Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
2 : 2
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
94'

Arbiter Łukasz Bednarek zakończył mecz.Sandecja nie zdołała wygrać w Grudziądzu choć była bardzo blisko.

93'

Sandecja próbowała jeszcze przedrzeć się w pole karne Olimpii, ale nic z tego nie wyszło.

92'

Gol Adama Cieślińskiego z jedenastki! Marcin Cabaj msui po raz drugi wyjmować piłkę z siatki.

91'

Arbiter dyktuje karny dla Olimpii. Faulowany był Sławmoir Mazurkiewicz

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Świetna akcja Olimpii. Z bliskiej odległości uderzał Jan Pawłowski, ale kapitalnie obronił Cabaj.

86'

Mróz wchodzi za Szczepańskiego.

85'

Teraz do ataku ruszyli piłkarze Olimpii, motywowani jeszcze przez trenera Asensk'ego, ale jak na razie nie ma zagrożenia pod bramką Cabaja.

83'

Kolejna akcja Sandecji, dzięki której gości wywalczyli rzut rożny, ale nie było zagrożenia pod bramką Michała Wróbla.

82'

Marcin Makuch ukarany żółtą kartką.

80'

Goście grają dokładniej i tym samym stwarzają sobie więcej okazji do strzelenia bramki i tym samym podwyższenia wyniku meczu. To nie jest niestety ta sama Olimpia co w spotkaniach z Flotą i ŁKS-em

78'

Cieśliński otrzymał bardzo dobre podanie i uderzył z około 15 metrów obok bramki.

76'

Gra toczy się głównie na połówce Olimpii Grudziądz. Sandecja konstuuje kolejny atak pozycyjny.

75'

Rzut rożny dla Sandecji, ale gospodarze rozpaczliwie wybijają futbolówkę.

73'

Pawłowski zmienił Ruszkula.

70'

Maciej Górski wchodzi za Piotra Giela.

68'

Długa piłka na Adama Cieślińskiego, ale napastnik gospodarzy nie doszedł do tego zagrania.

65'

Fatalna postawa defensorów z Grudziądza. Piłka trafiła pod nogi Patryka Tuszyńskiego, który nie zastanawiając się długo przerzucił furbolówkę nad Michałem Wróblem i Sandecja jest już na prowadzeniu.

65'

GOOOOOL! Patryk Tuszyński 2:1 dla Sandecji.

64'

Teraz w odpowiedzi akcja Sandecji. Piłka mocno wstrzelona do bramki Wróbla została jeszcze trącona przez któregoś z zawodników z Nowego Sącza i trafiła do siatki. Arbiter Bednarek dopatrzył się jednak pozycji spalonej.

61'

Kolejny atak pozycyny Olimpii, ale tej akcji brakuje nieco tempa. Zawodnicy z Grudziądza nie wychodzą na pozycję i nie ma do kogo rozegrać piłki.

60'

Bębenek wchodzi za Kosiorowskiego.

59'

Robert Szczot wchodzi za Frańczaka.

57'

Coraz większa przewaga grudziądzan. Sandecja zepchnięta do rozpaczliwej defensywy. Czy gospodarze wreszcie będą w stanie wykończyć jakąś akcję?

55'

Wreszcie składna akcja Olimpii Grudziądz. Piłka wędrowała niemal jak po sznurku, ale ostatecznie futbolówka nie trafiła do Adam Cieślińskiego.

53'

Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Paweł Nowak. Jego strzał był jednak niecelny.

52'

Dariusz Kłus ukarany żółtą kartką za faul.

51'

Adam Cieśliński szarżował na prawej flance, ale jego podanie było niedokładne i akcję rozpoczynają już goście.

50'

W odpowiedzi akcja Sandecji Nowy Sącz. Piłka wrzucona w pole karne, ale Michał Wróbel był na posterunku.

47'

Od razu z animuszem ruszyli piłkarze Olimpii. Cieśliński otrzymał podanie od Smolińskiego i strzelił nieznacznie ponad poprzeczką.

46'

Zaczęli drugą połowę gospodarze!

45'

Koniec pierwszej połowy do przerwy w Grudziądzu jest remis 1:1.

45'

Adam Mójta ukarany żółtą kartką.

42'

Na strzał z dystansu zdecydował się Maciej Rogalski, ale jego uderzenie zostało zblokowane i nie stanowiło zagrożenia dla bramki Cabaja.

42'

Olimpia Grudziądz próbuje jeszcze odpowidzieć na bramkę Tuszyńskiego. Adam Banasiakdośrodkował w pole karne Sandecji, piłka była jedna uderzona zbyt słabo.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

42'

Faulowany w środku pola Adam Cieśliński.

41'

Próba uderzenia z dystansu Dariusza Kłusa, ale strzał został zablokowany.

37'

Długie podanie do Adama Cieślińskiego, ale napastnik Olimpii nie doszedło do tej piłki.

35'

Michał Wróbel z najbliższej odległości pokonany przez Patryka Tuszyńskiego.

35'

GOOOL. Tuszyński. 1:1

34'

Tymczasem na biosku w Łęcznej dobiega końca spotkanie Bogdanki ze Stomilem. Po 80. minutach kibice nie doczekali się w tym spotkaniu goli.

33'

Teraz dobrą okazję mieli goście z Nowego Sącza. Błąd defensywy gospodarzy, ale skończyło się tylko na strachu.

29'

Piłkarze Olimpii przycisnęli teraz gości, dłużej utrzymują się przy piłce. Wyraźnie zyskali sporo animuszu.

27'

Marcin Cabaj musiał wyjmować piłkę z siatki po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego Rogalskiego z około 30 metrów.

26'

GOOOOL! Maciej Rogalski 1:0 dla Olimpii

25'

Faul na Dariuszu Kłusie. Od rzutu wolnego rozpocznie Olimpia Grudziądz.

23'

Coraz więcej ofensywnych akcji Sandecji Nowy Sącz, teraz to przyjezdni przejęli inicjatywę i oni tworzą ciekwsze akcje.

21'

Żołtą kartką za faul ukarany Piotr Giel.

19'

Piotr Giel uderzał z narożnika pola karnego, ale nieznacznie się pomylił. To była najlepsza szansa dla Sandecji.

17'

Przymusowa zmiana w ekipie gospodarzy Za Stańka wchodzi Mazurkiewicz.

15'

Początek spotkania odbywał się pod lekkie dyktando Olimpii Grudziądz, ale teraz mecz się wyrównał i Sandecja także próbuje zagrażać bramce Michała Wróbla.

13'

Marcin Smoliński, dośrodkował futbolówkę w pole karne. Marcin Cabaj wyskoczył najwyżej i złapał piłkę, uprzedzając Stańka.

12'

Piotr Kosiorowskiego zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale strzał był niecelny. Piłka poszybowała ponad bramką Wróbla.

10'

Dośrodkowanie w pole karne Sandecji z rzutu wolnego. Wrzutka nie był zbyt precyzyjna i obrońcy interweniowali bez zarzutu.

9'

Kolejna akcja gości z Nowego Sącza. Wstrzeleni piłki w pole karne, ale tam czujnie interweniował Michał Wróbel. I wykopem rozpoczął kolejną akcję grudziądzan.

7'

W odpowiedzi akcja Sandecji. Szarża Piotra Giela zatrzymana przez defensora Olimpii Grudziądz.

5'

Zagranie z prawej strony w pole karne Sandecji. Obrońcy gości byli jednak na miejscu i wybili futbolówkę.

4'

Gospodarze rozpoczną od rzutu wolnego. Faulowany był Adam Cieśliński.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy. Adam Frańczak otrzymał podanie na prawej flance, ale było ono odrobinę zbyt mocne i zawodnik Olimpii nie doszedł do tej piłki.

1'

Rozpoczynamy pierwszą połowę w Grudziądzu! Zaczęli piłkarze Sandecji!

15:57

Obie drużyny wychodzą już na plac gry. Wkrótce zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra Łukasza Bednarka.

15:50

Kto dzisiaj sięgnie po trzy punkty? Za Olimpią przemawiają: atut własnego boiska, wierni kibice oraz bardziej doświadczona kadra zespołu. Z kolei czynnikami wpływającymi na korzyść Sandecji są: chęć podtrzymania zwycięskiej passy, wiara we własne umiejętności oraz młodość i głód gry zawodników.

15:46

W Grudziądzu pierwsze, jeszcze nieśmiałe oznaki wiosny. Jest pogodnie i świeci słońce. Na trybunach zgromadziło się dotychczas ponad 1000 widzów.

15:41

Rezerwowi Sandecja: Daniel Bomba, Peter Petran, Petar Borovićanin, Maciej Będenek, Wojciech Mróz, Kristof Kurczyński, Maciej Górski

15:40

Rezerwowi Olimpia: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Woźniak, Robert Szczot, Mateusz Górka, Mariusz Kryszak, Jan Pawłowski

15:37

Dotychczas oba zespoły trzykrotnie mierzyły się ze sobą. Bilans tych spotkań to: dwa zwycięstwa Sandecji i jeden remis.

15:30

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 22. kolejki 1. ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz i Sandecją Nowy Sącz.