GKS TychyGKS Tychy
0 : 0
Polonia BytomPolonia Bytom
18:56

W derbach śląskich nie zabrakło emocji i sytuacji podbramkowych. Zabrakło tego, co najważniejsze w futbolu czyli bramek. Obie drużyna pozostaną zatem w dolnych rejonach tabeli.

95'

Koniec spotkania. Arbiter zakończył już mecz w Jaworznie, gdzie dzisiaj nie zobaczyliśmy bramek.

94'

Bizacki po raz kolejny próbował bezpośredniego strzału, uderzył ponad bramką Miki.

93'

Jeszcze jedna okazja przed tyszanami - rzut wolny z narożnika pola karnego gości. Jak to rozwiążą zawodnicy GKS?

93'

Strzał z dystansu Arkadiusza Gędłka daleko od bramki Misztala.

91'

Świetną kontrę mogli wyprowadzić poloniści. Wychodzili z atakiem "3 na 2" , ale źle rozegrali ten szybki atak i piłka przy nodze tyszan.

90'

Jeszcze 5 minut potrwa spotkanie w Jaworznie.

88'

Faulowany był Piotr Rocki. Do bramki Miki około 35 metrów.

86'

Kupczak otrzymał kartkę za faul na Szkatule.

85'

Defensorzy Polonii w porę zażegnali niebezpieczeństwo pod własną bramką. Po kornerze dla GKS-u po raz kolejny zakotłowało sie w "16" bytomian.

83'

Ładna, kombinacyjna akcja między Walesą i Michalakiem. Dośrodkowanie w pole karne tyszan, jednak nie było tam nikogo z ekipy Piotra Pierścionka, kto mógłby wykończyć akcję.

82'

Futbolówkę z rzutu wolnego zagrywał Rocki, piłka w polu karnym głową zgarnął Kulpaka, jednak po raz kolejny pewnie broni Mika.

80'

Drugą żółtą kartką i tym samym czerwoną za faul ukarany został zawodnik Polonii Martin Baran. Bytomianie będą kończyć w "dziesiątkę"

80'

Michał Płókarz schodzi. Na bosiku pojawia się Walesa.

77'

Strzał Mateusza Wawocznego mija prawy słupek bramki Polonii.

76'

Mańka wchodzi za Chomiuka.

73'

Po kornerze piłkę przejęli podopieczni Pierścionka, jednak i kontra została w porę przerwana.

70'

Rzut wolny dla GKS-u Tychy. Rocki wrzucał piłkę w pole karne. Tam najwyżej wyskoczył Kupczak i głową uderzył piłkę. Strzał kompletnie nieudany.

68'

Kolejna zmiana. Tym razem w szeregach polonistów. Za Pietrychę wchodzi Krzemień.

68'

Kontuzja Michała Płókarza, który opuściłna chwilę plac gry.

66'

Druga zmiana w GKS-ie za Jakuba Bąka na boisku melduje się Wawoczny.

64'

Za Białkowskiego wchodzi Gedłek.

63'

Jak to nie wpadło do siatki? Mateusz Kupczak z najbliższej odległości strzelił głową prosto w interweniującego Mikę. Przewaga tyszan nie podlaega dyskusji.

60'

Kamil Białkowski dostał dobre podanie od Alancewicza, jednak złe dośrodkowanie tego pierwszego padło łupem defensorów GKS-u Tychy. Tyszanie wyprowadzaja kolejny atak.

60'

Dośrodkowanie po rzucie rożnym tyszan. Mateusz Mika zażegnał niebezpieczeństwo piąstkując poza pole karne.

58'

Piotr Rocki przewinił na Krzysztofie Michalaku.

56'

Ależ to była okazja dla GKS-u . Centra do Jakuba Bąka i ten będąc sześć metrów przed bramką strzelił zbyt lekko i Mateusz Mika złapał piłkę.

55'

Szkatuła dośrodkował w pole karne, jednak futbolówka przeleciała przez całe pole karne, żaden z zawodników nie zdołał jej strącić. .

54'

Rośnie przewaga tyszan. Tym razem strzelał Bartłomiej Babiarz i znowu niecelnie. Mika rozpocznie od bramki.

52'

Groźnie było pod bramką Polonii! Jakunb Bąk oddał strzał w poolu karnym, jednak piłka trafiła w któregoś z defensorów bytomian i wyszła poza linię bramkową.

49'

Bartłomiej Babiarz faulowany w środkowej strefie placu gry.

48'

Wprowadzony na boisko Krzysztof Bizacki zdecydował się bezpośrednim strzałem rozwiązać ten stały fragment gry. Piłka minimalnie minęłą bramkę Miki.

47'

Maciej Mańka został sfaulowany z prawej strony pola karnego bytomian. Będzie okazja do dobrego dośrodkowania.

46'

Poloniści rozpoczeli druga połowę.

46'

Za Bukowca na drugą połowę wyjdzie Krzysztof Bizacki.

17:54

Już za chwilę zapraszamy na drugą połowę spotkania w Jaworznie.

46'

Arbiter spotkania zakończył pierwszą część widowiska w Jaworznie. Do przerwy bez goli.

45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy 1 minutę.

43'

Udana akcja Polonii i przed szansa w polu karnym stanął Michał Płókarz. Jego uderzenie z kilku metrów minęło prawy słupek bramki.

39'

Martin Baran zdecydował się przelobować bramkarza tyszan, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką. Dobra próba Barana, gorzej z precyzją.

38'

Strzał Mateusza Mączyńskiego z 25 metrów minął prawy słupek bramki Mateusza Miki.

34'

Rzut rożny dla GKS-u Tychy. Po dośrodkowaniu piłka wychodzi na aut bramkowy.

34'

Martin Baran ukarany żółtą kartką.

32'

Żółta kartka dla Szkatuły za symulowanie faulu.

31'

Piotr Rocki kolejny raz przeprowadził dynamiczna akcję. Wpadł w pole karne z prawej strony boiska, ale został czysto i skutecznie powstrzymany przez obrońcę Polonii.

30'

Szybka kontra gospodarzy, piłka wędruje do Rockiego, który chytrze uderzył na bramkę Miki, ale niecelnie.

28'

Dawid Jarka nie zdołał opanować piłki po długim podaniu z linii obrony. Piłka opuszcza boisko, rozpocznie Mateusz Mika.

26'

Na próbę z dystansu zdecydował się Bartosz Babiarz. Jego strzał był jednak niecelny.

25'

Polonia Bytom wywalczyła rzut rożny. Pietrycha wrzucał piłkę, ale wprost w ręce bramkarza tyszan - Misztala.

23'

Bardzo dobre do podania kolegi wychodził Białkowski Zawodnik Polonii miał problemy z opanowaniem futbolówki i piłka znalazła się poza linia końcową bosika.

21'

Kolejna akcja tyszan. Próba prostopadłego podania w polu karne do Jakuba Bąka, jednak szybciej do futbolówki zdąrzył Mateusz Mika. Bramkarz Polonii wznawia grę.

20'

Brzydki faul Balula w środkowej strefie boiska, ale obyło się bez kartki.

18'

Kupczak z dystansu uderzył bardzo mocno na bramkę bytomian, ale piłka nieznacznie przeleciała ponad bramką Miki. Dobra próba piłkarza GKS-u. Niewiele zabrakło.

16'

Wymiana podań na lewym skrzydle Szkatuły i Alancewicza. Paweł Alancewicz wrzucał futbolówkę w pole karne, ajednak podanie było zbyt mocne i rozpoczną tyszanie.

13'

Po rzucie wolnym z prawej flanki dośrodkowanie w pole karne Polonii Bytom, główkował Tomasz Balul. Uderzenie obrońcy tyszan ponad poprzeczką.

11'

Akcja Mateusza Bukowca, który próbował zagrywać do aktywnego jak na razie Piotra Rockiego. Podanie było nieprecyzyjne i od bramki ropocznie Mateusz Mika.

9'

W odpowiedzi akcja Polonii Bytom. Michał Płókarz odegrał piłkę w polu karne do Szkatuły, Jednak zagranie polonisty przejął dobrze interweniujący Misztal.

8'

Piotr Rocki szarżował lewą strona bosika, dograł futbolówkę na głowę Jakuba Bąka. Zawodnik GKS-u przeniósł futbolówkę minimalnie nad poprzeczką bramki Miki.

5'

Obie drużyny na razie badają się wzajemnie. Dużo walki w środkowej strefie boiska. Dłużej przy piłce starają utrzymać się tyszanie.

3'

Strzał Rockiego ląduje na murze. Niewykorzystana pierwsza okazja dla GKS-u.

2'

Mateusz Kupczak został sfaulowany. W odległości około 25 metrów od bramki Mateusza Miki. Stały fragment gry dla tyszan.

1'

Zawodnicy GKS-u Tychy rozpoczęli spotkanie w Jaworznie.

16:59

Goście - Polonia Bytom na wyszli na placy gry na niebiesko-czerwono, natomiast GKS Tychy wybiegł w zielono-czarno-czerwonych strojach.