Niedziela, 14 października 2012, godz. 12:30

Koniec. Flota wygrywa po ciekawym spotkaniu z Wartą 2:1.

93'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Olszar schodzi z boiska

92'

Christian Nnamani będąc sam na sam z Lisem trafia w słupek choć miał przed pustą bramkę Olszara!!!

90'

3 minuty doliczone

89'

W ostatnich minutach goście próbują odrobić stratę ale są nieskuteczni

87'

Trojanowski za Marciniaka - ostatnia zmiana w zespole gości

85'

G o o o o o l l l l l l !!! Bartosz Śpiączka wykorzystuje dośrodkowanie Bodzionego i głową kieruje piłkę do bramki! Błąd przy tej bramce popełnił Adrian Lis.

83'

Kartką ukarany został Christian Nnamani

83'

Za faul od tyłu

82'

Christian Nnamanii przed kolejną szansą na gola jednak świetnie interweniuje Lis

78'

Dobrze broni się Warta a Flota bije cały czas głową w mur obronny gości

76'

Ładne, techniczne uderzenie Grzeszczyka przelatuje blisko okienka bramki Floty

75'

Kwadrans do końca meczu, czy Flota zdąży strzelić zwycięską bramkę, a może to Warta sprawi niespodziankę?

74'

Za faul

72'

G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Uderzenie z 16 metrów Niedzieli i Lis bez szans.

70'

Akcje Floty kończą się na linii 16 metra od bramki Warty. Zawodnikom trenera Nowaka brakuje zdecydowanie pomysłu na przedostanie się bliżej bramki Lisa

69'

i mamy drugą zmianę w zespole Warty - Pawłowski schodzi a Jakóbowski na boisku

65'

Flota zdecydowanie przycisnęła zespół gości jednak brakuje miejscowym skuteczności

62'

Zamieszanie w polu karnym Warty wyjaśniane przez obrońców

61'

Spóźniony Ciach fauluje Niedzielę w narożniku pola karnego Warty

59'

Piłka w siatce ale sędzia wcześniej odgwizdał faul Udarevica

57'

Nnamani wchodzi na boisko a plac gry opuścił Opałacz

56'

Świetnie dośrodkowanie z lewej strony rywala wyłapuje Lis

54'

Kolejny raz na spalonym złapany Olszar

52'

Grzeszczyk z 30 metrów strzela na bramkę ale Kasprzik świetnie łapie piłkę

52'

Patryk Fryc bezpośrednio z wolnego próbuje zaskoczyć Lisa ale młody bramkarz Warty piąstkuje piłkę przed pole karne

50'

Olszar za mocno do Arifovica i od bramki Adrian Lis

48'

Od zdecydowanych ataków rozpoczęła Flota, Warta zamknięta na swojej połowie

46'

Zaczynamy drugą połowę

46'

Zmiana także w zespole Floty

46'

Zmiana w zespole Warty

13:31

Piłkarze wracają na boisko

45'

Po pierwszej połowie niespodzianka w Świnoujściu. Lider przegrywa po bramce Magdziarza 0:1 ale gości czeka trudna druga połowa bo od 43 minuty grają w "10" po nieodpowiedzialnym zachowaniu Rafała Kosznika. Zapraszam po przerwie

45'

Minuta doliczona do pierwszej części

44'

Uderzenie Niedzieli z powietrza z 30 metrów wysoko nad bramką

43'

Nieodpowiedzialne zachowanie Rafała Kosznika, który atakuje nakładką rywala i otrzymuje zasłużoną drugą żółtą kartkę. Przy tej okazji ogromne pretensje mieli do swojego kolegi zawodnicy z Poznania, że tak w nieodpowiedzialny sposób osłabia zespół.

41'

Lepiej, zdecydowanie lepiej w ostatnich minutach prezentuje się Warta. Przed momentem Bartłomiej Pawłowski faulowany przez Marka Niewiadę i w kartkach mamy remis.

39'

Wywracał się w polu karnym jeden z zawodników Floty ale sędzia z Krakowa nie zareagował

39'

Alain Ngamayama fauluje Arifovica i gospodarze zaczynają próby odrobienia strat

37'

G o o o o l l l l l !!! Świetne zagranie Grzeszczyka do Tomasza Magdziarza, który ładnym strzałem pokonał Kasprzika!! Niespodzianka w Świnoujściu!!

34'

...ładnie uderzył Marek Opałacz ale piłka przeleciała obok lewego słupka bramki Warty

33'

Zagranie ręką Rafała Kosznika i z 18 metrów będzie rzut wolny dla Floty....

31'

Wyszło słonko nad stadion w Świnoujściu. Dla kogo będzie ono szczęśliwsze?

30'

Bartłomiej Pawłowski świetnie zatrzymany wślizgiem przez Fryca. Zawodnik ze Świnoujścia ryzykował, ponieważ jego zagranie wykonywane było w polu karnym i ewentualny błąd skutkowałby rzutem karnym

29'

Daniel Ciach w ostatnim momencie wybija piłkę spod nóg Sebastiana Olszara po jego indywidualnej akcji!!

27'

Opałacz groźnie dośrodkowuje w pole karne Warty. Adrian Lis niedokładnie wybija piłkę i mieliśmy chwilę zamieszania w polu karnym Warty. Obrońcy z Poznania jednak sobie poradzili

24'

Optyczną przewagę w ostatnich minutach osiągają goście. Flota czeka na swojej połowie i skutecznie jak do tej pory rozbija ataki Warty

22'

Olszar naciskany przez obrońców Warty uderza z 16 metrów nad poprzeczką bramki Lisa.

21'

Kolejny raz przed szansą stanął Bartłomiej Pawłowski ale strzał napastnika z Poznania został zablokowany

19'

Źle zagrana piłka ze stałego fragmentu gry i od bramki rozpoczyna Warta a konkretnie jej bramkarz

18'

Rzut rożny dla Floty

16'

Pawłowski fauluje obrońcę po akcji Magdziarza pod bramką Kasprzika

14'

Alain Ngamayama uderza z 30 metrów Grzegorz Kasprzik odbija piłkę przed siebie ale nie ma nikogo z napastników, który dobiłby piłkę do bramki

11'

Były bramkarz m.in. Piasta Gliwice oraz Lecha Poznań Grzegorz Kasprzik rozpoczyna kolejną akcję swojej drużyny

9'

Rafał Kosznik bardzo ostro potraktować Patryka Fryca i ogląda kartkę

7'

Piękna akcja dwójki Arifović-Niedziela i ten drugi uderza "ze szpica" z 16 metrów jednak obok słupka. To 1 groźna akcja gospodarzy. Po chwili kontra gości i po strzale głową Giela mamy korner dla Warty.

6'

Pierwszy stały fragment gry dla Floty. Z około 25 metrów od bramki Lisa uderzał Arifović ale piłka została zablokowana

4'

Spokojne pierwsze minuty na boisku w Świnoujściu, trwa obustronne badanie sił

2'

Pierwsza piłka do Giela ale piłka na mokrej murawie nabrała dodatkowego poślizgu i opuściła linię boczną

1'

Spotkanie rozpocznie Flota!!

12:27

Sędzia Grzegorz Jabłoński wyprowadza oba zespoły na boisko

12:21

Rezerwowi Warta: Paweł Beser, Krzysztof Bartoszak, Adam Mójta, Marcin Trojanowski, Michał Jakóbowski, Mateusz Pogonowski, Adrian Laskowski.

12:20

Rezerwowi Flota: Paweł Waśków, Paweł Bielecki, Christian Nnamani, Damian Siwiec, Michał Protasewicz, Bartosz Śpiączka, Mateusz Wrzesień.

12:17

W Świnoujściu ulewa na kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu

12:17

Warta dziś zagra osłabiona. Do Świnoujścia przyjechał ale tylko w roli widza będący w dobrej formie Wojciech Trochim. Dla drużyny Czesława Owczarka to z pewnością spore osłabienie

12:07

Zawodnicy się powoli rozgrzewają na boisku, do meczu już coraz bliżej.

11:41

W ostatnim meczu 12. kolejki 1 ligi Flota zagra z Wartą Poznań.Relacja NA ŻYWO już od 12:30