Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
93'

Znowu Wróbel broni! Tym razem uderzenie Chyły! To goście powinni wygrać. Ale Olimpia miała w dzisiejszym spotkaniu Michała Wróbla, który rozegrał kolejne kapitalne spotkanie. Koniec meczu w Grudziądzu. 0:0.

90'

Teraz uderzał Kowalski, z podobnej odległości od bramki tylko po drugiej stronie boiska. Wróbel znów bezbłędny.

88'

Frańczak strzela... Patrz 80. minuta.

86'

Roszada personalna także w ekipie gości. Trener Palik desygnuje do gry Bartosza Flisa. Schodzi Tomasz Ogar. Strzelał, strzelał, ale do bramki świetnego Wróbla nie trafił.

85'

Zmiana w Olimpii. Pisarczuk za Kokoszkę.

84'

Znów pojedynek Ogara z Wróblem. Pierwszy strzela z ostrego kąta, drugi broni. Znowu.

82'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Marcin Kokoszka.

82'

Mecz nieco się "rozkręcił", obie ekipy stworzyły sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki. Być może upał wpływa na nieskuteczność zawodników jednej i drugiej drużyny. W końcówce zobaczymy zapewne kilka zmian personalnych w obu zespołach. Gra może się stać przez to nieco szarpana i przerywana. Goli, podobnie jak w poprzedniej rundzie, może dzisiaj zabraknąć. Miejmy jednak nadzieję, że będzie inaczej.

80'

Kolejny strzał z dystansu. Uderzał Frańczak, ale piłka poszybowała. Oj, poszybowała...

78'

Zmiana w ekipie gości. Nieco słabszy występ Darmochwała - zmienia go Iwan Litwiniuk.

77'

Słupek ratuje gości przed stratą gola! Wprowadzony w drugiej połowie Banasiak bardzo blisko powodzenia.

74'

Wróbel znów zatrudniony. Tym razem przez Pawła Smółkę. Golkiper gospodarzy pewnie łapie futbolówkę. Bramkarz Olimpii to najjaśniejszy punkt dzisiejszego spotkania.

71'

Wróbel ratuje gospodarzy! Kolejny raz bliski szczęścia Tomasz Ogar. Golkiper Olimpii znów potwierdza jednak klasę.

70'

Czy doczekamy się bramki? Być może gra będzie wyglądać lepiej po nawodnieniu. Krótka przerwa na łyk z bidonu dla jednych i drugich.

68'

No! To uderzenie było już całkiem przyzwoite. Sprzed pola karnego strzelał Dariusz Kłus. Minimalnie obok bramki.

65'

Goście tym razem zaatakowali prawą stroną boiska. Dośrodkowana piłka leciała jednak za szybko dla Ogara. Cały czas bez bramek...

63'

Jeszcze jeden rzut wolny dla gości. 20 metrów... i piłka odbija się od muru.

62'

Okazja dla Okocimskiego! Tomasz Ogar znalazł się w sytuacji sam na sam z Wróblem, ale golkiper Olimpii okazał się lepszy ratując gospodarzy przed stratą gola.

61'

Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Tym razem z 35 metrów dogrywał Rogalski. Defensywa gości lubi chyba wybijać piłki. Idzie im to całkiem dobrze.

59'

Znów z dystansu próbował Darmochwał. Nawet słupek okazał się nieosiągalny, piłka przechodzi obok bramki.

57'

Uderzenie z rzutu wolnego z ok. 20 metrów od bramki Wróbla niecelne.Takich nie chcemy oglądać.

53'

Kolejna szansa przed gospodarzami. Dobra akcja Ruszkula z Pawłowskim zakończyła się minimalnie niecelnym strzałem tego drugiego. Olimpia ewidentnie się przebudziła.

52'

Odpowiadają gośce. Dośrodkowywał Piotr Koman, ale bez zarzutu spisuje się Michał Wróbel.

50'

Cóż za okazja dla Olimpii! Rogalski otrzymał dobrą piłkę od Ruszkula, ale fatalnie się pomylił nie trafiając do siatki z najbliższej odległości!

49'

Większy animusz w pierwszych fragmentach drugiej odsłony wykazują piłkarze Okocimskiego. Ekipa z Brzeska lepiej gra na wyjazdach. Czy jest w stanie osiągnąć korzystny wynik w Grudziądzu?

46'

Tomasz Asensky zdecydował się w przerwie na jedną zmianę. Za Górkę wszedł Banasiak.

46'

Gramy. Rozpoczęli gospodarze.

45'

Końcówka, tak jak większość, pierwszej połowy bez większych emocji. W Grudziądzu bez bramek.

44'

O. Sporna sytuacja. Rozszalał nam się Kowalski, który ponownie znalazł się w polu karnym Olimpii. Tym razem nie stracił piłki, a się w nim przewrócił. Karnego jednak nie ma.

43'

Znowu szybkością błysnął Kowalski, ale czujnie zachowali się defensorzy gospodarzy.

41'

Teraz ofensywnie zagrali goście. Udany drybling Jakub Kowalski zakończył dośrodkowaniem przed bramkę Wróbla. W pobliżu lecącej piłki nie było jednak żadnego z jego partnerów. Ciągle 0:0.

40'

W Grudziądzu obserwujemy bardzo wiele rzutów rożnych, szczególnie po stronie gospodarzy - efektów strzałowo-bramkowych brak.

37'

Gospodarze tracą piłkę w prosty sposób. Póki co Olimpia nie radzi sobie dziś w ofensywie. Widoczny jest brak Adama Cieślińskiego.

35'

Kolejny korner dogrywany przez Smolińskiego. Jego następstwo bez zmian - zero zagrożenia. Piłka dla gości.

35'

Po błędzie Dawida Mieczkowskiego piłkę przejęli gospodarze - nie byli jednak w stanie trafić do pustej bramki. Znów zabrakło precyzji.

33'

Brakuje dokładności w akcjach ofensywnych gospodarzy. Czyżby upał aż tak bardzo przeszkadzał zawodnikom w kreowaniu sytuacji podbramkowych?

32'

Mieczkowski uprzedził szarżującego Rogalskiego. Po chwili po rzucie rożnym po drugiej stronie boiska strzelał Daniel Chyła - niecelnie.

29'

Rzut rożny dla gospodarzy. Smoliński dograł w "szesnastkę", ale faulu w walce o górną piłkę dopuścił się Staniek i grę wznowią goście.

27'

Dariusz Kłus zagrał na lewą stronę boiska do Adriana Frańczaka, ale błąd techniczny pomocnika Olimpii przerwał dobrze zapowiadającą się akcję ofensywną gospodarzy.

26'

W Grudziądzu dzisiaj bardzo gorąco, prawie 30 stopni. Przy okazji faulu... krótka przerwa na łyk wody.

24'

Teraz rzut wolny podyktowany po drugiej stronie boiska. Po dograniu Jakuba Kowalskiego piłkę wybił Górka.

23'

Defensywa Okocimskiego dobrze interweniuje po dośrodkowaniu Marcina Smolińskiego. Niebezpieczeństwo zażegnane. Lot futbolówki przerwał Damian Byrtek.

22'

Będzie rzut wolny dla grudziądzan. 30 metrów do bramki Mieczkowskiego.

21'

Gospodarze dopuścili się prostej straty piłki w obrębie własnego pola karnego. W porę udało im się jednak zażegnać niebezpieczeństwo. W Grudziądzu ciągle wynik bezbramkowy, ale lekką przewagę osiągnęli "Piwosze".

18'

Z dystansu próbował teraz Tomasz Ogar. Futbolówka znów przeleciała jednak nad poprzeczką bramki Michała Wróbla.

16'

Piotr Darmochwał zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów. W poprzednim spotkaniu przeciwko Miedzi pomocnik Okocimskiego wpisał się na listę strzelców. Tym razem uderzenie było jednak bardzo niecelne.

14'

Przytomna interwencja Dawida Mieczkowskiego, który błyskawicznie wyszedł z bramki uprzedzając pędzącego Jana Pawłowskiego.

13'

Dobrze zorganizowana defensywa Okocimskiego nie dopuszcza gospodarzy pod swoją bramkę. Piłkarze Tomasza Asenskiego będą musieli szukać skutecznego rozwiązania w ofensywie. Czy znajdą receptę na gości?

10'

Dośrodkowane Macieja Rogalskiego z lewej strony boiska wpada na głowę Mateusza Górki. Ze skutecznego strzału nici. Piłka ląduje w rękawicach Dawida Mieczkowskiego.

8'

Dobra współpraca w defensywie Marcina Kokoszki i Michała Wróbla.

5'

Kolejne przewinienie, tym razem nieprzepisowo zagrał Dariusz Kłus. Rzut wolny dla Olimpii.

4'

Marcin Smoliński ucierpiał w starciu z Piotrem Komanem. Potrzebna będzie pomoc ekipy medycznej.

3'

Gospodarze wyszli z akcją, ale przewinienia dopuścił się Adrian Frańczak. Piłka dla Okocimskiego.

3'

Dobrze w defensywie zachował się Maciej Rogalski. Piłka poza boiskiem. Grę wznowią gospodarze.

1'

Zaczynamy mecz Olimpii z Okocimskim. Podopieczni Czesława Palika zaczęli ze środka boiska.

16:59

Obie drużyny i sędziowie już na boisku. Zaraz zaczynamy.

16:53

Do pierwszego gwizdka sędziego Wojciecha Krztonia zostało kilka minut.

16:43

Dobra pogoda do gry, bezchmurne niebo, bardzo ciepło. Miejmy nadzieję, że poziom gry w dzisiejszym spotkaniu będzie tak dobry jak panujące warunki atmosferyczne.

16:35

W ekipie gospodarzy zabraknie także Dariusza Gawęckiego i Mariusza Kryszaka. Z kolei Czesław Palik nie będzie mógł skorzystać z usług pauzującego za kartki Wojciecha Wojcieszyńskiego i kontuzjowanego Mateusza Niechciała. Do gry wróci za to Paweł Smółka, który "odpokutował" już dwumeczową karę za czerwoną kartkę.

16:31

Gospodarze zagrają bez swojego najlepszego strzelca Adama Cieślińskiego, który doznał kontuzji w ostatnim wyjazdowym spotkaniu przeciwko Bogdance. Napastnik Olimpii trafiał w tym sezonie do siatki rywali dziewięciokrotnie.

16:26

Grudziądzanie z dorobkiem 41 punktów zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli 1. ligi. Okocimski z zaledwie 22 punktami na koncie jest szesnasty.

16:19

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Rafał Cegliński, Bartosz Flis, Radosław Jacek, Iwan Litwiniuk, Paweł Pyciak, Maciej Termanowski

16:18

Ławka rezerwowych Olimpii: Daniel Osiecki, Hubert Kościukiewicz, Sławomir Mazurkiewicz, Robert Szczot, Adam Banasiak.

16:11

W meczu obu drużyn w rundzie jesiennej rozgrywanym w Brzesku goli nie oglądaliśmy. Miejmy nadzieję, że dziś coś do "sieci" wpadnie.

16:10

Witamy z Grudziądza. Do spotkania 28. kolejki 1. ligi pomiędzy Olimpią i Okocimskim Brzesko zostało 50 minut.