Niedziela, 14 kwietnia 2013, godz. 12:15
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
2 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

Sędzia Rafał Rokosz zakończył spotkanie w Brzesku. Flota uratowała w końcówce remis.

91'

Arifović ukarany żółtą kartką.

90'

Flota miała rzut z autu. Piłka została wrzucona w pole karne, obrońcy Okocimskiego nie byli w stanie wybić piłki, powstało spore zamieszanie. Strzał jednego z piłkarzy gości odbił Kozioł, ale dobitka Arifovicia była już skuteczna.

90'

GOOOOL! 2:2

89'

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Piłka podana w pole karne na prawą stronę do Niewiady, który chciał strzelać, ale nie trafił w piłkę i wyszło z tego idealne podanie do Aleksandra, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

87'

GOOOOL 2:1 Arkadiusz Aleksander

84'

Ostatnia zmiana w drużynie Floty Świnoujście. Charles Nwaogu opuszcza plac gry, a na jego miejsce pojawia się Ensar Arifović.

81'

Wojcieszyński wchodzi za Smółkę.

79'

Żółta kartką za faul został ukarany Patryk Fryc.

77'

Żółta kartka dla Piotra Kieruzela za przepychankę.

75'

Zawodnicy Okocimskiego grają odważnie, po strzeleniu dwóch bramek wcale nie cofnęli się na własną połowę. Próbują dalej grać swoje.

74'

W ataku pozycyjnym gospodarze. Tomasz Kafarski spokojnie przygląda się poczynaniom swoich podopiecznych. Czesław Palik natomiast raz po raz pokrzykuje na zawodników gospodarzy.

72'

Kolejna akcja gości. Charles Nwaogu ładnie złożył sie do strzału w polu karnym, ale jego próba była bardzo nieudana.

70'

Flota mogła odrobić jedną bramkę. Akcja gości na lewym skrzydle, piłka zacentrowana w pole karne, trafia do Śpiączki, który z trzech metrów trafia prosto w Kozioła!

69'

Żółtą kartką ukarany został Krzysztof Bodziony.

68'

Paweł Pyciak wchodzi za Piotra Darmochwała.

65'

Arkadiusz Aleksander wchodzi za Zalepę.

64'

Bartosz Śpiączka ukarany żółta kartką.

63'

Rzut wolny dla Floty. Dośrodkowanie Kieruzela, ale obrońcy Okocimskiego wybijają piłkę poza pole karne.

61'

Indywidualna akcja Pawła Smólki, który przedzierał się w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zblokowane przez defensorów gości.

59'

Za Litwiniuka wchodzi Jakub Kowalski.

57'

Zmiana we Flocie za Niedzielę wchodzi Śpiączka.

57'

Rzut rożny dla zespołu Okocimskiego wykonywał Iwan Litwiniuk, który dośrodkował na długi róg, Damian Byrtek doszedł do główki i wpakował piłkę do siatki tuż przy słupku.

57'

GOOOOL! 2:0 dla Okocimskiego

55'

Strata Charlesa Nwaogu, Okocimski szybko wyprowadził piłkę, jeden z zawodników gospodarzy zagrał długie prostopadłe podanie do Pawła Smółki, który przebiegł z futbolówką około 20 metrów i w sytuacji sam na sam płaskim strzałem zaskoczył Kasprzika.

55'

GOOOOOL! 1:0 dla Okocimskiego

51'

Długa piłka do Nwaogu od obrońcy Floty, ale ciemnoskóry napastnik gości nie doszedł do tego zagrania.

49'

Po pierwszych atakach Floty tempo gry nieco spadło i walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

47'

Z rzutu wolnego uderzał Patryk Fryc, ale jego uderzenie na rzut rożny wybili obrońcy gości. Po kornerze nie było zagrożenia dla bramki Kozioła.

47'

Flota Świnoujście z animuszem rozpoczęła drugą część spotkania. Zawodnicy gości będą mieli rzut wolny z około 23 metrów od bramki Okocimskiego.

46'

Sedzia Rafał Rokosz dał piłkarzom znać i rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

13:09

Pierwsze 20 minuty gry na stadonie Okocimskiego było wyrównane. W drugiej części pierwszej odsłony więcej z gry mieli zawodnicy ze Świnoujścia, ale nie stworzyli sobie stuprocentowej okazji strzeleckiej. Miejmy nadzieję, że bramek doczekamy się w drugiej części spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy w Brzesku. Do przerwy bez bramek.

45'

Sędzia Rafał Rokosz doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

W Brzesku przestało padać. Wyszło nawet słońce. Oby gra piłkarzy także była lepsza.

42'

Mateusz Niechciał zagrywa wysoką piłkę z lewej strony, główkuje Mateusz Wawryka główkuje. Jego uderzenie wędruje nad bramką Kasprzika.

40'

Flota Świnoujście zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym, ale jak na razie nie potrafi stworzyć sobie groźnej sytuacji.

38'

Kolejny atak Okocimskiego Piotr Darmochwał pobiegł z piłką po lewej flance, zdecydował się na strzał, ale Kasprzik odbił piłkę.

35'

Tomasz Ogar przedzierał się lewą stroną boiska, oddał piłkę do Piotra Darmochwała na szesnasty metr. Ten uderzył, trafił jednak w obrońce Floty, który następnie wyekspediował piłkę poza pole karne.

32'

Niedziela zagrywał w pole karne do Olszara, ale jego trzał został zblokowany przez obrońców Okocimskiego.

30'

Z rzutu wolnego piłkę dogrywał Mateusz Wawryka, ta trafiła do Igora Litwiniuka, ale zawodnik gospodarzy nie zdołał trafić w futbolówkę.

28'

Po tym faulu po raz kolejny Piotr Kieruzel uderzał z dystansu. Strzał zawodnika Floty z około 30 metrów niecleny. Futbolówka poleciał wysoko nad poprzeczką.

27'

Żółta kartka dla Daniela Chyły za ciągnięcie rywala za koszulkę.

25'

Szybka akcja Okocimskiego Tomasz Ogar dostał piłkę na lewym skrzydle, próbował dogrywać w pole karne, ale jego podanie było nieprecyzyjne.

23'

Strzał Piotra Kieruzela z około 25 metrów, ale jego uderzenie poszybowało wysoko nad poprzeczką.

22'

Pierwsze minuty spotkania w Brzesku wyraźnie rozczarowują. Piłka rozgrywana jest przede wszystkim w środkowej strefie boiska. Nieco więcej z gry ma Flota Świnoujście.

20'

Opady deszczu nieco się uspokoiły, ale stan murawy pozostawia wiele do życzenia.

19'

Trzy rzuty rożne z rzędu wykonywali zawodnicy Okocimskiego! Jednak żadne z nich nie zagroziło bramce Grzegorza Kasprzika.

17'

Tymczasem w Brzesku zaczęło dosyć mocno padać i stan nie najlepszej już przed rozpoczęciem murawy jeszcze sie pogorszył.

16'

Sebastian Olszar otrzymał podanie w polu karnym, zdecydował się na strzał, ale trudno nawet to nazwać mianem "udezrenia", ponieważ futbolówka ledwo doleciała do bramki Kozioła.

14'

Mecz w Brzesku rozgrywany jest dotychczas w sennej atmosferze. Na uwagę zasługuje żywiołowy dopibg fanów Okocimskiego.

12'

Rzut wolny z prwej strony na wysokości pola karnego po zagraniu ręką obrońcy Floty. Wawryka ostro dośrodkował, ale Kasprzik pewnie piąstkował futbolówkę i oddalił niebezpieczeństwo od własnej bramki.

10'

Flota przeważa, próbuje dłużej utrzymywać się przy piłce, ale na razie nie stwarza zagrożenia pod bramką Aleksandra Kozioła.

8'

Rzut wolny z około 35 metrów z prawej strony boiska dla Okocimskiego. Wawryka wrzuca piłkę do Byrtka ten główkuje, ale obrońcy Floty oddalają zagrożenie od własnej bramki.

5'

Rzut rożny dla Floty Świnoujście, ale centra nieudana i piłkę pewnie łapie Aleksander Kozioł.

3'

Początek spotkania bez wiekszych emocji. Oba zespoły badają siły przeciwnika w środkowej strefie boiska.

2'

Pierwsza akcja Okocimskiego Brzesko. Koman dośrodkowywał do Ogara, jednak jego centra była zbyt mocna i napastnik Piwoszy nie był w stanie dojść do piłki.

1'

Zaczynamy pierwszą połowę w Brzesku.

12:07

Kibice powoli gromadzą się na stadionie OKS-u. Jak na razie jest ich około 300. Pogoda w niedzielne przedpołudnie nie najlepsza. Jest pochmurno i dość chłodno.

12:06

Okocimski

12:00

Złą wiadomością dla zawodników gospodarzy jest fakt, że w niedzielnym meczu na boisko może wybiec Sebastian Olszar. To właśnie po golu Olszara Flota Świnoujście wygrała na własnym stadionie z Piwoszami 1:0, kontynuując ówczesny marsz po fotel lidera 1. ligi.

11:55

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Dawid Mieczkowski, Jakub Kowalski, Konrad Wieczorek, Bartosz Flis, Rafał Cegliński, Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński.

11:54

Ławka rezerwowych Floty Świnoujście: Łukasz Kupczanko, Marek Opałacz, Bartosz Śpiączka, Konrad Gilewicz, Arkadiusz Aleksander, Ensar Arifović, Ivan Udarević

11:50

W Brzesku dojdzie do pojedynku drużyn, w których zadebiutują nowi szkoleniowcy. Flotę Świnoujście po raz pierwszy poprowadzi Tomasz Kafarski, który w niedalekiej przeszłości prowadził w najwyższej klasie rozgrywkowej Lechię Gdańsk. W Okocimskim zadebiutuje Czesław Palik.

11:45

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 23. kolejki 1. ligi Okocimski Brzesko - Flota Świnoujście.