Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 2
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
96'

Koniec meczu na stadionie przy Alei Piłsudskiego, Stomil przegrywa z Dolcanem Ząbki 1:2.

96'

Żółta kartka dla Matuszka za bezmyślny faul na piłkarzu Stomilu.

94'

Kolejna kontuzja piłkarza Dolcanu, tym razem na boisku leży Daniel Dybiec.

90'

Mecz zostaje przedłużony o 4 minuty

89'

Na boisku po raz kolejny leży piłkarz Dolcanu, sztab medyczny drużyny udziela mu pomocy medycznej.

88'

Po dośrodkowaniu Suchockiego z linii końcowej boiska bliski strzelenia bramki był jeden z zawodników Stomilu, jednak nie sięgnął piłki.

86'

Damian Jakubik zszedł z boiska, za niego zagra Daniel Dybiec.

86'

W polu karnym za koszulkę łapany był Suchocki, sędzia jednak nie zagwizdal.

83'

Strzelcem bramki dla Dolcanu Robert Chwastek.

81'

Rośnie przewaga Stomilu, Dolcan cofnął się do obrony i czeka na możliwość kontrataku.

77'

W drużynie Dolcanu Piątkowskiego zastępuje Maciej Tataj.

76'

Dobre dośrodkowanie Janusza Bucholca, po strzale głową bliski strzelenia gola był Łukasik, jednak piłka przeleciała tuż obok bramki Dolcanu.

75'

Strzelec bramki dla Stomilu, Szymon Kaźmierowski opuścił boisko, w jego miejsce Paweł Łukasik.

72'

Składna akcja Stomilu, jednak Szymon Kaźmierowski za długo zwlekał z oddaniem strzału i piłka wylądowała w rękawicach bramkarza.

68'

Z boiska schodzi Tomasz Strzelec, za niego zagra Michał Świderski.

67'

Kalonas zastąpiony Michałowskim.

66'

Niesportowy faul Jakubika na Suchockim, na boisku doszło do małej przepychanki, jednak sędzia i trenerzy szybko opanowali sytuację.

64'

Płaskie dośrodkowanie Suchockiego mogło dać Stomilowi bramkę, jednak Szymon Kaźmierowski nie sięgnął piłki. Rozpocznie bramkarz Dolcanu Leszczyński.

62'

Bramkę zdobył Bartosz Osoliński, po dośrodkowaniu z prawej strony Mateusza Piątkowskiego.

57'

Zmiana w Dolcanie.Dariusza Zjawińskiego zastępuje Damian Świerblewski.

56'

czerwoną kartką ukarany Rafał Grzelak, obejrzał drugi zółty kartonik.

52'

Długie, ale niecelne podanie Pawła Głowackiego. Przy piłce bramkarz gości.

50'

Początek drugiej połowy wyrównany, piłkarze wyszli z szatni z wielką ochotą do gry.

46'

Piłkarze wznawiają grę, przy piłce gospodarze spotkania.

48'

Koniec pierwszej odsłony, Stomil prowadzi 1:0.

46'

Po indywidualnej akcji i błędzie obrońcy Dolcanu bramkę na raty zdobywa Szymon Kaźmierowski.Mamy gola do szatni!

44'

Kontratak w wykonaniu Stomilu, Łukasz Jegliński zszedł z piłką do środka, uderzył prawą nogą lecz obok bramki.

39'

Tempo gry wyraźnie spadło, dominują długie podania, zazwyczaj przechwytywane przez obrońców.

35'

Janusz Bucholc upomniany przez sędziego żółtym kartonikiem za faul na zawodniku rywali.

32'

Rezerwowi Stomilu zaczynają rozgrzewkę. Trener Kaczmarek musi coś zmienić jeśli myśli o zwycięstwie w dzisiejszym spotkaniu.

30'

Groźna kontra Stomilu, jednak Suchocki trafił w bramkarza.

29'

Żółtą kartką po faulu na Łukaszu Suchockim został ukarany Rafał Grzelak.

27'

Po kilku ciekawych akcjach na murawie chwila odpoczynku, piłkę wymieniają obrońcy Stomilu.

23'

Akcja lewą stroną Stomilu, dośrodkowanie Tomasza Strzelca, ale wolej Łukasza Suchockiego obok bramki.

22'

W dobrej okazji do strzelenia bramki znalazł się G.Piesio, jednak w ostatniej chwili zablokował go Paweł Baranowski.

21'

Rzut wolny dla Dolcanu wykonywał Osoliński, lecz piłkę wybili gospodarze.

17'

Rzut wolny dla Dolcanu Ząbki z około 25 metrów od bramki Ptaka. Bramkarz Stomilu wybija na rzut rożny.

14'

Płaskie dośrodkowanie Zjawińskiego przerwał Paweł Głowacki i rzut rożny dla Dolcanu.

14'

Z prawej strony dośrodkował Janusz Bucholc, jednak Robert Leszczyński nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

11'

Gra toczy się w szybkim tempie, choć brakuje składnych akcji i dokładnych podań z oby stron.

7'

Wrzutka Tunkiewicza i Stomil był bliski zdobycia gola, jednak nieczysto w piłkę trafił Strzelec. Rzut od bramki dla Dolcanu.

6'

Pierwszy groźny strzał w tym meczu, strzelał Grzegorz Piesio i rzut rożny dla Dolcanu, zamieszanie w polu karnym i pewna interwencja Tomasza Ptaka.

2'

Rzut wolny dla Stomilu z 25 metrów, piłka uderzyła w mur.

1'

Sędzia Jacek Małyszek rozpoczyna spotkanie. Kapitanem Dolcanu Marcin Hirsz, natomiast drużynę Stomilu prowadzi do boju Janusz Bucholc.

17:24

Rozgrzewka zakończona, zawodnicy zeszli do szatni. Coraz więcej kibiców pojawia się na stadionie przy al. Piłsudskiego. Wszystkie przygotowane miejsca są zajęte. Brakuje jednak fanów Dolcanu.

17:10

Rezerwowi Stomilu: Piotr Skiba Remis Rafał Michał Glanowski Michał Świderski Daniel Michałowski Dominik Kun Paweł Łukasik

Rezerwowi Dolcanu: Maciej Humerski Tomasz Ciesielski Daniel Dybiec Damian Świerblewski Maciej Tataj Rafał Wiśniowski Emil Wrażeń

17:05

W Olsztynie piękna słoneczna pogoda, warunki do gry idealne.Wszyscy czekają na początek meczu. Trwa rozgrzewka zawodników.