GKS TychyGKS Tychy
94'

Sędzia już nie wznawiał gry. Koniec meczu i pewne zwycięstwo GKS!

93'

Po nieudanym rzucie rożnym Rocki wyszedł z kontrą, dośrodkował w pole karne, a tam przecnający lot piłki Borniewicz wpakował ją do bramki.

93'

Na koniec samobójcza bramka Broniewicza! Piękne podsumowanie tego meczu.

93'

Jeszcze rzut rożny dla Polonii.

92'

Na koniec meczu wchodzi Bizacki, zmieniając Babiarza. Kibice odśpiewali mu sto lat, z okazji urodzin.

91'

Za mocne podanie na prawe skrzydło do Szkatuły obrazuje niemoc Polonii.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Ściański zdecydował się sam wykończyć kontrę GKS i uderzył po ziemi. Mika wybił piłkę na rzut rożny.

86'

Ostatnie zrywy Polonii. Z prawej strony dośrodkowywał Sacha, ale Misztal był faulowany przy piąstkowaniu piłki.

83'

Ostatnia zmiana w Polonii. Białkowskiego zmienił Banaś.

83'

Wrzutka w pole karne GKS, ale znowu bez oddania strzału przez gospodarzy.

80'

Zmiana w GKS. Za Chomiuka wchodzi Ściański.

80'

Polonia bije głową w mur próbując przebić się przez obronę rywali.

77'

Strzał po ziemi Sachy minimalnie minął słupek bramki Misztala.

75'

Obrońcy GKS Tychy bardzo dobrze radzą sobie z atakami Polonii, chociaż teraz pomogło im trochę szczęście, bo Wojsyk za długo zwlekał z oddaniem strzału, będąc w dogodnej pozycji po przerzuceniu piłki nad dwójką rywali.

74'

Mika dalekim wyjściem uprzedził Rockiego.

72'

Wojsyk zmienił Jarkę.

70'

Dobra interwencja Misztala po strzale Michalaka.

69'

Polonia Bytom - GKS Tychy

69'

Polonia znowu pod polem karnym tyszan i znowu zabrakło uderzenie na bramkę.

67'

Na boisku leży Michalik i Mika wykopał piłkę na aut, żeby mógł zostać opatrzony.

67'

Polonia ma wyraźne problemy z wypracowaniem sobie okazji. Utrzymuje się przy piłce, atakuje, ale zawsze w decydującym momencie traci piłkę.

65'

Zółta kartka dla Płókarza, chwilę po wejściu na boisko zanotował ostre wejście w przeciwnika.

64'

Zmiana w Polonii. Schodzi Nowak, w jego miejsce Płókarz

63'

Na trybunach jest dzisiaj 1475 osób.

62'

Piotr Rocki pewnie po ziemi pokonał Mikę z karnego.! 2:0!

61'

Rzut karny dla GKS po faulu Odrzywolskiego na Bąku szarżującym w polu karnym!

61'

60'

GKS wychodził z kontrą, ale Bąk źle przyjął niezłe podanie Babiarza.

60'

Dośrodkowanie Mączyńskiego z lewej strony trafiło w... plecy Czupryny.

57'

Polonia Bytom - GKS TychyPolonia Bytom - GKS Tychy

55'

Uderzenie Szkatuły z dystansu było bardzo czytelne i na piłkę w środku bramki spokojnie wyczekał Misztal.

54'

Nowak uderzył sprzed pola karnego i piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

52'

Idealna okazja wprowadzonego w przerwie Czupryny, jednak jego strzał po ziemi obronił na raty Mika.

50'

Wydaje się, że asystę przy golu zanotował Bąk, który zmienił jeszcze tor lotu piłki w polu karnym po wrzutce Rockiego.

49'

Gooool! Po dośrodkowaniu Rockiego z rzutu rożnego piłkę do bramki z kilku metrów wepchnął Kopczyk. Piłkarze po golu świętowali robiąc kołyskę.

48'

Idealna okazja Chomiuka, którego strzał z ostrego kąta nad bramką przeniósł Mika.

48'

Po dośrodkowaniu Nowaka z prawej strony Jarka nieczysto trafił w piłkę i od bramki GKS.

47'

I kolejny korner z prawej strony dla Polonii.

47'

Było groźnie pod bramką Misztala, ale tylko rzut rożny.

46'

Nowak szarżował z piłką prawą stroną, ale opuścił razem z nią boisko.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęli piłkarze Polonii.

46'

Czupryna za Małkowskiego.

13:17

Skromne brawa witają piłkarzy Polonii, wbiegających na murawę.

13:16

Piłkarze GKS już wrócili na boisko, czekamy jeszcze na Polonię. Nad stadionem zaświeciło słońce. Oby był to zwiastun nadchodzącej wiosny, bo pogoda dzisiaj jeszcze typowo zimowa.

13:06

Zabawna sytuacja w przerwie. Stowarzyszeni Kibiców przekazała na ręce kapitana Polonii, Mateusza Miki zebraną premię za zwycięstwo z Flotą, po czym bramkarz bytomian ogłosił, że piłkarze zdecydowali spożytkować zebraną kwotę na wyjazd kibiców na mecz z Cracovią, więc cała suma została z powrotem przekazana... Stowarzyszeniu.

46'

Koniec pierwszej, bezbarwnej części spotkania. Oby po przerwie było ciekawiej.

45'

Żółta kartka dla Nowaka za faul na Chomiuku.

44'

Michalik ostro zacentrował w pole karne, ale piłkę z głowy Jarce zdjął jeden z obrońców.

43'

Rzut wolny dla GKS Tychy. Piłka przeleciała przez całe pole karne, nikt jej jednak nie przejął i wyszła za linię końcową. A tymczasem komentarz z trybuny prasowej: "To mecz walki. Walki kibiców ze snem"

41'

Jakby na potwierdzenie tych słów, Michalik rozpaczliwie huknął sprzed pola karnego ponad bramką.

40'

Oba zespoły mają problem ze stworzeniem jakiegokolwiek poważnego zagrożenia pod bramką rywali. Kończy się zawsze na niecelnych i słabych dośrodkowaniach, blokowaniu piłki i wykopach na auty. Na razie jest to bardzo słabe piłkarskie widowisko.

37'

Najlepsza okazja Polonii w spotkaniu. Po wymienieniu kilku podań Sacha dośrodkował po ziemi wzdłuż bramki i jeden z obrońców przeniósł piłkę nad poprzeczką, ratując zespół. Po rzucie rożnym w sporym zamieszaniu długo nikt nie potrafił skutecznie wybić piłki.

35'

Sporo przypadkowości i niedokładnych zagrań po obu stronach obserwujemy od ładnych kilku minut.

32'

W przerwie meczu zawodnicy Polonii otrzymają dzisiaj premię od kibiców, za pierwsze w sezonie zwycięstwo (z Flota).

30'

Trochę kopaniny i walki o piłkę w środku pola, ale sędzia nie przerwał gry. Tymczasem kibice Polonii prezentują oprawę z niebieskich i czerwonych flag, oraz kartoniadę.

28'

Aktywnie włącza się teraz do ataków Mańka. Najpierw wywalczył rzut rożny, a po chwili po jego dośrodkowaniu obok bramki główkował Bąk.

27'

Rocki za mocno dogrywał piłkę w pole karne i nie zdołał jej przejąć Małkowski, a byłby w dogodnej pozycji do zdobycia bramki.

26'

Naciskany przez Bąka Mika wykopał piłkę mocno, ale na aut.

25'

Dobra, długa piłka do Małkowskiego, jednak już poza polem karnym, tuż przy linii końcowej przejął ją Mika.

24'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Białkowskiego z lewej strony opuściło boisko. Od bramki Misztal.

23'

Ryzykownie pogrywają sobie obrońcy GKS. Mańka podawał do Misztala tak, że do piłki blisko miało dwóch naciskających zawodników Polonii, bramkarz tyszan zdołał jednak ich uprzedzić.

22'

Ładnie zapowiadającą się akcję Polonii zaprzepaścił Sacha, który po przerzucie Białkowskiego za mocno dośrodkował z prawej strony pola karnego, tak, że piłka opuściła boisko.

21'

Kopczyk ładnie poradził sobie z szarżującym lewą stroną Białkowskim. Najpierw wydawało się, że dał się obiec, ale ostatecznie dopędził rywala, odebrał mu piłkę i na koniec nabił go tak, że ta opuściła boisko.

18'

Gospodarze próbowali wyjść z kontrą. Za piłką pędził Białkowski, ale nieszczęśliwie ją przyjmował i w efekcie wyszła za linię końcową.

17'

W ataku GKS, Polonia broni się wybijając piłkę po autach.

14'

Dogodna okazja dla GKS! Po zamieszaniu w polu karnym kilku zawodników próbowało oddać strzał, a obrońcy dosyć szczęśliwie wybijali piłkę. W końcu doszedł do niej Mańka i huknął z kilku metrów wysoko nad bramką.

13'

Po otrzymaniu podania wzdłuż boiska, Szkatuła zdecydował się na strzał ze sporej odległości. Piłka przeleciała sporo obok bramki Misztala.

11'

Po dalekiej wrzutce w pole karne Polonii piłkę pewnie przejął Mika.

10'

Jarka naciskał na Misztala, który popełnił błąd i za mocno podając do skrzydła wykopał piłkę na aut. Po wrzutce z prawej strony najpierw uprzedzony został Białkowski, a strzał Nowaka sprzed pola karnego poszybował nad bramką.

8'

Pierwsza interwencja Misztala po niegroźnym uderzeniu. Bramkarz GKS efektownie rzucił się jednak do piłki.

6'

Kolejna dwójkowa akcja Rockiego z Małkowskim przerwana, tym razem jednak Polonii nie udało się wyprowadzić kontrataku, chociaż próbowała.

5'

Przy próbie przerzucenia akcji z prawego na lewe skrzydła Szkatuła nie przejął zagranej do niego piłki i od autu GKS.

3'

Bardzo szybka żółta kartka dla Mańki, za faul.

2'

GKS próbował zaatakować prawą stroną. Rocki odegrał piętą do Mączyńskiego, ale ten nie doszedł do piłki. Poszła kontra Polonii, ale szarżującego zawodnika Polonii uprzedził Miszta.

1'

Początek spotkania.

12:16

POl

12:13

Oba zespoły wychodzą już na murawę. Kibice GKS i Polonii żywiołowo dopingują swoje drużyny.

12:09

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Kojdecki, Bizacki, Czupryna, Zunić, Ściański, Szczęsny, Imiela

12:08

Ławka rezerwowych Polonii: Maścibrzuch, Banaś, Grzybek, Płókarz, Walesa, Wojsyk

12:03

Trybuny powoli zapełniają się kibicami. W sektorze gości jest już spora grupa fanów GKS Tychy. Polonia Bytom - GKS Tychy