Ostatnia zmiana w meczu. Paweł Łukasik zastępuje Michała Glanowskiego.

84'

Wrzutkę Madejskiego wyłapał bramkarz Stomilu.

82'

Ostatnia zmiana w Miedzi. Za Grzegorzewskiego wchodzi Mariusz Mowlik. Legniczanie zamierzają dowieźć ten wynik.

80'

Coraz więcej akcji skrzydłami i dośrodkowań w pole karne w wykonaniu Stomilu.

77'

Zbigniew Zakrzewski zastępuje Marcina Nowackiego.

76'

Spore zamieszanie przed bramką Miedzi, do piłki dopadł w końcu jeden z graczy Stomil, lecz Aleksander Ptak nie dał się zaskoczyć.

73'

Druga zmiana w Stomilu. Schodzi Szymon Kaźmierowski. W jego miejsce Krzysztof Filipek.

70'

Szymański wędruje na skrzydło, Łobodziński na prawą obronę.

69'

Patryk Szymański zastępuje Mateusza Banego.

67'

Teraz to legniczanie częściej starają się grać z kontrataku. Po jednym z nich, na spalonym złapany Jakub Grzegorzewski.

64'

Jeszcze jeden rzut rożny i po chwili piłka w rękach Aleksandra Ptaka.

63'

Korner egzekwowali gospodarze, ale poradzili sobie we własnym polu karnym gracze Miedzi.

61'

Raz jeszcze pokazał się w polu karnym Łobodziński, po którego uderzeniu piłka o centymetry minęła bramkę Ptaka.

59'

GOOOOOOL! Miedź na prowadzeniu! Bramkę zdobywa dzisiejszy solenizant - Łobodziński!

58'

Starali się przedrzeć przed defensywę Stomilu gracze Miedzi, ale już w polu karnym poradzili sobie miejscowi.

56'

Gospodarze wyraźnie szukają swojej okazji w kontrach, co pokazała końcówka pierwszej połowy - mogą zakończyć się golem.

53'

Indywidualna akcja Łobodzińskiego, zakończona uderzeniem tuż nad poprzeczką bramki Stomilu.

51'

Rzut rożny dla Miedzi, ale nie goście nie stworzyli zagrożenia po stałym fragmencie.

48'

Znakomita okazja gości tuż po przerwie! Mocną główką popisał się Grzegorzewskie, jednak nieznacznie się pomylił.

46'

Jedna zmiana u gospodarzy. Paweł Baranowski wchodzi za grającego na środku obrony Rafała Remisza.

46'

Drugą część rozpoczęli goście.

45'

Koniec pierwszej połowy. Stomil remisuje z Miedzią 1:1.

45'

GOOOOOOL!! Jest wyrównanie! Mindaugas Kalonas!

43'

Było groźne. Ostre dośrodkowanie w pole karne legniczan, lecz żadnej z zawodników Stomilu nie zamykał akcji.

42'

Powoli dobiega końca pierwsza część spotkania, przy piłce nadal Miedź.

39'

Piłka po odbiciu się od Adriana Woźniczki wychodzi na rzut rożny.

37'

Dobrze poczynają sobie goście, może się podobać gra pressingiem Miedzi. Rezultat w Olsztynie jak najbardziej zasłużony.

34'

Od czasu do czasu nieśmiałe próby ataku na połowie Miedzi, szybko rozbijane przez defensorów teamu Baniaka.

32'

Zawodnicy Bogusława Baniaka rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy, którzy są bezradni.

30'

I wyrównujący gol dla Stomilu, lecz arbiter dopatrzył się pozycji spalonej!

28'

Indywidualna akcja Piotra Madejskiego, który minął kilku rywali, lecz podał za późno do kolegi. Spalony.

26'

Potężny strzał z dystansu Adriana Łuszkiewicza, ale broni Ptak!

25'

Kolejna akcja dwójki Grzegorzewski - Łobodziński, lecz tym razem piłkę od "Łobo" wyłuskał obrońca.

23'

Stomil uparcie atakuje lewym skrzydłem, póki co radzą sobie defensorzy gości.

21'

Dla odmiany Tanżyna znowu przewrócony w szesnastce, tylko że tym razem Stomilu! Sędzia nie zdecydował się na podyktowanie karnego.

19'

Faul w ataku, Daniel Tanżyna ostro potraktowany we własnym polu karnym. Grę wznowi Miedź.

17'

Starają się natychmiast odpowiedź gracze Stomilu, ale jak na razie nie są w stanie poważniej zagrozić golkiperowi legniczan.

15'

GOOOOOOL! Stało się, Miedź na prowadzeniu! Grzegorzewski na raty pokonuje bramkarza!

14'

Skuteczna interwencja Ptaka po dograniu Nowackiego.

12'

Damian Paszliński przechwytuje piłkę po ataku miejscowych.

10'

Powinno być 1:0 dla Miedzi! Łobodziński oko w oko z Ptakiem, ale górą golkiper Stomilu! Ładnie podawał w tej sytuacji Grzegorzewski.

8'

Gospodarze skupieni na kontrach, jak na razie mają wyraźne problemy z wyprowadzeniem piłki.

6'

Od pierwszych minut stara się zaatakować Miedź. Teraz uderzenie jednego z zawodników z Legnicy trafiło w innego gracza ustawionego w polu karnym.

4'

Dośrodkowanie z kornera wypiąstkował Tomasz Ptak.

3'

Akcję wyprowadził Wojciech Łobodziński na skrzydle, zagrał do Marcina Nowackiego, który wywalczył korner dla gości.

1'

Sebastian Krasny z Krakowa zagwizdał po raz pierwszy. Gramy!

12:57

Zawodnicy już wrócili na boisko, za kilka minut zaczynamy.

12:45

Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną Miedzi Legnica.

12:44

Ładna, piłkarska pogoda dzisiaj w Olsztynie. Na termometrach około 15 kresek. Na trybunach zbierają się już kibice, którzy wierzą, że Stomil wydostanie się dzisiaj ze strefy spadkowej. Na murawie trwa rozgrzewka.

12:42

Absencje dwóch podstawowych defensorów, nie spowodowały wejścia do wyjściowego składu doświadczonego Mariusza Mowlika. Tylko na ławce zasiadł także Zbigniew Zakrzewski.

12:41

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów. Z powodu prawdziwej plagi kontuzji, trener gości Bogusław Baniak nie mógł skorzystać z kilku zawodników, tj.: Andrzeja Bledzewskiego, Mariusza Zasady, Krzysztofa Wołczka i Alexandre.

12:33

Witamy w relacji na żywo z pierwszego meczu 13. kolejki 1. ligi. W Olsztynie, miejscowy Stomil podejmuje Miedź Legnica w starciu beniaminków.