Ostatnia zmiana w Zawiszy, Van Gevorgyan w miejsce Masłowskiego.

Gra przerwana na boisku leży Pruchnik.

86'

Kontra Zawiszy, Drygas jednak bardzo nie dokładnie rozgrywa i przy piłce Arka.

85'

Szwoch ukarany żółtym kartonikiem, za przeszkadzanie w rozegraniu rzutu wolnego Zawiszy.

83'

Radzewicz wkręcił w ziemie Płonkę, zagrał wzdłuż bramki jednak nikogo tam nie było piłkę przejął Petasz.

82'

Ataki Zawiszy są bardzo chaotyczne.

80'

Faul na Hermesie w środku pola.

79'

Płonka w pole karne, Masłowski przegrywa pojedynek główkowy z Jarzębowskim.

78'

Masłowski bardzo nie dokładnie w kierunku Ziajki, od bramki Miszczuk.

76'

Od autu gospodarze.

76'

Z piłką mija się Wójciki przy wrzutce Petasza, ale nadal przy piłce gospodarze.

75'

Kiks Brodzińskiego, i mamy rzut rożny dla Zawiszy.

75'

Ostatnia zmiana w zespole gości, za Kuklisa pojawia się na placu gry, Łukasz Zwoliński.

73'

Petasz po raz kolejny zbyt krótko zagrywa piłkę, obrońcy Arki przechwytują piłkę.

73'

Kolejna groźna sytuacja gospodarzy, piłkę na rzut rożny wybija Brodziński.

71'

Kolejny raz Masłowski z dystansu, i po raz kolejny minimalnie niecelnie.

70'

Bardzo nie dokładna piłka w kierunku Ziajki i od bramki Miszczuk.

69'

Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

68'

Radzewicz bardzo nie dokładnie wrzuca piłkę w pole karne.

66'

..natomiast w zespole gości Surdykowski w miejsce Grzelaka.

66'

Kolejne zmiany na placu gry, za Mąkę wchodzi Matej Nather...

66'

Hermes fauluje nie przepisowo i otrzymuję żółty kartonik.

65'

Seria niecelnych podać piłkarzy Zawiszy.

64'

Oprawa kibiców Zawiszy Bydgoszcz.oprawa

64'

Goście w ataku, Płonka wybija piłkę głową, z dystansu Tomasik wysoko nad bramką.

62'

Wrzutka w pole karne gości, Miszczuk pewnie łapie piłkę.

61'

Zmiana w zespole gości, za Rzuchowskiego na boisku pojawia się Matusz Szwoch.

61'

Mąka w sytuacji 100 % nie pokonał Miszczuka. Z dwóch metrów głową nie trafia w światło bramki.

59'

Masłowski urwywał się Kubowiczowi, ten nie przepisowo go zatrzymuję i zostaje ukarany żółtą kartką.

59'

Faul Płonki, dobra okazja dla gości. Jednak nad bramką piłkę uderza Rzuchowski.

57'

Zmiana w zespole gospodarzy, w miejsce Ostalczyka Sebastian Ziajka.

56'

Tomasik uderza z 20 metra, broni Kaczmarek.

55'

Pruchnik z łatwością zatrzymany w ataku przez defensywę Zawiszy.

53'

Strata i faul Drygasa w środku pola.

52'

Ostalczyk w zamieszaniu zagrywa do Mąki, ten z łatwością ogrywa Tomasika, uderza niecelnie na bramkę Miszczuka.

51'

Nawotczyński zagrywa długą piłkę w kierunku Ostalczyka, bardzo niecelnie.

50'

Petasz za krótko dogrywa, Radzewicz głową na aut.

50'

Faul Rzuchowskiego na Mące.

49'

Mąka bardzo nie dokładnie w kierunku Wójcickiego.

48'

Kolejny atak Zawiszy, rzut rożny wykonuje Petasz.

47'

W odpowiedzi Masłowski uderza z dystansu, minimalnie obok bramki Miszczuka.

47'

Atak gości, Radzewicz wzdłuż bramki wbija piłkę, jednak tam nikogo nie było.

46'

Zaczyna Zawisza!

18:32

Za kilka chwil rozpocznie się druga część spotkania. Obie drużyny na boisku.

18:17

Spotkanie nie zachwyca, dużo szarpanej i przerywanej gry przez arbitra spotkania.

45'

Sędzia chwile później kończy pierwszą część spotkania.

44'

W mur trafia Pruchnik.

43'

Sędzia dyktuje rzut wolny dla Arki. Groźna sytuacja dla gości.

42'

Strata Petasza, naprawia wszystko Skrzyński i gospodarze znowu przy piłce.

41'

W odpowiedzi gospodarze, Wójcicki zgrywa wsteczną piłkę do Masłowskiego ten uderza z trudem broni Miszczuk!

40'

Po raz kolejny goście, Da Silva mądrze obija piłkę o nogi Petasza. Jest rzut rożny, główkuje Kubowicz nad bramką Kaczmarka.

37'

Grzelak w kombinacyjnej akcji z Da Silvą, uderza bardzo niecelnie na bramkę Zawiszy.

37'

Kolejny atak gości. Da Silva główkuje broni Kaczmarek, wcześniej jednak była pozycja spalona napastnika gości.

36'

Kubowicz dorzuca piłkę, jednak piłka ostatecznie ląduje na aucie. Od bramki Kaczmarek.

35'

Urwał się z pod opieki Ostalczyk, zagrał prostopadle do Mąki, ten jednak końcem palców trącił piłkę i Miszczuk broni.

34'

Rzut rożny Zawiszy, jednak obrońcy wyjaśniają sytuację. Kontra gości, z dystansu uderzał Radzewicz, pewnie broni Kaczmarek.

32'

Kolejna żółta kartka w dziwnej sytuacji. Tym razem ukarany został Rzuchowski z Arki.

31'

Nie porozumienie Skrzyńskiego z Petaszem w obronie jednak Grzelak nie wykorzystał szansy. I pewnie Kaczmarek łapię piłkę.

30'

Sędzia pokazuję żółty kartonik kapitanowi Zawiszy - Łukaszowi Skrzyńskiemu. Za rozpoczęcie gry bez gwizdka.

28'

Sędzia w niektórych sytuacjach jest bardzo drobiazgowy.

27'

Strzał z dystansu, bardzo niecelnie. Miszczuk od bramki.

26'

Zawisza

25'

Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Zawiszy. Michał Masłowski ukarany za faul w środku pola.

23'

Radzewicz kąśliwie z rzutu wolnego, w zamieszaniu z pola karnego piłkę wybił Nawotczyński.

22'

Gra toczy się w środku pola.

20'

Ponownie piłka w kierunku Wójcickiego, jednak nie dokładnie.

18'

Strata Ostalczyka w środku pola. Przy piłce goście.

17'

Faul w ofensywie Ostalczyka.

16'

Strata Masłowskiego w środku pola. Bez konsekwencji dla Zawiszy.

15'

Po raz kolejny urywa się Wójcicki, wolnemu Jarzębowskiemu. Z naszej perspektywy sędzia powinien podyktować rzut karny za faul na napastniku Zawiszy!

13'

Wójcicki w kapitalnej sytuacji, ogrywa Kubowicza, jednak nogami broni Miszczuk. To mogła być bramka!

12'

Próba uruchomienia Wójcickiego, jednak pewnie zatrzymał to podanie Jarzębowski.

11'

Hermes wybija piłkę w aut zatrzymując atak Arki.

10'

Faulem zatrzymana kontra Arki.

9'

Po raz kolejny Ostalczyk urywa się prawą stroną, jego dośrodkowanie blokują obrońcy.

8'

Daniel Mąka zdobywa bramkę! Jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej!

8'

Petasz z wolnego w kierunku bramki Miszczuka, jednak obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.

7'

Z dystansu uderzał Kuklis nad bramką.

6'

Nie dokładne seria podań w kierunku Wójcickiego, który zastępuję dziś na "szpicy" Pawła Abbotta.

4'

W ataku goście. Rzut rożny jednak piłkę wyłapuje Kaczmarek.

3'

Złe dośrodkowanie Petasza. Przy piłce Arka.

2'

Mąka do Ostalczyka, jednak jego dośrodkowanie zablokowane. Mamy rzut rożny.

2'

Pierwszy atak Gdynian, nie dokładna piłka w kierunku Da Silvy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczyna Arka!

17:28

Wychodzą oba zespoły na boisko!

17:24

Trwa wymiana uprzejmości kibiców obu drużyn.

17:22

Skończyła się rozgrzewka obu drużyn. Kilka minut dzieli nas od początku spotkania Zawiszy z Arką!

17:21

Zawisza

17:14

Na stadionie pojawiła się spora grupa kibiców z Gdyni.

17:13

Stadion powoli się zapełnia.

17:06

Sędzią głównym spotkania jest Krzysztof Jakubik, asystentami natomiast są Tomasz Niemirowski oraz Marcin Protasiewicz.