Sobota, 20 października 2012, godz. 15:00
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
16:48

Mimo dominacji przez większą część spotkania Termalica nie zdołała wywalczyć dzisiaj chociażby punktu i zmarnowała szansę na zajęcie pozycji wicelidera tabeli. Gospodarze oddalili się natomiast od strefy zagrożonej spadkiem i zbliżyli się do czołówki pierwszej ligi.

93'

Koniec spotkania! GKS Bogdanka - Termalica 1:0!

90'

Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa. Nie zanosi się jednak na wyrównanie.

89'

Efektownie przewrotką strzelał Jarecki, ale i tak był na spalony,

86'

Mamy przerwę w grze. Ucierpiał bramkarz gospodarzy.

84'

W końcówce spotkania widać wyraźną wolę walki w zespole gości, jednak piłkarze z Łęcznej dobrze grają w destrukcji, powstrzymując zapędy Termaliki.

81'

W odpowiedzi dobre rozegranie piłki przez gości, którzy jednak nie wykorzystali dobrej okazji, tracąc piłkę w polu karnym.

80'

Akcja gospodarzy, ale zakończona dośrodkowaniem do którego żaden z piłkarzy w polu karnym nie zdołał dojść.

78'

Zmiana w Termalice. Ceglarz zmieniony przez Rybskiego. Ostatnia zmiana w spotkaniu,

75'

Jarecki próbował wchodzić lewą stroną w pole karne, ale złapany na spalonym

72'

Renusz zmienia Szałachowskiego. Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

69'

Jarecki zmienia Drozdowicza.

68'

Szałachowski wyszedł z kontrą, mógł wyjść sam na sam, ale wślizgiem piłkę wyłuskał mu Nalepa.

65'

Zmiana w zespole Bogdanki, schodzi Mandrysz, w jego miejsce Tymosiak.

62'

Takie okazje trzeba wykorzystywać! Doskonałą szansę na wyrównanie zmarnował Drozdowicz, chybiając z kilku metrów do bramki!

60'

Zmiana w Termalice. Schodzi Lipecki, w jego miejsce

56'

Cztery stałe fragmenty dla Termaliki. Najpierw rzut wolny, później trzy rzuty rożne, jednak ostatecznie piłka w rękach Prusaka.

54'

Długie podanie do Szałachowskiego, który wyprzedził obrońców i wyszedł sam na sam, ale zwolnił tempo akcji i niecelnie odegrał piętą do Irie. Lepiej postąpiłby próbując strzelać.

50'

Niepewnie gra dzisiaj Michał Benkowski, który popełnia błędy w defensywie. Teraz po jego nieudanym wybiciu próbował uderzać Kaczmarczyk, ale obok bramki.

49'

Szybkie tempo, gra cios za cios po rozpoczeciu drugiej połowy, ale bez celnych strzałów i groźnych akcji. Ma na to wpływ spora niedokładność.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

46'

Japończyk Irie w miejsce Oziemczuka.

46'

Koniec pierwszej połowy po upływie doliczonej minuty.

45'

Zółta kartka dla Pesira za faul na obrońcy w walce o górną piłkę

43'

Gospodarze od czasu do czasu próbują przerwać dominację Termaliki, ale do ataku desygnują zdecydowanie zbyt wątłe siły. Większość drużyny Bogdanki skupiona na zadaniach defensywnych.

40'

Za faul taktyczny na Zuberze żółtą kartką ukarany Lipecki.

36'

Termalika próbuje konstruować akcje, ale wszystkie są powstrzymywane przez obrońców z Łęcznej. Dominacja gości jest jednak wyraźna i może przynieść efekty jeśli się utrzyma.

33'

Bramka podziałała jak zimny prysznic na dominujących na boisku gości. Teraz Termalika stara się nie opuszczać połowy rywali, ale nie jest w stanie pokonać Prusaka.

32'

Po rzucie rożnym na wysokości pola karnego Bogdanki, obrońca wybił piłkę głową, Sołdecki oddał strzał, ale niecelny.

30'

Mandrysz ukarany żółtą kartką za faul

28'

Goooool dla Bogdanki! Sebastian Nowak zle wybijał piłkę po nieporozumieniu z obrońcą i trafił prosto w Michała Zubera, który nie zmarnował takiej okazji!

26'

Kolejny strzał na bramkę Prusaka, który popisał się dobrą interwencją po uderzeniu Drozdowicza

25'

Rzut rożny dla GK Bogdanki. Dośrdokowanie Szałachowskiego i Midzierski uderzył głową ponad bramką.

20'

Tempo meczu wyraźnie spadło, sporo niedokładności w poczynaniach obu zespołów, a akcji pod bramką jak na lekarstwo.

16'

Pierwszy korner w spotkaniu, dla gości, ale nie było zagrożenia pod bramką Bogdanki.

14'

Ceglarz strzelał z 10 metrów, ale Prusak obronił na raty.

11'

Kolejne podanie do Oziemczuka, jednak w polu karnym uprzedził go jeden z obrońców Termaliki

9'

W ataku ciągle goście. Tym razem w polu karnym na granicy przepisów powstrzymany był Drozdowicz i sędzia nie sięgnął po gwizdek.

7'

Pierwsze minuty meczu wyraźnie dla gości, którzy dominują na boisku i utrzymują się przy piłce. GKS Bogdanka nie stworzyła sobie jeszcze ani jednej okazji.

6'

Środkiem poszedł Horvath i oddał strzał na długi słupek. Prusak kontrolował lot piłki, a ta minęła bramkę.

4'

Próbowali goście, dobrą akcją popisał się Drozdowicz, ale nie zdołał znaleźć podaniem kolegów z zespołu.

2'

Próba ataku gospodarzy lewym skrzydłem, jednak Ozeimczuk nie doszedł do za mocnego podania.

1'

Początek spotkania!

14:51

Ławka rezerwowych Niecieczy: Budka, Jarecki, Piątek, Sobczak, Piotrowski, Rybski, Pawlusiński.

14:50

Ławka rezerwowych GKS Bogdanki: Socha, Kalkowski, Hermann, Tymosiak, Renusz, Irie, Ropiejko.

14:45

Witamy w relacji na żywo ze spotkania GKS Bogdanki z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.Goście grają dzisiaj o pozycję wicelidera, podczas gdy piłkarze z Łęcznej na razie bardziej muszą martwić się od oddalenie od strefy spadkowej, o co dzisiaj z pewnością powalczą.