Koniec spotkania. Stomil - Kolejarz 2-3.

Łukasik ukarany za faul

91'

Giesa otrzymał żółtą kartkę za utrudnianie wznowienia gry

89'

Strzelał Paweł Kaczmarek z 16 metrów, jednak zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza gości.

86'

Ostanie 5 minut gry to zdecydowana dominacja Kolejarza. Goście szanują piłkę i pilnują korzystnego dla siebie wyniku.

80'

Dośrodkowanie z prawej strony i Nitkiewicz strzela do pustej juz bramki.

80'

Kamil Nitkiewicz zdobywa bramkę dla Kolejarza!

76'

Cichy powalił na ziemię Suchockiego ciągnąc zawodnika Stomilu za koszulkę

74'

Łukasik za Glanowskiego

74'

Strzał Kowalczyka z 25 metrów w środek bramki. Skiba spokojnie interweniował.

72'

Remisz ukarany żółtą kartką

71'

Adam Giesa wchodzi za Pietrzaka.

71'

Strzał Suchockiego z rzutu wolnego prosto w "koszyczek" bramkarza gości

67'

Suchocki wchodzi za Kuna

66'

Bocian fauluje Piceluka i otrzymuje żółtą kartkę

64'

Strzał Glanowskiego z 30 metrów tylko nieznacznie minął bramkę gości.

46'

Bocian za Niane

61'

Błąd olsztyńskich obrońców i już pierwszy kontakt z piłką Kurowskiego kończy się bramką dla gości. 2-2.

61'

Wejście smoka Kamila Kurowskiego!!

59'

Żółta kartka dla Michała Glanowskiego. Tym razem jak najbardziej słuszna decyzja arbitra.

59'

Adamek zmieniony przez Kurowskiego

58'

Paweł Piceluk ukarany z symulowanie faulu w polu karnym. Przynajmniej tak to widział arbiter, nawet zawodnicy Kolejarza byli pogodzeni z faulem ich bramkarza na napastniku Stomilu.

55'

Próbował i próbował Paweł Baranowski walczyć w polu karnym Kolejarza i w końcu się udało. Rzut wolny wykonany przez Kaczmarka. Strzał głową popularnego "Baranka" nie do zatrzymania dla bramkarza. 2-1!

53'

Baranowski!!

53'

Rzut rożny dla Stomilu. Strzał głową Baranowskiego bez trudu broni Zarychta.

49'

Błąd Hempela, dośrodkowanie Stefanika i strzał wolejem Macieja Kowalczyka efektownie broni bramkarz Stomilu.

47'

Paweł Kaczmarek ukarany żółtą kartką. Za krytykę błędnej decyzji sędziego.

46'

Początek drugiej części gry

46'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Przerwa w grze, na boisku leży jeden z zawodników Kolejarza

42'

Po rzucie rożnym Kolejarza piłka w bramce Stomilu, jednak Maciej Kowalczyk faulował bramkarza gospodarzy. Gol nieuznany.

39'

Akcja gości lewą flanką, Stefanik oddał płaski strzał na długi słupek, bramkarz Stomilu nie sięgnął piłki, która powoli wtoczyła się do bramki.

38'

Wyrównanie! Marcin Stefanik

35'

Strzał z rzutu wolnego Pietrzaka z problemami, ale jednak broni Skiba.

34'

W odpowiedzi strzał Kowalczyka prawą nogą z 16 metrów, lecz obok lewego słupka bramki Stomilu.

33'

Podanie "z klepki" miedzy Lechem a Kunem niefartownie przeciął Markowski. Po strzale Dominika Kuna piłka nieznacznie minęła słupek. Kolejna groźna akcja gospodarzy.

31'

Dobre dośrodkowanie Kaczmarka i po raz kolejny udanie piąstkował Zarychta. Za jego plecami był już Piceluk i gdyby nie przytomne wyjście bramkarza gości było by 2-0.

26'

Piceluk zatrzymany na skraju pola karnego i róg dla Stomilu, jednak bez zagrożenia dla bramki gości.

24'

Strzał Kowalczyka z 16 metrów daleko od bramki Stomilu.

23'

Teraz tempo narzucił Kolejarz. Prostopadłe podanie Niane do Kowalczyka przerwał wślizgiem Piotr Skiba.

18'

Dośrodkowanie Kaczmarka z rzutu wolnego.W polu karnym gości skakał do głowki Paweł Baranowski. Stoperowi Stomilu zabrakło jednak kilku centymetrów aby dosięgnąć piłkę.

16'

Pierwszy kwadrans pod dyktando Stomilu. Goście ograniczają się do prób kontrataków.

13'

Ustawiony na długim słupku napastnik Stomilu pewnym strzałem pokonuje bramkarza Kolejarza. 1-0.

12'

Paweł Piceluk!!

12'

Rajd Hempela lewą flanką i róg dla gospodarzy.

11'

Po błędzie Baranowskiego z 16 metrów uderzał Marcin Adamek, lecz bramkarz gospodarzy bez problemu łapie piłkę.

8'

Strzał z dystansu Dominika Kuna, lecz prosto w bramkarza.

6'

Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony boiska, udane piąstkowanie Zarychty.

3'

Jak do tej pory w meczu mamy więcej autów niż celnych podań

2'

Prostopadła piłka Lecha do Jeglińskiego, lecz zawodnik gospodarzy faulował Cichego. Rzut wolny dla Kolejarza z własnego pola karnego.