Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
2 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
93'

Koniec spotkania. Choć mecz był wyrównany po trzy punkty sięgnęli jednak gospodarze, którzy wykazali się lepszą skutecznością.

92'

Druga żółta kartka dla Kłusa. Olimpia będzie kończyć w dziesiątkę.

91'

Znowu strzał debiutującego Fafińskiego - znów broni Ptak!

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Fafiński już chwilę po wejściu na boisku miał okazję pod bramką gości. Strzał rezerwowego Olimpii zatrzymał jednak Ptak.

89'

Druga zmiana u gospodarzy. Fafiński za Pawłowskiego.

88'

Tanżyna próbował wykorzystać dośrodkowanie Nowackiego - głową uderzył jednak niecelnie.

87'

Ptak złapał piłkę po dośrodkowaniu Banasiaka z rzutu wolnego.

86'

Wróbel znów pewnie - zatrzymał strzał Retlewskiego, a po chwili wygarnął piłkę Grzegorzewskiemu.

85'

Na bramkę Ptaka z dystansu uderzał Smoliński. Piłka poszybowała jednak wysoko nad bramką.

84'

Retlewski za Madejskiego, trener Bogusław Baniak dokonał już kompletu zmian.

81'

Teraz piłkę do Cieślińskiego zagrywał Ruszkul. Strzelec drugiego gola w tym meczu uderzył na bramkę Ptaka piętą. Pomylił się niewiele.

76'

Michał Wróbel cały czas czujny. Tym razem uprzedził Grzegorzewskiego.

75'

Faul na Smolińskim. Rzut wolny dla Olimpii.

74'

Druga zmiana u gości. Szymański za Lenkiewicza.

73'

Teraz zmiana ról. Cieśliński zgrywał do Pawłowskiego, ale napastnik gospodarzy nie zdołał opanować piłki w "szesnastce" rywali.

70'

Zmiana w ekipie gości. Alexandre wchodzi za Łuszkiewicza.

68'

To Miedź miała zdecydowaną przewagę, ale gole strzelają gospodarze. Świetne podanie Pawłowskiego i w sytuacji sam na sam z Ptakiem lepszy Cieśliński. Olimpia zmierza po trzy punkty.

68'

Adam Cieśliński i 2:0 dla Olimpii!

66'

Wróbel dwukrotnie pewnie wyłapał dośrodkowania gości.

64'

Kolejny strzał oddał Damian Lenkiewicz. Futbolówka minęła jednak bramkę Wróbla.

62'

Miedź zdecydowanie przejęła inicjatywę. Sporo strzałów ze strony gości, ale dobrze dysponowany jest dzisiaj Michał Wróbel.

61'

Świetna obrona Wróbla, który zatrzymał groźne uderzenie Marcina Nowackiego.

57'

Uderzał mocno Maciej Rogalski. Dobrą interwencją popisał się jednak Aleksander Ptak.

57'

Madejski zagrywał w "szesnastkę" do Grzegorzewskiego, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

53'

Jan Pawłowski próbował uruchomić Adama Cieślińskiego, ale podanie piłkarze Olimpii było za mocne.

51'

Goście próbują odpowiedzieć. Piotr Madejski zdecydował się na drybling i w końcu na uderzenie. Strzał zawodnika Miedzi został jednak zablokowany.

50'

Z prawej strony boiska dośrodkował Rogalski, a piłkę do bramki Ptaka głową skierował Piotr Ruszkul, który w pierwszej połowie zastąpił kontuzjowanego Szczota.

50'

1:0 dla Olimpii! Piotr Ruszkul!

49'

Znowu piłka w rękach Wróbla. Z lewej strony dośrodkowywał Lenkiewicz.

47'

Pierwsza akcja ofensywna Miedzi. Michał Wróbel przejmuje jednak piłkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Po upływie doliczonej minuty sędzia Kwiatkowski kończy pierwszą połowę. Póki co, w Grudziądzu bez bramek.

44'

Piłkę dośrodkował Madejski, a głową skierować do bramki próbował ją Grzegorzewski. Futbolówka przeleciała jednak obok słupka.

43'

Rogalski uprzedzony przez Ptaka. Niebezpieczeństwo pod bramką gości zażegnane.

40'

Teraz z kontrą prawą stroną boiska wyszli gospodarze. Piłka trafiła do Kłusa, który z ok. 30 metrów uderzył jednak ponad bramką Ptaka.

38'

Teraz zbyt ostry faul Dariusza Kłusa. Również żółta kartka.

37'

Żółtą kartką ukarany Adrian Łuszkiewicz.

36'

Szczot nie będzie mógł kontynuować gry. Zastępuje go Piotr Ruszkul.

35'

Tym razem ostro potraktowany Robert Szczot. Zawodnik Olimpii opuszcza murawę na noszach.

34'

Goście kontrują. Marcin Nowacki wypatrzył pędzącego Jakuba Grzegorzewskiego. Adam Banasiak był jednak szybszy i przejął futbolówkę.

32'

Rogalski ucierpiał w starciu z zawodnikiem gości. Przerwa w grze.

30'

Ptak łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

29'

Madejski wyłożył futbolówkę Łuszkiewiczowi. Pomocnik Miedzi uderzył z szesnastu metrów, ale defensorzy Olimpii zdołali zablokować jego strzał.

27'

Z prawej strony boiska w "szesnastkę" Miedzi piłkę dośrodkował Rogalski. Do strzału z 12 metrów złożył się Szczot, ale Ptak był na posterunku.

24'

Jeszcze jeden korner dla Miedzi. Po zagraniu Madejskiego dobrze interweniował Szczot, który odebrał piłkę Łuszkiewiczowi.

24'

Jeszcze jeden rzut rożny dla legniczan. Piłkę wprowadził do gry Marcin Nowacki, po sporym zamieszaniu futbolówka trafiła do Adriana Łuszkiewicza, który uderzył jednak bardzo niecelnie.

23'

Michał Wróbel pewnie łapie dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Piotra Madejskiego.

22'

W rzutu wolnego piłkę w pole karne Miedzi wrzucił Robert Szczot. Do piłki doszedł Marcin Staniek, ale jego strzał obronił golkiper gości.

19'

Po dośrodkowaniu Piotr Madejskiego główkował Jakub Grzegorzewski. Był jednak spalony.

17'

Adrian Łuszkiewicz miał dużo miejsca na połowie rywali. Pomocnik Miedzi zagrał piłkę w pole karne, ale błyskawicznie z bramki wyszedł Michał Wróbel.

15'

Maciej Rogalski odegrał piłkę do Marcina Smolińskiego, a były gracz Legii uderzył mocno, ale nad bramką Ptaka.

13'

Goście wyszli z kontrą. Piotr Madejski próbował dogrywać piłkę do wbiegającego w pole karne Marcina Nowackiego. Dobrze interweniował jednak Marcin Staniek.

11'

Marcin Woźniak głową wybija dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Grzegorza Bartczaka.

9'

Z rzutu wolnego piłkarze Miedzi wrzucili piłkę w pole karne gospodarzy. Futbolówkę wybił jednak Adam Banasiak.

7'

Piłkarze gości grają bardzo czujnie w obronie. Ponadto długo rozgrywają piłkę próbując wciągnąć rywali na własną połowę.

6'

Na bramkę Aleksandra Ptaka strzelał Robert Szczot. Uderzenie zawodnika Olimpii było jednak niecelne.

5'

Dwukrotnie w środku pola faulowani zawodnicy Miedzi.

3'

Walka w środku boiska, ale dd pierwszych chwil widać, że to Olimpia chce narzucić swój styl gry.

1'

Gospodarze pierwsi dotknęli piłkę. Gramy!

16:59

W Grudziądzu dzisiaj pochmurno. Opady deszczu niewykluczone. Za chwilę początek spotkania.

16:56

W dzisiejszym spotkaniu z powodu kontuzji w drużynie gospodarzy nie będzie mógł zagrać Adrian Frańczak. W pierwszym składzie grudziądzan wystąpią Adam Banasiak i Jan Pawłowski.

16:52

Ławka rezerwowych Miedzi: Andrzej Bledzewski, Mariusz Mowlik, Mateusz Bany, Patryk Oleksa, Patryk Szymański, Dawid Retlewski, Alexandre

16:51

Ławka rezerwowych Olimpii: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Robert Pisarczuk, Mateusz Górka, Marcin Kokoszka, Piotr Ruszkul, Bartosz Fafiński

16:50

Już za 10 minut w Grudziądzu rozpocznie się mecz 26. kolejki 1. ligi pomiędzy Olimpią i Miedzią Legnica. Zapraszamy na relację live.