Koniec meczu. Flota wygrała w Poznaniu z Wartą 2:1.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Końcówka zdecydowanie dla gospodarzy. Warta wygląda o wiele lepiej i dąży do zdobycia bramki, która dałaby jeden punkt. Wcześniej dogodne sytuacje mieli Bartoszak i Jakóbowski. Teraz trudniej o takie okazje.

87'

Magdziarz próbował dośrodkowzwać. Próby nie zawsze się udają. Ta zdecydowanie nie wyszła. Piłka za linią końcową boiska.

84'

Znów próbował Klatt. Tym razem strzału sprzed pola karnego. Uderzenie byłego zawodnika m.in. Legii Warszawa zostało jednak zablokowane.

85'

Zmiana we Flocie. Aleksander za Nwaogu.

83'

Bardzo dobre prostopadłe podanie Marcina Klatta do Bartoszaka, ale ten przegrał jednak pojedynek sam na sam z Kasprzikiem. Golkiper gości ratuje swój zespół przed stratą bramki.

80'

Kotus za Trojanowskiego.

78'

Szałek zastępuje Niedzielę.

78'

Mógł być efektowny gol Christiana Nnamaniego, który przelobował Adriana Lisa, ale golkiper gospodarzy zdążył jeszcze wrócić do bramki i zapobiec utracie gola.

76'

Magdziarz kopnął z rzutu wolnego. Więcej pisać nie trzeba.

73'

Marcin Klatt wraca do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Czy pomoże Warcie w osiągnięciu korzystnego rezultatu przeciwko Flocie? Warciarze ciągle są jednego gola "w plecy".

75'

W polu karnym Floty szarżował Magdziarz. Kasprzik wpadł na zawodnika gospodarzy, ale sędzia uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

72'

Schodzi Leszek Nowosielski. Za niego Marcin Klatt.

68'

Teraz strzelał Jakóbowski. Bramka gości "nienaruszona".

67'

Niedziela uderza niecelnie z rzutu wolnego.

66'

Żółta kartka dla Trojanowskiego.

64'

Szybko na zmianę gospodarzy reaguje Tomasz Kafarski. Na boisko wchodzi Jasiński, który zmienia Śpiączkę.

64'

Fatalna gafa w defensywie Bartosza Śpiączki! Praktycznie podał piłkę pod nogi Michała Jakóbowskiego, który po chwili znalazł się sam na sam z Kasprzikiem. Zawodnik Warty trochę nieporadnie próbował ograć bramkarza gości - piłka przemknęła jednak pod brzuchem golkipera i Jakóbowski mógł uderzyć na bramkę z dość ostrego kąta. Zmierzającą do bramki futbolówkę wybił jednak Zalepa.

61'

Strzelał wprowadzony na boisko Bartoszak, ale najwidoczniej jeszcze nie skalibrował celownika. Piłka minęła bramkę Kasprzika. Spotkanie bardzo się wyrównało.

60'

Mocno dośrodkowanie Bartłomieja Niedzieli z rzutu rożnego. Do piłki próbował dojść Marek Niewiada, ale w swoich staraniach poczynał sobie zbyt agresywnie faulując rywala. Free kick dla gości.

59'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Bartoszak wchodzi za Czoskę.

56'

Paweł Czoska zagrał na prawą stronę boiska do Tomasza Magdziarza. Ten uderzył z linii pola karnego w górny róg bramki Kasprzika, ale golkiper gości świetnie "wyciągnął" piłkę z "okienka".

54'

Aktywny Niedziela zagrał na prawo do Bartosza Śpiączki - ten dośrodkował jednak... poza boisko. Piłka dla Warty.

52'

Po chwili Niedziela dośrodkował w pole karne już zgodnie z przepisami. Uderzenie Stasiaka głową minęło jednak bramkę Lisa.

50'

Żółtko dla Niedzieli za zbyt szybko rozegrany rzut wolny.

47'

Pierwsi zaatakowali gospodarze. Piłkę w pole karne Floty dośrodkował Tomasz Magdziarz. Uderzeniem głową Kasprzika pokonać próbował Cezary Michalak. Strzał zawodnika Warty był jednak niecelny.

46'

Wracamy do gry. Zaczęli goście.

46'

Przerwa. Flota prowadzi 2:1.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

43'

Nwaogu szarżował na połowie Warty. Nigeryjczyk zagrał na prawą stronę do Niedzieli, który próbował dośrodkowywać, ale piłkę zablokowali obrońcy.

42'

Faul. Kartka dla Bartosza Śpiączki.

40'

Akcja ofensywną rozpoczęli gospodarze. Piłka skierowana w stronę Alaina Ngamayamy, ale zawodnik Warty był na pozycji spalonej.

35'

Żółta kartka dla Nnamaniego.

36'

Teraz "żółtkiem" ukarany Sebastian Olszar, który faulował Michała Jakóbowskiego.

34'

Sprzed pola karnego uderzał Krzysztof Bodziony. Piłkę pewnie łapie jednak Adrian Lis.

33'

Dobrze wykonany stały fragment gry z lewej strony boiska. W pole karne dośrodkował Bartłomiej Niedziela, a piłke do siatki skierował kompletnie Charles Nwaogu.

33'

2:1 dla Floty! Nwaogu trafia po raz drugi!

29'

Marek Niewiada dogrywał piłke w pole karne Warty do Christiana Nnamaniego. Bezbłędnie w defensywie Cezary Michalak.

28'

Ławka rezerwowych Floty: Maciej Mysiak, Radosław Jasiński, Arkadiusz Aleksander, Ensar Arifović, Mateusz Szałek, Mateusz Wrzesień, Łukasz Kupczanko.

28'

Ławka rezerwowych Warty: Łukasz Radliński, Hubert Kotus, Przemysław Kanarek, Krzysztof Bartoszak, Marcin Klatt, Robert Ziętarski, Igor Jurga.

26'

Piłkę w "szesnastkę" Floty wstrzelił Tomasz Magdziarz. Wszystko "czyści" jednak Marek Niewiada. Mecz się jednak wyrównał. Warciarze nie składają broni.

25'

Na strzał z 16 metrów zdecydował się Marcin Trojanowski. Zawodnik Warty próbował trafić do bramki Kasprzika przy krótkim słupku. Jego uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

24'

Sebastian Olszar wyszedł z akcją ofensywną i próbował zagrać do Christiana Nnamaniego. Nigeryjczyk nie zrozumiał się jednak z partnerem. Piłka dla Warty

22'

Gospodarze jednak znów spróbowali szczęścia. Tym razem próbowali wstrzelić piłkę w pole karne Floty, ale dobrze głową interweniował Sebastian Zalepa.

20'

Gra toczy się głównie na połowie Warty. Piłka krąży coraz bliżej bramki Adriana Lisa. Wydaje się, że to tylko kwestia czasu, kiedy goście będą zdobywać kolejne gole. Zaczęło się niespodziewanie, ale, niestety dla warciarzy, wszystko wraca już do przewidywanej normy.

16'

Po faulu Trojanowskiego rzut wolny wykonywali goście. Grę wznowił Bartłomiej Niedziela - jego dośrodkowanie w pole karne zablokowali jednak obrońcy Warty

14'

Mocne dośrodkowanie z prawej strony boiska po ziemi w pole karne Warty - Charles Nwaogu tylko dostawił nogę i w Poznaniu mamy remis.

14'

1:1! Nwaogu!

12'

Krzysztof Bodziony zagrał prostopadła piłkę do Charlesa Nwaogu, a ten próbował odgrywać do Nnamaniego. Futbolówkę zdołał jednak wybić Alain Ngamayama. Przewaga Floty rośnie.

10'

Flota próbuje odpowiedzieć na stratę bramki. Marek Niewiada podawał jednak za mocno.

8'

Teraz fragment spokojnej gry w środku pola. Możemy jeszcze dodać, że deszcz w Poznaniu nieco zelżał.

6'

Leszek Nowosielski wbiegł w pole karne Floty, ale pod naciskiem obrońców gości zgubił piłkę. Niebezpieczeństwo pod bramką Grzegorza Kasprzika zażegnane.

3'

Marcin Trojanowski dostał piłkę od Michała Jakóbowskiego i wbiegł w pole karne Floty z prawej strony boiska. Po chwili po jego uderzeniu w długi róg piłka zatrzepotała w siatce. Warta prowadzi z Flotą.

3'

1:0 dla Warty! Cóż za początek!

1'

Gramy. Zaczęli gospodarze.

16:57

Warta prezentuje się ostatnio fatalnie. Ekipa z Poznania znajduje się w strefie spadkowej. Z kolei Flota po zmianie trenera zaczęła grać o niebo lepiej. Świnoujścianie mają szansę awansować na drugie miejsce w tabeli.

16:49

W Poznaniu pada lekki deszcz. Na boisku może być dziś nieco ślisko. A dzisiejsze spotkanie będzie obserwować grupa około 100 kibiców.

16:23

Witamy z Poznania. Już za nieco ponad pół godziny rozpocznie się spotkanie 29. kolejki 1. ligi Warta - Flota Świnoujście. Zapraszamy wszystkich na relację live z tego meczu.