Kolejne dwa rożne dla Polonii bez strzału, koniec spotkania.

Ptak wyłapuje kolejne dośrodkowanie.

89'

Ostatnia zmiana w szeregach gości.

88'

Rzut wolny dla Polonii, dośrodkowanie Szkatuły, tym razem było uderzenie, jednak niecelne.

86'

Kolejny rożny dla Polonii, tradycyjnie bez strzału...

85'

Białkowski wysoko nad bramką, gwizdy z trybun...

84'

Poloniści częściej na połowie gości bez efektu.

82'

Seria niecelnych dośrodkowań Polonii.

81'

Polonia Bytom - Stomil OlsztynPolonia Bytom - Stomil Olsztyn

80'

Zmiana w szeregach gości.

80'

Trzy rzuty rożne egzekwowali Poloniści, w efekcie Stomil wyszedł z kontrą, bez zagrożenia bramkowego.

78'

Ładnie uderzył Cempa, nad poprzeczką piłkę przeniósł Ptak. Rzut rożny.

77'

Rzut wolny dla Polonii, szansa na uderzenie.

76'

Gospodarze starają się atakować, brakuje ostatniego podania.

75'

Na spalonym Strzelec.

74'

Kolejny faul w środku pola tym razem Stomil.

73'

Kolejna kartka po stronie Polonii.

73'

Prostopadła piłka do Suchockiego, przytomnie Mika.

71'

Ostatnią zmianę wykorzystuje trener Pierścionek.

71'

W odpowiedzi Polonia, nie warto jednak się rozwodzić nad akcją gospodarzy...

70'

Suchocki dośrodkowuje na głowę Kopruckiego, ten nieznacznie się myli.

69'

Strzelec faulowany na wysokości pola karnego Polonii.

69'

Dzisiejsze spotkanie ogląda 1150 widzów.

66'

Gwizdy w Bytomiu, wygląda to tak jakby Stomil grał w przewadze !

65'

Wystarczyło zagrać bez przyjęcia i pogubili się Poloniści, żółta kartka dla Górkiewicza.

63'

Po drugiej stronie również korner, wyłapuje dośrodkowanie Ptak.

62'

Dwa rzuty rożne egzekwowali przed chwilą goście, za drugim razem w Mikę trafił uderzając głową Baranowski.

61'

Suchocki raz jeszcze ruszył do kontry, jego uderzenie wybite na róg.

60'

Suchocki w sytuacji sam na sam !!! Spalony...

59'

Za faul w środku pola żółtą kartką ukarany Pietrycha, który na boisku pojawił się minutę wcześniej.

58'

Druga zmiana w szeregach Polonii.

56'

Mika bohaterem Polonii !!! Kontra Stomilu mogła być zabójcza, jednak tylko w sobie znany sposób uderzenie Strzelca z bliska obronił kapitan gospodarzy !!!

55'

Atakuje prawą stroną Polonia, nieskutecznie.

54'

Zmiana również w ekipie gości.

52'

Tymczasem zmiana w Polonii.

51'

Czy Polonia wykorzysta grę w przewadze ?

50'

Faul taktyczny i czerwona kartka dla gości !!!

49'

Powtórka z rozgrywki, jednak dośrodkowania Stomilu niecelne.

49'

Strata Kulpaki i uderzenie Świderskiego, rzut rożny dla gości.

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze !

17:58

Zawodnicy wracają na murawę.

45'

Koniec pierwszej połowy, po jednej bramce zdobyły oba zespoły.

45'

Raz jeszcze Szkatuła, w podobnym stylu...

44'

Szkatuła tym razem decyduje się na uderzenie, bardzo niecelnie.

43'

Kontratak gospodarzy marnuje nieudanym dośrodkowaniem Szkatuła.

41'

Dwa razy Poloniści groźnie ruszyli w pole karne gości, dwukrotnie nieskutecznie.

40'

...raz jeszcze bez zagrożenia.

39'

Zablokowany strzał z dystansu Kaczora, kolejny korner...

37'

Niepotrzebny wślizg Alancewicza i żółta kartka dla pochodzącego z Olsztyna zawodnika Polonii.

35'

Wyrównanie !!! Poślizgnął się Cempa, wykorzystali do goście, prostopadłe podanie wykorzystał świetnie Kaźmierowski, który przelobował wychodzącego Mike !!!

35'

Cempa mógł podwyższyć wynik, świetnie interweniuje Ptak.

33'

Cempa powalczył do końca z obrońcą, wywalczył korner. Również tym razem nie udane dośrodkowanie.

31'

Atak Stomilu lewą stroną, dobrze w obronie Poloniści.

28'

Chwilowa przegra w grze spowodowana urazem Miki.

27'

Przy bramce z trzeciej minuty nie dopatrzyłem się faulu, a tym bardziej spalonego.

25'

Jegliński głową z piątego metra, Polonie ratuje Mika do spółki z poprzeczką !!!

24'

Rzut wolny dla gości, dośrodkowuje Suchocki a sędzia odgwizduje faul w ataku olsztynian.

22'

Kolejna akcja Białkowskiego, jego dośrodkowanie wyłapuje Ptak.

19'

Kolejny raz lewą stroną Białkowski, domaga się rożnego, nic z tego pokazuje sędzia.

17'

Faulowany na osiemnastym metrze Kolonas. Dośrodkowanie Suchockiego wprowadziło sporo chaosu, ostatecznie bramkę ze spalonego zdobył Kaźmierowski.

16'

Odważna próba Glanowskiego. Uderzenie wyłapuje Mika.

15'

Uspokoili grę poloniści, częściej przy piłce Stomil.

12'

Sektor gości z naszego stanowiska słabo widoczny, ale zasiada w nim kilkudziesięciu kibiców.

9'

Kaźmierowski wywalczył korner dla gości, zbyt mocno dośrodkował Suchocki.

7'

Tym razem spróbowali prawą stroną goście, dośrodkowanie Bucholca niecelne.

5'

Aktywnie Poloniści, Cempa głową i jest korner. Bez efektu.

3'

Jeszcze raz lewą stroną Białkowski, tym razem wyłożył piłkę Cempie, a ten pokonuje z bliska Ptaka !!! Szybki początek !

2'

Naprawdę ładna akcja Polonii !!! Poklepali na lewej stronie gospodarze, z piłką ruszył Białkowski, wyłożył ją Szkatule, a ten uderzył nad bramką !

1'

Rozpoczęli goście.

17:00

Piłkarze już na murawie, Polonia na czerwono-niebiesko, goście w błękitno-białych strojach.

16:54

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania TUTAJ, oraz całej kolejki TUTAJ

16:45

Rezerwowi Stomil: Piort Skiba, Rafał Remisz, Arkadiusz Mroczkowski, Tomasz Strzelec, Robert Tunkiewicz, Dominik Kun, Karol Żwir.

16:44

Rezerwowi Polonia: Juraj Balaż, Michał Płókarz, Kamil Walesa, Kamil Banaś, Martin Baran, Paweł Gamla, Daniel Pietrycha,

16:43

Autokar z Olsztyna przyjechał do Bytomia już wczoraj, a piłkarze Stomilu zapowiadają, że przyjechali na wojnę, na spotkanie, do którego na pewno nie podejdą minimalistycznie. Stomil dosyć szczęśliwie zatrzymał w ostatniej kolejce lidera z Świnoujścia, jednak remis z Flotą pozwolił dopisać do ligowego konta zaledwie punkt, tym razem trzeba zdobyć komplet, aby myśleć o wydostaniu się z strefy spadkowej.

16:41

Beniaminek z Olsztyna nie może uznać startu sezonu za udany, tylko sześć zdobytych punktów i zaledwie jedno zwycięstwo to wynik, który nie gwarantuje olsztynianom miejsca poza strefą spadkową. Co zatem mają powiedzieć w Bytomiu? Brak zwycięstw, ostatnia lokata w tabeli i komplet porażek na własnym stadionie, to bilans drużyny z Górnego Śląska.

16:40

Witamy w relacji na żywo z Bytomia, gdzie miejscowa Polonia podejmuje Stomil Olsztyn.