Sobota, 27 października 2012, godz. 14:00
1. połowa3 : 1
94'

Sędzia zakończył spotkanie w Brzesku. Remis 3:3.

93'

Do sytuacji w polu karnym doszedł Paweł Łukasik, ale w ostatniej chwieli stracił piłkę.

92'

Ostatnia zmiana w Stomilu za Kaźmierowskiego wchodzi Świderski.

91'

Żółtą kartką został ukarany Robert Trznadel.

90'

Sędzia przedłuzył drugą połowę o cztery minuty.

90'

Krzysztof Filipek zmienił Kalonasa.

88'

Strzału przewrotką w polu karnym próbował Litwiniuk, jednak piłka trafiła w górną siatkę.

86'

Za Pawła Smółkę wchodzi Robert Trznadel.

84'

Szymon Kaźmierowski w polu karnym w sporym zamieszaniu wycofał piłkę do Pawła Łukasik i zawodnik, który niedawno wszedł na murawę z bliska pokonał Mieczkowskiego

84'

GOOOOL! Paweł Łukasik. Stomil wyrównał!

83'

Pod presją obrońcy Okocimskiego uderzał Kaźmierowski. Strzał ponad bramką strzeżona przez Mieczkowskiego.

81'

Kontra gospodarzy na strzał z poza pola karnego zdecydował się Paweł Smółka. Uderzeni prosto w środek bramki.

80'

Pomoc lekarska jest udzielana Dawidowi Mieczkowskiego po ostrym wejściu zawodnika Stomilu.

78'

Łukasik chwilę po wejściu na bosiku faulował i zobaczył żółtą kartkę.

77'

Pierwsza zmiana u gości. Paweł Łukasik zminieł Głowackiego.

77'

Na pozycji spalonej znalazł się Szymon Kaźmierowski.

76'

Po faulu Radosława Jacka przed polem karnym, Łukasz Suchocki wrzucił ostrą piłkę, ale futbolówka minęła słupek bramki Mieczkowskiego.

74'

Na pozycji spalonej złapany został Litwiniuk.

73'

Z kontrą mieli szanse wyjść zawodnicy Stomilu, jednak Łukasz Suchocki "popisał się" niedokładnym podaniem.

71'

Sędzia odgwizdał pozycję spaloną Łukasza Suchockiego.

70'

Z kontrą wychodzili gospodarze. Wojciech Wojcieszyński podawał na lewe skrzydło do Iwana Litwiniuka, jednak trochę za mocno i Ukrainiec nie doszedł do tego zagrania.

68'

Kaźmierowski zdaniem arbitra faulował Radosława Jacka w powietrznym pojedynku.

67'

Olsztynianie próbują różnych sposobów na pokonanie Mieczkowskiego. Na strzał z dystansu zdecydował się Robert Tunkiewicz, jego uderzenie wysoko nad poprzeczką.

65'

Żółta kartka dla napastnika Okocimskiego Pawła Smółki.

63'

Kolejna akcja Stomilu, jednak sprytnie piłkę o nogi Stefanowicza nabił Radosław Jacek. i Okocimski rozpocznie od rzutu bramkowego.

61'

Sędzia odgwizdał pozycję spaloną Szymona Każmierowskiego.

60'

Paweł Baranowski doszedł do główki po rogu, ale jego lekkie uderzenie złapał golkiper Okocimskiego.

59'

Po faulu Pyciaka na Jeglińskim olsztynianie milei rzut wolny. Piłkę po dośrodkowaniu zawodnika Stomilu wybił Pawłowicz.

58'

Żółta kartka dla Radosława Stefanowicza.

56'

Łukasz Jegliński doszedł w polu karnym do główki. Uderzenie gracza Stomilu było niecelne.

54'

Mateusz Urbański zmienił Piotra Darmochwała.

53'

W odpowiedzi akcja Okocimskiego. Wojciech Wojcieszyński szarżował na skrzydle, ale dogranie do Pyciaka było nieskuteczne.

51'

Ależ to była okazja dla Stomilu. Piłkę w polu karnym trącił Minadaugas Kalonas, strzał okazał się minimalnie niecelny. Mogł być wyrównanie.

50'

Sytuacja na boisku diametralnie się zmieniła teraz Piwosze prowadzą tylko jedną bramką, i będą musieli grać w osłabieniu do końca meczu

50'

GOOOOL!!! 3:2 Jegliński trafił z karnego!

48'

Będzie rzutu karny dla olsztynian. Rafał Cegliński faulował w polu karnym i został ukarany czerwoną kartką.

47'

Po rzucie rożnym do uderzenia głową doszedł Paweł Pyciak, Aleksander Ptak obronił strzał.

46'

Tomasz Baliga zastąpił Valentina Jeromienkę.

46'

Arbiter spotkania rozpoczął drugą część meczu!

45'

Arbiter Radkiewicz zakończył pierwszą część spotkania. Piwosze po piorunującym i niezwykle skutecznym początku pierwszej połowy strzelili trzy bramki. Stomil odpowiedział jedną.

45'

Pierwsza połowa potrwa jeszcze jedną minutę.

45'

Paweł Smółka ponownie złapany na pozycji spalonej przez defensorów z Olsztyna.

42'

Futbolówka po wymianie piłki Smółki z Litwiniukiem trafiła do tego drugiego. Iwan Litwiniuk zdecydował się na uderzenie, ale strzał mu kompletnie nie wyszedł.

41'

Zółtą kartką został ukarany Paweł Głowacki.

40'

Olsztynianie wywalczyli rzut rożny. Wcześniej Mateusz Wawryka skutecznie zablokował dośrodkowanie Stomilu.

38'

Arbiter Radkiewicz odgwizdał spalonego. Na ofsajdzie złapany był Smółka.

37'

Na dynamiczną akcję zdecydował się Paweł Smółka, który szybko zabrał się z piłką i zdecydował się na udezrenie z dystansu. Strzał Smółki jednak niecelny.

36'

Kalonas próbował zagrać prostopadłe podanie pomiędzy stoperów z Brzeska, jednak czujność zachował Mieczkowski, który złapał futbolówkę.

35'

Uderzenie Valentina Jeriomenki z lewej nogi było niecelne. Piłka przeleciała kilka metrów obok słupka bramki Ptaka.

32'

Na sprytne rozegranie rzutu wolnego zdecydowali się gospdarze. Wojciech Wojcieszyński wszedł w pole karne, jednak jego strzał był minimalnie niecelny. Piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki Ptaka.

29'

Pierwsza kartka w spotkaniu. Szymon Kaźmierowski ukarany żółtą kartką przez arbitra Radkiewicza.

27'

Kolejna próba olsztynian. Do dobrej sytuacji w polu karnym doszedł Kaźmierowski, który uderzył głową, Strzał był niecelny i Mieczkowski nie musiał interweniować.

24'

Stomil znów próbował szczęscia strzałem z dystansu. Tym razem na udezrenie zdecydował się Jegliński. Futbolówkoa poszybowała wysoko nad poprzeczką.

22'

Cegliński skutecznie przerwał akcję Stomilu, wybijając piłkę na aut.

21'

Na uderzenie spoza szesnastki zdecydował się Kaźmierowski, jego strzł bardzo był niecelny.

19'

Litwiniuk był faulowany w środku boiska, Arbiter Radkiwicz odgwizdał przewinienie.

17'

GOOOL! 3:1. Stomil odpowiedział. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mindaugasa Kalonasa, obrońcy Okocimskiego nie upilnowali Szymona Kaźmierowskiego, który pokonał Mieczkowskiego.

17'

Faul Mateusza Pawłowicza i będzie stały fragment dla Stomilu Olsztyn.

13'

Długa piłka w kierunku Mateusza Pawłowicza, ale defensor Piwoszy nie zdołał do niej dojść.

10'

Z rzutu wolnego świetnie na dalszy słupek dośrodkował Litwiniuk,futbolówkę głową zgrał Piotr Darmochwał, całą akcję świetnie zamknął Radosław Jacek, który udezreniem głową z najbliższej odległosci pokonał golkipera olsztynian. Stomil znokautowany!

10'

GOOOOL! 3:0 dla Okocimskiego.

9'

Przed szesnastką gości faulowany był Wojcieszyński. Będzie szansa na centrę z prawej strony boiska.

8'

Akcja prawą stroną Pawła Pyciaka, zawodnik gospodarzy wrzucił w pole karne, z piłką minął się Wojcieszyński, jednak akcję świetnie zamknął Litwiniuk i lewą nogą pokonał Ptaka po raz drugi.

8'

GOOOOL!!! Litwinuk 2:0 dla Okocimskiego.

6'

Skutecznie na przedpolu interweniował Mieczkowski.

4'

Z rzutu rożnego dośrodkował Litwiniuk, futbolówka została wybita głową przez obrońców z Olsztyna, próba kolejnej wrzutki w wykonaniu Jacka niecelna.

3'

Paweł Pyciak przedzierał się skrzydłem. Zawodnik gospodarzy wrzucił w pole karne, dośrodkowanie wybite na rzut rożny przez obrońców Stomilu.

1'

Ależ początek "Piwoszy". Pierwsza akcja meczu, podanie do Wawryki w pole karne, który zdecydował się na strzał i pokonał Tomasz Ptaka.

1'

GOOOOL! Mateusz Wawryka 1:0 dla Okocimskiego!

1'

Zaczynamy spotkanie!

13:58

Zawodnicy obu zespołów są już na placu gry. Za chwilę zaczynamy spotkanie w Brzesku.

13:57

Niewielu kibiców zdecydowało się dzisiaj przybyć na stadion w Brzesku. Jest ich około 300. Spotkanie, jak już pisaliśmy będzie się toczyło w trudnych warunkach, miejscami na boisku stoi woda, pola karne są bardzo grząskie.

13:50

Ławka rezerwowych Stomilu: Piotr Skiba, Rafał Remisz, Michał Glanowski, Michał Świderski, Dominik Kun, Krzysztof Filipek, Paweł Łukasik

13:49

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Przemysław Bella Mateusz Urbański, Michał Oświęcimka, Tomasz Baliga, Robert Trznadel, drissa Cisse

13:47

Obecnie w Brzesko pada niewielki deszcz, jednak wcześniejsze mocne opady spowodowały, że warunki na obiekcie Okocimskiego będą trudne.

13:45

Okocimski ma ostatnio dobrą passę, bo od czterech spotkań nie przegrali, a ostatnio nawet udało im się wygrać z GKS Katowice 2:1, co jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem. Stomil Olsztyn z kolei przegrał ostatnie spotkanie z dobrze dysponowaną Miedzią Legnica tylko 1:2