Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Koniec meczu. W Olsztynie padł wynik 0:0, który nie zadowolił żadnej ze stron.

93'

Rzut wolny z około 40 metrów mieli po zagraniu ręku piłkarze Stomilu, ale dośrodkowanie było zbyt słabe i obrońcy niecieczan wybili piłkę.

93'

Żółta kartka dla Dariusza Pawlusińskiego za zagranie ręką.

92'

Dośrodkowanie z prawej strony piłkarza Termaliki, ale było ono nieprecyzyjne i wyszło na aut bramkowy.

90'

Piotr Siedlecki doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Za Pawła Kaczmarka na boisko wchodzi Domonik Kun..

88'

Akcja Termaliki, którą zdecydował się zakończć strzałem z około 20 metrów Dariusz Pawlusiński, ale uderzył prosto w bramkarza.

86'

Michał Glanowski wchodzi za Lecha.

84'

Termalika nie rozgrywa dzisiaj najlepszego meczu grając od dobrych 20 minut w przewadze nie potrafi stworzyć sobie jakiejś klarownej sytuacji.

83'

Intensywną rozgrzewkę zakończył już Michał Glanowski, który za chwilę pojawi się na boisku.

81'

Akcja Termaliki prawą stroną, jeden z zawodników gości dośrodkował w pole karne, ale piłkę pewnie złapał Piotr Skiba.

80'

Za Pawła Piceluka wszedł jego imiennik - Paweł Łukasik

79'

W dalszym ciągu inicjatywę posiadają grający w przewadze piłkarze Termaliki, ale brakuje im cierpliwości wprzy konstruowaniu akcji, zbyt dużo w ich grze jest niedokładności.

76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa.

74'

Na strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Łukasz Jegliński, ale jego uderzenie było niecelne.

72'

Z szybką kontrą wyszedł Stomil, ale obrońcy Termaliki skasowali faulem tą dobrze zapowiadającą się akcję.

71'

Termalica w ostatnim fragmencie gry przejęła inicjatywę, ale w ataku pozycyjnym często gra niedokładnie albo dobrze asekurują się zawodnicy grającego w osłabieniu Stomilu. Jak na razie niecieczanie nie są w stanie zagrozić bramce Skiby.

68'

Za Skołorzyńskiego na boisko wchodzi Damian Piotrowski.

66'

Stomil mimo osłabienia utrzymuje się przy piłce, próbując przedrzeć się przez zasieki defensywne Termaliki. Jak na razie nie widać na boisku tego, że gospodarze grają w osłabieniu.

64'

Bucholc faulował wychodzącyego z szybkim atakiem zawodnika Termaliki i otrzymał żółtą kartkę. Było to drugie żółtko kapitana Stomilu. Gospodarze grają zatem w osłabieniu.

63'

Świetna akcja prawym skrzydłem Łukasza Suchockiego, który wrzucił piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale wyciągnął się jak struna Nowak i wyłapał tą ostro bitą centrę.

61'

Mieliśmy dłuższą przerwę w grze na boisku leżał jeden z piłkarzy Termaliki, który potrzebował pomocy medycznej.

60'

Żółta kartka dla Horvatha za faul w środkowej strefie boiska.

58'

Stomil w tym momencie kontroluje grę, a podopieczni Kazmierza Moskal cofnęli się na własną połowę i jak na razie skutecznie się bronią.

57'

i za Andrzeja Rybskiego Krzysztof Kaczmarczyk.

57'

Za Ceglarza wchodzi Dariusz Pawlusiński.

54'

Świetna akcja Łukasz Suchockiego, który z prawego skrzydła dograł piłkę do Pawła Piceluka, a ten będać kilka metrów od bramki Nowaka uderzył zbyt lekko i golkiper Termaliki obronił ten strzał.

53'

Stomil otrzasnął się z okresu przewagi Termaliki, teraz gra toczy się pod ich dyktando.

50'

Andrzej Rybski otrzymał dobre podanie i oddał groźny strzał na bramkę Piotra Skiby, ale golkiper gospodarzy efektownie obronił to uderzenie.

48'

Wyraźnie zmieniło się nastawienie piłkarzy Termaliki na początku drugiej połowy. Teraz to piłkarze zespołu Kazimierza Moskala dłużej utrzymują się przy piłce, zawodnicy Stomilu cofnęli się na własną połowę.

46'

Zaczęliśmy drugą część spotkania!

18:00

Kibice Stomilu licznie stawili się na dzisiejsze spotkanie. Na chwilę przed ropoczęciem meczu były jeszcze spore kolejki przed kasami. Sektor gości w Olszynie cały czas jest zamknięty.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania w Olsztynie, które odbywało się pod dyktando gospodarzy.

45'

Arbiter Siedlecki doliczył minutę do pierwszej połowy.

44'

Paweł Kaczmarek wrzucił piłkę z rzutu wolnego, doskoczył do niej Baranowski, ale jego strzał wysoko nad poprzeczką.

42'

Lepszy fragment gry Termaliki. Teraz zawodnicy Kazimierza Moskala przeważają, ale zbyt wiele jest w ich grze niedokładności i nie mogą stworzyć jakiejś klarownej sytuacji.

41'

Sędzia teraz co chwila przerywa zawody gwizdkiem. Sporo jest fauli, ale arbiter nie sięgnął do kieszonki.

38'

Gospodarze w dalszym ciągu mają przewagę, dłużej utrzymują się przy piłce. Swoje akcje głównie kierują na skrzydła, ale brakuje ostatniego podania, aby stworzyć sobie klarowną sytuację.

37'

Piłka w pole karne ze skrzydła adresowana do Pawła Piceluka, ale ten źle przyjął futbolówkę i obrońcy Termaliki oddalili zagrożenie od bramki Sebastiana Nowaka.

34'

Żółta kartka dla Janusza Bucholca.

30'

Po długim podaniu ze skrzydła futbolówkę w polu karnym przyjął Grzegorz Lech i oddał ładny strzał, ale bramkarz Termaliki pewnie obronił.

29'

Lider pierwszej ligi roczarowuje w Olsztynie. Warunki gry zdecydowanie dyktuje dzisiaj Stomil.

26'

Stomil w dalszym ciągu w ataku. Z rzutu rożnego dośrodkował Kaczmarek, a jeden z piłkarzy Termaliki był bliski samobójczego trafienia.

24'

Z rzutu rożnego dośrodkował Kaczmarek, do piłki najwyżej wyskoczył Łukasz Jegliński, który strzelił w poprzeczkę.

22'

Kolejna sytuacja Stomilu Olsztyn. Rzut wolny z około 20 metrów wykonywał Łukasz Suchocki, piłkę po jego strzale pewnie złapał Sebastian Nowak.

21'

Żółtą kartkę za faul na Kamilu Hempelu obejrzał Jakub Czerwiński.

18'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Paweł Kaczmarek, ale obrońcy Termaliki zażegnali niebezpieczeństwo i wybili piłkę na aut.

16'

Niewiele ciekawego dzieje się na boisku w Olsztynie. Pierwszy kwadrans gry pod lekkie dyktando zespołu Zbigniewa Kaczmarka.

14'

Kazimierz Moskal na razie spokojnie przygląda się poczynaniom swoich podopiecznych, natomiast Zbigniew Kaczmarek reaguje bardziej żywiołowe i czasami pokrzykuje na zawodników gospodarzy.

12'

W ataku pozycyjnym zespół z Olsztyna. Termalica na razie cofnęła się na własną połowę i wyczekuje na dobrą okazję do kontrataku.

9'

Na uderzenie spoza szesnastki zdecydował się Grzegorz Lech, jednak jego strzał na rzut rożny odbił Sebastian Nowak.

8'

Spotkanie jak na razie nie jest toczone w najwyższym tempie. Walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

6'

Jeden z zawodników Termaliki popędził skrzydłem, ale jego wrzutkę pewnie wyłapał Piotr Skiba.

3'

Stomil ropoczął spotkanie od mocnego akcentu. Po rzucie rożnym, który egzekwował Kaczmarek, do piłki najwyżej wyskoczył Rafał Remisz i trafił w słupek.

2'

Łukasz Suchocki przeprowadził ładną akcję, wrzucił futbolówkę na pole karne do Piceluka, ale napastnik olsztynian nie trafił w światło bramki.

1'

Arbiter Piotr Siedlecki rozpoczął spotkanie!

16:58

Z głośników wybrzmiała biało-niebieska fala, a zawodnicy obu drużyn są już na murawie. Za chwilę arbiter rozpocznie mecz!

16:45

Piłkarze obu drużyn są na rozgrzewce. Za kwadrans arbiter Piotr Siedlecki rozpocznie pojedynek, W Olsztynie dzisiaj ładna, słoneczna pogoda, około 15 stopni Celsjusza, zatem warunki są idealne do gry.

16:43

Ławka rezerwowych Termaliki: Maciej Budka, Krzysztof Kaczmarczyk, Karol Piątek, Dariusz Piotrowski, Łukasz Szczoczarz, Dariusz Wróbel, Dariusz Pawlusiński

16:40

Ławka rezerwowych Stomilu: Michał Leszczyński, Adrian Niewulis, Dawid Szymonowic, Tomasz Strzelec, Michał Glanowski, Dominik Kun, Paweł Łukasik

16:35

Przy zwycięstwie nad Termaliką oraz korzystnym układzie innych wyników Stomil może "doskoczyć" Wartę Poznań na jeden punkt. Ewentualna wygrana gości z Niecieczy umocni ich na pozycji lidera i zwiększy przewagę nad Cracovią do pięciu punktów, co jest już dosyć pokaźną przewagą punktową przed decydującą fazą sezonu.

16:30

Zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Bardzo dobrze spisujący się na wiosnę Stomil podejmie lidera 1. ligi - zespół Termaliki.