Koman ukarany żółtą kartką.

90'

Pogramy jeszcze trzy minuty.

89'

Teraz pomylił się Ogar, który głową uderzył nad bramką Miedzi! Gospodarze po raz kolejny bardzo blisko zwycięskiej bramki. Wynik jednak ciągle remisowy.

88'

Świetna parada Mieczkowskiego po drugiej stronie boiska. Golkiper Okocimskiego "wyciągnął" piłkę lecącą w samo okienko.

86'

Litwiniuk za Kowalskiego.

85'

Flis zmarnował być może piłkę meczową! Dobre podanie od Darmochwała gracz OKS-u w sytuacji sam na sam "zamienia" na... strzał obok słupka!

82'

Sporo zamieszania na boisku, piłkarze nie potrafią stworzyć składnej akcji. Do końca regulaminowego czasu gry osiem minut.

78'

Żółtą kartką ukarany Wawryka.

80'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Zakrzewski wchodzi za Grzegorzewskiego.

75'

Rzut wolny dla Miedzi z lewej strony boiska. Dobre dośrodkowanie Nowackiego z 30 metrów i gola wyrównującego strzałem głową zdobywa Krzysztof Wołczek.

75'

Już 2:2! Błyskawiczna odpowiedź! Krzysztof Wołczek!

73'

Piłkę na prawą stronę boiska do Ogara zagrał Daniel Chyła, a ten pierwszy dograł przed bramkę, gdzie na futbolówkę czekał już Darmochwał. Zawodnik OKS-u z pięciu metrów nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce.

73'

Darmochwał i jest 2:1 dla gospodarzy!

71'

Niewiele brakowało. Najpierw skiksował Grzegorzewski, a chwilę później tylko ofiarna interwencja obrońcy uratowała gospodarzy przed stratą gola po uderzeniu Nowackiego.

69'

Roszada także u gości. Za Lenkiewicza wchodzi Mariusz Zasada.

67'

...a Chyła za Wojcieszyńskiego.

67'

Trener Palik decyduje się na dwie zmiany - Cegliński wchodzi za Kucharskiego...

66'

Świetne zagranie Flisa do Wojcieszyńskiego, ale strzał tego ostatniogo broni golkiper Miedzi.

65'

Brak sytuacji podbramkowych w tej części gry. Za to dużo walki w środku boiska.

63'

Przerwa w grze. Na boisku leży Tomasz Ogar.

62'

Zmiana w Miedzi. Retlewski za Kasperkiewicza.

60'

Od początku drugiej połowy lepsze wrażenie sprawiają gospodarzy, którzy są aktywniejsi w poczynaniach ofensywnych.

59'

Fragment topornej i ostrej gry.

57'

Znowu w roli głównej Aleksander Ptak. Golkiper Miedzi wybił piłkę po dośrodkowaniu Kowalskiego.

56'

Seria rzutów rożnych z obu stron. Czujnie interweniują obaj bramkarze.

54'

Druga dobra próba Piotra Darmochwała i druga kapitalna interwencja Ptaka w tym meczu.

53'

"Żółtko" dla strzelca bramki Damiana Lenkiewicza.

52'

Rzut wolny wykonał Jakub Kowalski, ale futbolówkę łapie Aleksander Ptak.

50'

Woźniczka ukarany żółtą kartką za faul na Flisie.

48'

Dawid Mieczkowski pewnie wyłapuje dośrodkowanie Piotra Madejskiego.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Od środka Miedź.

46'

Koniec pierwszej części. Obie drużyny zdobyły póki co po jednej bramce.

45'

Mateusz Wawryka dopuścił się faulu na Grzegorzewskim. Rzut wolny wykonany jednak beznadziejnie.

45'

1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Gol dla gości! Mamy wyrównanie! Z 15 metrów w długi róg uderzył Damian Lenkiewicz. Mieczkowski bez szans.

41'

Goście podrażnieni stratą bramki próbują atakować.

37'

Żółta kartka dla Tomasza Ogara

39'

Jakub Kowalski ruszył ze środka pola i świetnym podaniem "wypuścił" Bartosza Flisa, a ten tylko przyłożył nogę i zapewnił gospodarzom prowadzenie.

35'

1:0 dla Okocimskiego!

30'

Z dystansu próbował teraz Konrad Wieczorek. Strzał jednak bardzo niecelny.

29'

Ostry faul Wojciecha Wojcieszyńskiego. Żółta kartka.

28'

Znów dobra współpraca Nowackiego z Grzegorzewskim. Tego pierwszego w porę powstrzymał jednak Mieczkowski, który błyskawicznie wyszedł z bramki.

26'

W ostatnich fragmentach spora przewaga gości. Kilka dobrych akcji ofensywnych, strzały w większości jednak bardzo niecelne.

24'

Kolejna okazja dla Miedzi. Nowacki wykonał rzut rożny, a Łuszkiewicz uderzył nad bramką Okocimskiego.

23'

Grzegorzewski, Nowacki i Madejski przeprowadzili efektowną akcję pod polem karnym Okocimskiego. Strzał oddał Madejski, ale Mieczkowski był na posterunku.

22'

W niezłej sytuacji do strzału znalazł się Damian Byrtek. Piłkarze OKS-u udzielił jednak ponad bramką Ptaka.

21'

Żółtą kartką za faul ukarany Tanżyna.

18'

Piłkę stracił Piotr Kasperkiewicz - wyszła z tego kontra gospodarzy, ale w porę interweniował Krzysztof Wołczek.

16'

Dobra akcja Grzegorzewskiego. Zawodnik Miedzi zdołał minąć przeciwnika i uderzyć z lewej nogi. Defensorzy Okocimskiego skutecznie blokują strzał rywala.

13'

Teraz strzelał Marcin Nowacki. Uderzenie z dystansu broni Dawid Mieczkowski.

12'

Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł powodzenia - wybita przed Madejskiego piłka trafiła do Damiana Lenkiewicza, który ruszył z kontrą. Golkiper Okocimskiego wyszedł jednak z bramki i wybił futbolówkę pędzącemu rywalowi.

10'

Aktywny od początku Madejski próbował dogrywać do Jakuba Grzegorzewskiego, ale podanie nie doszło celu - czujnie OKS-u. Po chwili kontrę wyprowadzili gospodarze, ale zabrakło precyzji i piłkę do gry wprowadzi golkiper Miedzi

8'

Z 20 metrów strzelił Piotr Darmochwał. Świetnie broni jednak Ptak.

7'

Miedź traci piłkę na własnej połowie. Dośrodkowanie w "szesnastkę" gości pada jednak łupem Aleksandra Ptaka.

5'

Piotr Madejski wykonywał rzut wolny z ok. 30 metrów do bramki Okocimskiego. Piłka trafiła jednak w obrońcę gospodarzy.

4'

Daniel Tanżyna wybija piłkę dośrodkowaną w pole karne przez graczy Okocimskiego.

3'

Kibice gości w niewielkiej, bo niewielkiej, grupie, ale jednak głośno dopingują legnickich piłkarzy.

1'

Początek spotkania. Gramy!

16:56

Zaczęło kropić. Za chwilę początek spotkania.

16:50

Okocimski Brzesko - Miedź Legnica

16:47

W Brzesku pochmurno, ale póki co bez deszczu. Dobre warunki do gry. Startujemy za niecały kwadrans.

16:40

Ławka rezerwowych Miedzi: Andrzej Bledzewski, Mateusz Bany, Mariusz Mowlik, Dawid Retlewski, Alexandre de Souza, Mariusz Zasada, Zbigniew Zakrzewski

16:39

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Valentin Jeriomenko, Radosław Jacek, Rafał Cegliński, Iwan Litwiniuk, Paweł Pyciak, Daniel Chyła.