obrońca. Ponowna próba i świetna interwencja Nowaka. Zawisza ma rzut rożny.

46'

Drugą połowę rozpoczęli Bydgoszczanie.

20:42

Piłkarze obu ekip wracają na boisko.

46'

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Zawisza prowadzi z Termalicą po przepięknym trafieniu Michała Masłowskiego.

46'

Rybski stracił piłkę. Dobrze zachował się w tej sytuacji Łukasz Skrzyński.

45'

Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Dośrodkowanie Jareckiego i piłkę bez problemu łapie Wojciech Kaczmarek.

43'

Plewa do Piątka, ten strzela i Termalica ma rzut rożny

42'

Ładna piłka do Gevorgyana, ten źle przyjął i w konsekwencji stracił piłkę.

41'

Zawistowski wrzucił w pole karne, tam sięgnął ją Abbott. Strzelił, jednak jeden z jego partnerów przypadkiem odbił piłkę.

40'

Czerwiński wybija na rzut rożny.

40'

Lewą stroną próbowali goście z Niecieczy, jednak na spalonym był Dariusz Jarecki.

38'

Ależ okazja Zawiszy! Najpierw z piłką minął się Ostalczyk, a później Masłowski wyłożył piłkę Drygasowi. Ten strzela i fantastyczną interwencją popisał się bramkarz Gości.

36'

Piątek jest opatrywany za linią boczną.

36'

Optyczną przewagę na boisku mają. teraz Niebiesko-czarni

35'

Jarecki oddaje bardzo niecelny strzał.

35'

Akcja prawą stroną Zawiszy. Ostalczyk do Zawistowskiego, a ten wrzucił do Masłowskiego, który oddał strzał, odbijany przez Nowaka.

35'

Na spalonym Pawlusiński.

32'

Mąka faulował Pawlusińskiego. Sędzia mógł pokazać za to zagranie żółtą kartkę, jednak tego nie zrobił.

31'

Paweł Zawistowski występuje dzisiaj na pozycji prawego obrońcy. W środku obrony grają Paweł Strąk z Łukaszem Skrzyńskim, a na lewej stronie jest Mateusz Mąka.

29'

Masłowski próbował dośrodkowania z lewej strony boiska, jednak zagrał wprost pod nogi obrońcy.

29'

Przed polem karnym gości faulowany był Gevorgyan. Rzut wolny wykonywał Paweł Zawistowski i trafił w mur.

26'

Ładnie środkiem pola biegł Drygas, podał do Masłowskiego, a ten huknął sprzed pola karnego w okienko bramki!

26'

GOOOOL!!!!!!

25'

Sędzia odgwizdał spalonego na Abbocie, tego jednak albo nie było, albo był minimalny.

25'

23'

Środkiem pola próbował przedostać się Masłowski, jednak stracił piłkę.

22'

Abbot próbował górnego podania do Masłowskiego, jednak wmieszał się w to bramkarz gości i złapał piłkę.

20'

Strata Hermesa. Pielorz minął obrońcę Zawiszy i dośrodkował w pole karne Kaczmarka, jednak nikt nie sięgnął piłki.

19'

Jarecki otrzymał bardzo ładne podanie ze środka pola i strzela niecelnie marnując świetną okazję.

17'

Nieporozumienie Strąka z Kaczmarkiem i zrobiło się ciepło pod bramką Zawiszy.

16'

Strzał z sprzed pola karnego jednego z zawodników Termalici minimalnie ponad bramką.

16'

W środku pola faulowany Drozdowicz.

15'

Skrzyński posyła długą piłkę do Abbotta, ten próbował strzału z woleja, jednak nie trafił w piłkę.

14'

Blokowane dośrodkowanie Ostalczyka i wrzut z auto na wysokości pola karnego.

13'

Termalica najczęściej atakuje prawą stroną boiska.

12'

Gevoragyan do Abbotta jednak przeczytali to obrońcy gości.

12'

Ponownie faulowany był Vahan Gevorgyan.

12'

Zawistowski poślizgnął się na murawie, chwilę później to samo przytrafiło się Pawlusińskiemu.

10'

Masłowski próbował prostopadłego zagrania, jednak przecięli podanie obrońcy Termalici.

9'

Faulowany w środku pola Gevorgyan.

8'

Pawlusiński otrzymał piłkę na prawej stronie i oddał minimalnie niecelny strzał.

7'

Zawistowski do Abbotta, a ten źle przyjął piłkę i stracił.

6'

Od pierwszych minut słyszalny jest głośny doping kibiców Zawiszy.

5'

Błąd obrońców Zawiszy i Rybski mógł z bliska umieścić piłkę w siatce, jednak napastnik gości nie sięgnął piłki.

4'

Piątek chciał dośrodkować, piłkę odbił Mąka i rzut rożny dla Termalici.

3'

Akcja Zawiszy. Niebiesko-czarni wymienili kilka podań, a ostatnie było zbyt mocne i po akcji.

2'

Kolejna próba przedostania się pod pole karne Zawiszy zakończona interwencją obrońców.

1'

Pierwsza próba Niecieczy prawą stroną - przerwana przez Hermesa.

1'

Rozpoczęli goście!

19:42

Zawisza dziś na niebiesko-czarno, goście z Niecieczy w pomarańczowych strojach.

19:41

Piłkarze w asyście arbitrów wychodzą na murawę!

19:41

Rezerwowi Termalici: Budka, Ceglarz, Maślany, Horvath, J. Pawłowski, Szczoczarz, Sobczak.

19:40

Rezerwowi Zawiszy: Skowroński, Stefańczyk, Kopacz, Ciechanowski, Błąd, Chałas, Leśniewski.

19:28

Kibice powoli zapełniają trybuny.

19:12

Piłkarze obu ekip wyszli już na rozgrzewkę.

19:12

W Bydgoszczy jest zimno. Pada również deszcz.

19:10

Pocieszeniem dla fanów Niebiesko-czarnych może być fakt, iż Łukasz Bendnarek sędziował w tym sezonie pojedynek Zawiszy z Miedzią, gdzie podopieczni Jurija Szatałowa zwyciężyli 1:2.

19:08

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Bednarek. Co ciekawe, ten sam arbiter prowadził mecz obu drużyn w zeszłym sezonie. Wtedy Zawisza przegrał z Termalicą 2:3. W Niecieczy padł bezbramkowy remis.

19:04

Witamy z Bydgoszczy! Już za około 40 minut rozpocznie się spotkanie 15. kolejki pierwszej ligi: Zawisza - Termalica!