1. połowa0 : 3
94'

Koniec meczu. Stomil zasłużenie poległ w Olsztynie z Okocimskim 0-4.

94'

Termanowski ponownie zagroził bramce Stomilu, tym razem słupek przeszkodził mu w zdobyciu bramki.

92'

Kucharski ukarany żółtą kartką

89'

Termanowski ograł w pełnym biegu Baranowskiego, jednak z 15 metrów uderzył nad bramką

88'

Oczekiwanie na koniec meczu trwa. Z boiska wieje nudą a trybuny powoli się pustoszą.

84'

Maciej Termanowski za Tomasza Ogara

84'

Strzał Pawła Smółki obroniony przez Skibę, dobitka również w rękach bramkarza.

82'

Hempel ukarany żółtą kartką

79'

Akcja lewą stroną Okocimskiego, zamieszanie w polu karnym gospodarzy i Ivan Litwiniuk zdobywa czwartą bramkę dla gosci.

79'

Litwiniuk strzela na 0-4

77'

Daniel Chyła za Wojciecha Wojcieszyńskiego

75'

Strzał z dystansu Komana wysooooooko nad bramką Skiby.

72'

Bezsensowna "symulka" w polu karnym gości i Grzegorz Lech opuszcza plac gry

69'

Flis upomniany żółtą kartką za zbyt wolne opuszczanie murawy

68'

Litwiniuk za Flisa

68'

Po rzucie rożnym dla Okocimskiego zagotowało się w polu karnym Stomilu, jednak interwencja Skiby ostatecznie zakonczona powodzeniem

66'

Poza boiskiem Paweł Łukasik, napastnik Stomilu został uderzony w twarz. Zajmują się nim fizjoterapeuci.

62'

Kaźmierowski wchodzi na boisko w miejsce Piceluka

62'

Strzał Kuna z prawej strony pola karnego ląduje bezpiecznie w rękach Mieczkowskiego. Zawodnik gospodarzy uderzył zbyt słabo.

60'

Stomil atakuje, ale jak do tej pory nic z tego nie wynika. Obrona gości gra dziś naprawdę dobrze.

55'

Piękny strzał Łukasika z 16 metrów, bramkarz końcami palców przeniósł piłkę nad bramką.

55'

żółtą kartką ukarany Dominik Kun. Zawodnik z Olsztyna trafił butem w twarz rywala, choć nie było to zagranie złośliwe to żółta kartka bezdyskusyjna.

52'

Sam na sam ze Skibą wyszedł Wojcieszyński, jednak bramkarz Stomilu nie dał się przelobować. Koledzy powinni mu dziękować, gdyż naprawił serię ich fatalnych błędów.

48'

Strzał z półobrotu Pawła Piceluka, jednak wysoko nad poprzeczką

47'

Paweł Łukasik na boisku za Michała Glanowskiego

47'

Dominik Kun zmienia Tomasza Strzelca

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

47'

Koniec pierwszej połowy

47'

Koniec pierwszej połowy. Piłkarzy Stomilu żegnają ogłuszające gwizdy.

44'

Pierwsza połowa toczy się zdecydowanie pod dyktando Okocimskiego.

43'

Z rzutu wolnego na wprost bramki, z około 25 metrów bramkę zdobywa Dawid Kucharski.

42'

Grzegorz Lech otrzymał żółtą kartkę. Nerwy poniosły zawodnika Stomilu zdecydowanie za daleko.

40'

Rzut rożny Wojcieszyńskiego z lewej strony, w polu karnym najwyżej wyskoczył Piotr Koman i strzałem głową zdobył bramkę. Stomil - Okocimski 0-2.

37'

Po stracie bramki Stomil próbuje coś zmienić, jednak brakuje pomysłu na przejście przez dobrze grającą defensywę gości.

33'

Trzeba przyznać, że ta bramka od dłuższego czasu wisiała w powietrzu. Stomil wygląda zupełnie rozbitą drużynę...

33'

Bramka dla Okocimskiego. Cała linia defensywy Stomilu zaspała, Piotr Darmochwał zachował najwięcej zimnej krwi i pokonał Skibę z najbliższej odległości

31'

Tym razem strzelał Radosław Jacek, jednak Skiba nie dał się zakoczyć, mamy rzut rożny

31'

Bucholc otrzymał żółtą kartkę za faul praktycznie w tym samym miejscu, gdzie przed chwilą zrobił to Glanowski.

29'

Strzał Darmochława jednak w mur...

28'

Faul Glanowskiego na Wojcieszyńskim tuż przed linią pola karnego. Za chwilę rzut wolny dla goście i Stomil może być w tarapatach

25'

Dośrodkowanie Strzelca z prawej strony, jednak pewne wyjście Mieczkowskiego przerywa akcję Stomilu.

22'

Z prawej strony pola karnego faulował Hempel, dośrodkowanie Wojcieszyńskiego z rzutu wolnego wybite przewrotką przez Głowackiego.

20'

Okocimski w natarciu. Stomil nie potrafi sklecić składnej akcji, nie potrafi wyjść z piłką z własnej połowy, natomiast goście atakują coraz śmielej.

16'

Fantastyczny wślizg Rafała Remisza we własnym polu karnym. Młody stoper w ostatniej chwili wyciągnął piłkę spod nóg Smółki, przed którym była już praktycznie pusta bramka.

14'

Fatalny błąd Bucholca, jednak na szczęście dla gospodarzy sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Bliski wyjścia sam na sam z bramkarzem był Wojcieszyński, umożliwił mu to kapitan Stomilu przewracając się na mokrej murawie.

11'

W odpowiedzi strzelał Wojcieszyński, jednak strzał zawodnika gości przeleciał daleko od słupka bramki Stomilu.

10'

Na strzał z 25 metrów zdecydował się Piceluk, jednak napastnik Stomilu został zablokowany.

9'

Nad olsztyńskim stadionem przestało padać, może teraz poziom spotkania wzrośnie.

7'

Jak do tej pory przy piłce częściej goście, lecz gra toczy się głównie w środku pola

3'

Już pierwsze minuty meczu pokazują, że nie będzie łatwo grać na tak mokrej murawie...

1'

Stomil tradycyjnie w biało niebieskich strojach, Okocimski na zielono.

16:00

Zaczynamy!

15:51

Jesienne starcie Stomilu z Okocimskim zakończyło się remisem 3-3. Spotkanie obfitowało w bramki i emocje, mamy nadzieję, że dziś będzie podobnie.Pierwszy gwizdek sędziego głównego dzisiejszego meczu, pana Artura Aluszyka już za 8 minut.

15:50

Rezerwowi Okocimskiego Brzesko: Aleksander Kozioł, Damian Byrtek, Daniel Chyła, Valentin Jeriomenko, Iwan Litwiniuk, Maciej Termanowski, Konrad Wieczorek

15:49

Rezerwowi Stomilu: Michał Leszczyński, Andrzej Niewulis, Dominik Kun, Piotr Łysiak, Łukasz Suchocki, Szymon Kaźmierowski, Paweł Łukasik.

15:47

Zapraszamy na relację z Olsztyna! Zawodnicy prowadzą rozgrzewkę na nasiąkniętej wodą murawie. Na trybunach całkiem sporo osób, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne. Jest zimno i deszczowo...Za chwilę podamy nazwiska rezerwowych zawodników obu drużyn.