Koniec meczu w Stróżach. Kolejarz - Olimpia 0:0

Żółta kartka dla Michała Gryźlaka.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Dośrodkowanie Marcina Woźniaka, ale niedokładne i nie było zagrożenia pod bramką Lisaka.

85'

Bez groźniejszych sytuacji w obu ekipach w ostatnm fragmencie gry. Szkoleniowiec gospodarzy jest niezadowolony z tego, co prezentują jego podopieczni.

82'

Zanosi się na remis w Stróżach, któy chyba byłby zasłużonym wynikiem.

80'

W ataku pozycyjnym teraz Kolejarz Stróże, ale ich akcje są przeprowadzane w zbyt wolnym tempie.

77'

Frańczak wchodzi za Ruszkula.

77'

Szybko z piłką wyszli zawodnicy Kolejarza. Futbolówka zagrana do Macieja Kowalczyka, ale dobrze w asekuracji goście.

76'

Za Arłukowicza wchodzi Kurowski

74'

Olimpia Grudziądz w ataku pozycyjnym, Gospodarze cofnęli sie do defensywy, liczą chyba, że uda im się stworzyc zagrożenie po kontraataku.

72'

Lepsze wrażenie w tym spotkaniu sprawiają piłkarze Olimpii Grudziądz, ale gospodarze mieli na początku drugiej połowy kapitalne okazje i chyba tylko oni wiedzą, jak doszło do tego, że nie strzelili bramki.

70'

Za Janusza Wolańskiego na boisku zameldował się Gryźlak.

69'

Dużo walki w środkowej strefie boiska, ale ostatni fragment meczu z lekkim wskazaniem na Olimpię Grudziądz.

67'

Potężny strzał Roberta Szczota z około 30 metrów z rzutu wolnego, świetna interwencja Lisaka.

65'

Tym razem prostymi środkami pod bramkę Wróbla próbowali przenieść piłkę gospodarze. Witold Cichy wrzucił długą piłkę w szesnastkę, ale golkiper Olimpii interweniował bez zarzutu.

64'

Za Marcina Adamka wchodzi Bocian.

62'

Marcin Woźniak przedzierał się prawą flanką, ale jego akcja została skutecznie zastopowana przez jednego z defensorów Kolejarza.

60'

Jak nie z kilku metrów to uderzeniem z ponad 30. Maciej Kowalczyk zdecydował się na strzał z tak dużej odległości. Bardzo niecelny.

57'

Więcej z gry mają teraz piłkarze Przemysława Cecherza, ale tempo meczu po bardzo szybkim początku drugiej części, nieco się uspokoiło.

56'

Długa piłka Kryszaka do Piotra Ruszkula, ale wszystko dobrze odczytał Lisak, który uprzedził zawodnika gości.

54'

Adam Giesa faulowany był niemal w samym narożniku pola karnego. Wrzutka w pole karne i Marcin Stefanik minimalnie nad poprzeczką.

52'

W odpowiedzi akcja Olimpii Grudziądz. Pisarczuk ładnie próbował uruchomić Ruszkula, ale jego zagranie było odrobinę za mocne.

51'

Fantastyczna okazja dla Kolejarza. Dośrodkowanie Adama Giesy na głowę Wolańskiego a ten z najbliższej odległości spudłował! Zawodnik gospodarzy uderzył ponad poprzeczką!

49'

Maciej Kowalczyk złapany na pozycji spalonej.

47'

Mieliśmy kontrowersję na początku drugiej części gry. W szesnastce przewrócił się Maciej Kowalczyk, ale arbiter nie podyktował jedenastki.

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Za Kłusa wchodzi Kryszak.

43'

Tym razem w ataku gospodarze. Na uderzenie z dystansu zdecydował się lider strzelców pierwszej ligi, ale jego strzał okazał się niecelny

41'

Dariusz Kłus raczej nie będzie mógł kontynuować gry. Pomocnik Olimpii został zniesieny na noszach. Potrzebna będzie zmiana.

39'

Tym razem szybko akcję rozwiązali gospodarze. Długa piłka do Macieja Kowalczyka, ale bardzo dobrze zaopiekował się nim Marcin Staniek.

37'

Dariusz Kłus ucierpiał w starciu z rywalem. Na boisku pojawiła się pomoc medyczna dla piłkarza Olimpii.

35'

Kolejna ciekawie zapowiadająca się akcja Olimpii. Dariuszowi Kłusowi zabrakło jednak precyzji w podaniu do Jana Pawłowskiego i ten drugi nie doszedł do futbolówki.

33'

Janusz Wolański doszedł do główki, jednak jego uderzenie poszybowało wysoko nad poprzeczką bramki Michała Wróbla.

32'

Janusz Wolański uderzał z rzutu wolnego, ale niecelnie.

31'

Po rzucie rożnym dla Kolejarza skutecznie interweniowali obrońcu Olimpii

29'

Jan Pawłowski rozegrał ładnie piłkę z Pisarczukiem, ale ten ostatni nie w tempo do Dariusza Kłusa i ciekawie zapowiadająca się akcja spaliła na panewce.

27'

W ataku pozycyjnym gości z Grudziądza, ale rozgrywane przez nich akcje przeprowadzane są w zbyt niskim tempie.

25'

Na uderzenie z ponad 20 metrów zdecydował się Adam Giesa. Strzał podopiecznego Przemysława Cecherza był niecelny.

23'

Kolejny raz bramce Wróbla zagrozili gospodarze. Maciej Kowalczyk znalazł się z piłką w szesnastce, był jednak mocno wyrzucony do końcowej linii boiska i jego strzał pewnie złapał golkiper gości.

22'

Po dośrodkowaniu Adama Giesy z rzutu wolnego, strzał głową oddał jeden z zawodników Kolejarza, ale uderzenie to pewnie obronił Michał Wróbel.

19'

Po rzucie wolnym Szczot wrzucał piłkę w pole karne, ale defensorzy Kolejarza wybili futbolówkę na rzut rożny. Z kolejnego stałego fragmentu gry nie było jednak zagrożenia pod bramką Lisaka.

17'

Kolejna akcja Olimpii, ale tym razem było zagrożenie pod bramką Lisaka. Całą sytuację uderzeniem z ponad 20 metrów zakończył Robert Szczot. Jego strzał minął jednak nieznacznie bramkę Kolejarza.

15'

Kolejarz egzekwował rzut wolny z około 30 metrów. Centra w szesnastkę Olimpii okazała się zbyt mocna Michał Wróbel rozpocznie od autu bramkowego.

13'

Dariusz Banasiak zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak jego strzał został zablokowany przez jednego z defensorów gospodarzy.

11'

Po pierwszych minutach, w których przewagę mieli gospodarze, to piłkarze Olimpii opanowali środek pola. Tym razem Dariusz Kłus wrzucał piłkę, ale jego dośrodkowanie było zbyt głębokie.

9'

Kolejna akcja Olimpii Grudziądz. Tym razem były piłkarz Legii Warszawa, Adam Banasiak przedzierał się lewą stroną, jednak został powstrzymany przez jednego z defensorów Kolejarza.

7'

Wreszcie odpowiedź grudziądzan. Po składnej akcji gości dogrywał w pole karne Marcin Smoliński, ale jego dośrodkowanie pewnie wyłapał Lisak.

6'

Cały czas inicjatywa należy do gospodarzy. Maciej Kowalczyk zagrywał tym razem do Adama Giesy, ale ten stracił futbolówkę.

4'

Kolejna akcja gospodarzy. Maciej Kowalczyk próbował dorzucić piłkę w pole karne, ale zagranie nie dotarło do żadnego z jego partnerów.

2'

Pierwsza akcja Kolejarza. Janusza Wolański szarżował lewym skrzydłem. W tej sytuacji udaną interewncją wykazał się Robert Pisarczuk, który wybił piłkę spod nóg zawodnika gospodarzy.

1'

Arbiter Sebastian Tarnowski z małym poślizgiem rozpoczął mecz. Zaczęli gospodarze.

17:55

Kibice Olimpii Grudziądz nie przybyli do Stróży. Za moment piłkarze będą wychodzić na murawę stadionu.

17:43

Kluczem do osiągnięcia dobrego wyniku przez Olimpię może być dzisiaj zatrzymanie Macieja Kowalczyka. Napastnik Kolejarza zdobył w tym sezonie już 22 bramki. W środę natomiast zaliczył hattrick w meczu z GKS Bogdanka.

17:40

Dotychczas na poziomie pierwszej ligi oba zespoły mierzyły się trzykrotnie. Bilans tych spotkań to trzy porażki Kolejarza. Ostatni mecz między tymi zespołami odbył się 13 października 2012. Wówczas podopieczni trenera Cecherza ulegli Olimpii 1:2.

17:34

W Stróżach dzisiaj pochmurny dzień, ale obecnie nie pada deszcz, temperatura nie przekracza 14 stopni Celsjusza. Warunki do gry zatem całkiem dobre. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami ciekawego spotkania.

17:25

Rezerwowi Olimpia: Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Kokoszka, Mateusz Górka Mariusz Kryszak, Adrian Frańczak, Maciej Rogalski

17:25

Ławka rezerwowych Kolejarza: Marcin Zarychta, Rafał Pietrzak, Szymon Gruca, Krystian Pieczara, Łukasz Bocian, Michał Gryźlak, Kamil Kurowski

17:20

Zapraszamy na relację na żywo ze stadionu w Stróżach. W meczu 29. kolejki 1. ligi miejscowy Kolejarz podejmie Olimpię Grudziądz.