1 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
1. połowa1 : 2
19:54

Szybko strzelona bramka przez Patryka Tuszyńskiego nie dała żadnego punktu drużynie Mirosława Hajdy. Trzeba przyznać, że gdyby nie rzut karny dla gości, Arce trudno byłoby zatrzymać rozpędzoną w początkowych minutach Sandecję. Za śledzenie relacji live prosto ze stadionu w Nowym Sączu dziękuje Piotr Jabłoński.

94'

Koniec spotkania! Sandecja na własnym stadionie przegrywa z Arką 2:1

92'

Mocny niecelny strzał Adama Mójty z narożnika pola karnego

90'

Arbiter dolicza 4 minuty do tego meczu

90'

Ostatnie chwile dla Sandecji, by nawiązać jeszcze walkę z drużyną Arki. Teraz z rzutu wolnego wrzucał Mójta, lecz piłka minęła całe pole karne i opuściła plac gry

87'

Petran ogląda żółtą kartkę

86'

Dobry strzał wprowadzonego po przerwie Górskiego, Szromnik "pluje" piłkę przed siebie, lecz najbliżej do niej miał obrońca Arki i zażegnał niebiezpieczeństwo.

85'

Bardzo mocny strzał Piotra Tomasika z ok. 30 metrów, piłkę łapie Cabaj

83'

Leży na boisku Kuklis, przerwa w grze

81'

Mróz zatrzymuje szalenie groźną kontrę Arki, a chwile potem Paweł Nowak uderza wysoko nad bramką parę metrów przed polem karnym.

78'

Po raz kolejny złapany na spalonym Surdykowski

75'

Żółtą kartką ukarany Tomasz Jarzębowski

75'

Piękny strzał Mójty z rzutu wolnego, lecz Szromnik wybija piłkę końcami palców.

75'

Ostatnia zmiana w Sandecji. Schodzi Kosiorowski, wchodzi Mróz

74'

Trzecia i ostatnia zmiana w drużynie gości. Michał Rzuchowski zmienia Pruchnika

72'

Uderzenie po ziemi Radosława Pruchnika z około 25 metrów. Cabaj pewnie łapie piłkę

70'

Po błędzie defensywy gospodarzy, Surdykowski znalazł się oko w oko z Cabajem, lecz nie zdołał go pokonać.

69'

Bramkarz gości ukarany żółtym kartonikiem za zwklekanie z rozpoczęciem gry od własnej bramki.

68'

Zmiana w Arce. Murawę opuszcza Radzewicz, w jego miejsce Rafał Grzelak

65'

Nieprzyjemne starcie Tuszyńskiego z golkiperem gości. Rzut rożny dla Sandecji, po którym piłka przeleciała wzdłuż pola karnego Arki. Nikt z piłkarzy z Nowego Sącza nie zdołał jednak do niej dojść.

63'

Paweł Nowak po wrzutce Kosiorowskiego uderza na bramkę Szromnika, lecz był blokowany i sądeczanie mają rzut rożny,.

62'

Początkowe minuty drugiej połowy nie wskazują na to, że gospodarze grają w osłabieniu. Jednak każda kontra gości może pogrzebać marzenia o korzystnym wyniku dla sądeczan

61'

Niegroźny strzał Piotra Kosiorowskiego z dystansu

59'

Bębenek uderzał sprzed pola karnego, lecz piłka poszybowała nad bramką. Po wejściu na boisku Bębenek wykazuje dużą ochotę do gry, jest aktywny

58'

Kiks Marcusa da Silvy z prawej nogi. Przestrzelił z dogodnej sytuacji

57'

Zmiana w zespole Sandecji. Na boisku pojawił się Górski, zmieniając Piotrka Giela

57'

Zagotowało się pod bramką Szromnika. Bębenek dwa razy próbował pokonać bramkarza Arki, lecz ten drugi dwukrotnie lepszy.

54'

Groźna kontra Sandecji, próbował z dystansu Paweł Nowak lecz został zablokowany.

53'

fable7788@: sektor gości jest pusty

52'

Na spalonym Surdykowski

49'

Szwoch ładnie rozegrał "klepkę" na prawej stronie z Kuklisem, lecz obrońcy Sandecji zdołali wybić piłkę.

46'

Maciej Bębenek zmienił Jozefa Certika.

46'

Tym razem goście od środka!

47'

Zmiana w drużynie gości. Od początku drugiej połowy zameldował się Marcus da Silva

18:50

Niewątpliwie rzut karny z 16 minuty pokrzyżował plany trenerowi Hajdzie. Do końca spotkania piłkarze Sandecji mają jeszcze 45 minut,i wszystko jest jeszcze możliwe. Zapraszam za niespełna 15 minut na drugą część spotkania.

18:48

lancerki@: Tuszyński mógł wystąpić w dzisiejszym spotkaniu, gdyż czerwona kartka była konsekwencją dwóch żółtych kartek, co nie wyklucza go z gry w następnym meczu.( chyba, że był zagrożony pauzą)

47'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Arka prowadzi w Nowym Sączu 1:2

45'

Arbiter z Lublina przedłuża pierwszą połowę o 60 sekund

43'

Żółty kartonik ogląda pomocnik Sandecji, Piotr Kosiorowski

43'

To się musiało tak skończyć... do niepilnowanego Surdykowskiego stojącego przed polem karnym podał Radzewicz. Ten miał sporo czasu na przyjęcie piłki, po czym huknął z woleja nie do obrony.

41'

Gol ! Arka prowadzi 2:1

40'

Mimo, że sądeczanie grają o jednego mniej, potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.Grają jednak bardzo asekuracyjnie, by nie narazić się na kontrę gdynian.

37'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Radzewicz, lecz futbolówkę pewnie złapał sądecki bramkarz.

35'

~arturkusmirek@: pozostanę bezstronny, obyśmy widzieli dobre widowisko:)

33'

Prosty błąd w rozegraniu Certika i Cabaj dalekim wyjściem oddala niebezpieczeństwo od swojej bramki.

27'

Poprzeczka ratuje Arkę po strzale Pawła Nowaka z 20 metrów!

26'

Po pierwszym kwadransie, kiedy Sandecja panowała na boisku, teraz to goście dochodzą coraz częściej do głosu.

24'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został Pruchnik

22'

Po zamieszaniu w polu karnym, sprzed pola karnego uderzał Kuklis - minimalnie niecelnie. Arka nabrała wiatru w żagle. Piłkarze Pawła Sikory coraz śmielej poczynają sobie na boisku,

18'

Za co rzut karny? Radzewicz wychodził sam na sam z Cabajem, a Makuch, który nie nadążył za przeciwnikiem, sfaulował go tuż za linią pola karnego.

16'

1:1 . Pewnie z 11 metrów strzela Piotr Kuklis

16'

Rzut Karny i czerwona kartka dla Makucha!!

15'

Brzydko faulowany Certik. Sędzie Paterek udzielił ostrzeżenia Kuklisowi.

12'

Na spalonym Radzewicz. Goście jak narazie zostali w szatni, tylko Sandecja utrzymuje się przy piłce

7'

Arka z wielkimi problemami. Goście nie potrafią wyjść za swoją połowę, a Sandecja raz po raz zagraża bramce Szromnika.

6'

Po raz kolejny strzelcem bramki dla Sandecji Patryk Tuszyński. Po ładnym rozegraniu piłki z lewej strony, najprzytomniej zachował się napastnik Sandecji i wyprowadza ją na prowadzenie.

5'

Gol! Patryk Tuszyński

3'

I już mieliśmy pierwszą okazję dla Sandecji. Sprzed pola karnego uderzał Certik, jednak nieznacznie sie pomylił.

1'

Gospodarze od środka!

17:56

Sędzia Erwin Paterek wyprowadza obie jedenastki na murawę.

17:34

W pierwszym meczu tych drużyn Sandecja uległa wysoko w Gdyni 3:0. Była to 9. seria tego sezonu.Bramki strzelali wtedy: Marcus da Silva,Piotr Tomasik oraz Mateusz Szwoch.

17:29

Piłkarze obu ekip są już na intensywnej rozgrzewce. Początek spotkania już za 30 minut

17:27

Rezerwowi Arki: Miszczuk, Brodziński, Marcus da Silva, Kubowicz, Rzuchowski, Zwoliński, Grzelak

17:26

Ławka rezerwowych Sandecji: Bomba, Szczepański, Mróz, Górski, Szarek, Kowalski, Bębenek

17:16

Arka Gdynia plasuje się o trzy pozycje wyżej i ma na swoim koncie 35 oczek. Widmo spadku także nie wydaje się zagrażać drużynie z Pomorza.

17:09

Gospodarze dzisiejszego spotkania to 13 drużyna 1.ligi. Podopieczni Mirosława Hajdy zgromadzili na swoim koncie do tej pory 30 punktów, i ta runda pokazuje, że raczej nie będą mieli problemów z utrzymaniem się na zapleczu Ekstraklasy.

17:05

Witam serdecznie ze stadionu w Nowym Sączu,gdzie o godzinie 18. rozpocznie się spotkanie o mistrzostwo 1 ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Arką Gdynia.Zapraszam do śledzenia relacji live w naszym serwisie.