Sobota, 27 października 2012, godz. 15:00
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
3 : 1
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
17:00

Tyko przez chwilę drżeli o wynik kibice Floty Świnoujście. Podopieczni Dominika Nowaka szybko jednak odpowiedzieli golem, a później dołożyli kolejnego, a Bogdanka grając w "dziesiątkę" nie była już w stanie ponownie zmienić losy tego meczu.

93'

Koniec meczu!

90'

Jeszcze 3 minuty potrwa ten mecz, ale chyba niewiele się zmieni. Bogdanka nie ma już siły, żeby skutecznie zaatakować Flotę. Przypomnijmy, że goście grają w dziesiątkę.

89'

Daniel Chyła zmienia Bodzionego.

88'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Strzelca pierwszego gola, Sebastiana Olszara zastępuje Bartosz Śpiączka.

87'

Goście się nie poddają. Po rzucie rożnym groźnie strzelał Lukasiewicz, ale dobrze wybronił to uderzenie Kasprzik.

82'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego aktywny dziś Arifović głową posłał piłkę obok bezradnego Prusaka. Lider tego meczu już nie przegra.

82'

GOL! Ensar Arifović strzela trzecią bramkę dla Floty!

74'

Sołdecki w przeciągu czterech minut zbiera dwie żółte kartki! Bogdanka będzie grała w "dziesiątkę".

72'

Pierwsza zmiana w drużynie Floty. Za Mateusza Września wchodzi Patryk Fryc.

70'

Dawid Sołdecki ukarany żółtą kartką.

69'

Wprowadzenie Ropiejki było dobrym posunięciem Piotra Rzepki. Strzelec gola dla Bogdanki mógł zdobyć kolejnego gola, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę - spalony.

65'

Bodziony dośrodkował w pole karne gości, ale napastników Floty skutecznie uprzedził Prusak.

62'

Fatalne warunki atmosferyczne. Tak jak przed meczem, tak i teraz znów pada nad stadionem grad. Ciężko się będzie grało piłkarzom...

61'

Michał Benkowski ukarany żółtą kartką.

56'

Bodziony dostał dobrą piłkę od Olszara, wyszedł sam na sam i nie dał szans Prusakowi.

56'

GOL dla Floty! Gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli na bramkę gości. Krzysztof Bodziony wyprowadza świnoujścian na prowadzenie.

55'

Gol dla gości wisiał w powietrzu, ale padł w dość kuriozalnych okolicznościach. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę podał Ropiejce... Marek Niewiada.

55'

Maciej Ropiejko strzela wyrównującą bramkę!

53'

Na spalonym Ropiejko. Odetchnęli z ulgą miejscowi kibice, bo inaczej wprowadzony w drugiej połowie piłkarz stanąłby sam na sam z Kasprzikiem.

52'

Rzut wolny dla Bogdanki. Dośrodkowywał Nikitović i Benkowski głową uderzył tuż nad poprzeczką bramki Floty.

50'

Nikitivić po indywidualnej akcji posłał długą piłkę do Ropiejki, ale ten pomógł sobie ręką, próbując opanować piłkę.

46'

Jest druga zmiana w ekipie Bogdanki. Piotr Rzepka decyduje się na Macieja Ropiejko, który zmienia Mandrysza.

46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania w Świnoujściu.

15:53

46'

Koniec pierwszej połowy. W Świnoujściu do przerwy 1:0! Zasłużone prowadzenie gospodarzy, choć Bogdanka poczyna sobie coraz lepiej.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

44'

Po dośrodkowaniu Oziemczuka głową uderzał Łukasiewicz, ale trafił w boczna siatkę.

41'

Bogdanka poczyna sobie coraz śmielej. Pesir zdecydował się na mocny strzał niemal z zerowego kąta, ale Kasprzik znów na posterunku.

40'

Prusak ubiegł w ostatniej chwili Arifovicia.

40'

Nikitović wyprowadził kontratak, ale nic groźnego z tego nie wyszło.

36'

Główka Łukasiewicza, Kasprzik z trudem wybija piłkę na róg.

29'

Za kontuzjowanego Pielacha, który zszedł z boiska utykając wchodzi Łukasiewicz.

29'

Tym razem uderza Pesir zza pola karnego, ale bez problemów łapie bramkarz Floty.

27'

Strzał Oziemczuka z 25. metrów - Kasprzik z trudem wyjmuje piłkę spod spojenia!

26'

Ciągle przeważa Flota, a gości oprócz akcji Szałachowskiego praktycznie nie zagrozili bramce Kasprzika.

25'

Długa piłka na lewe skrzydło do Arifovicia, który do niej doszedł, dziubnął, ale uprzedził go obrońca i wybił piłkę na aut.

23'

Olszar na prawej stronie pola karnego zatrzymany przez obrońców Bogdanki.

22'

Kolejna akcja Floty. Tym razem piłkę w pole karne wrzucał Bodziony, ale piłka zeszła z nogi Olszarowi. To była doskonała sytuacja na strzelenie drugiej bramki.

15'

Ensar Arifović pomknął lewą stronę boiska i dokładnie wrzucił piłkę na głowę Września. Ten jednak nie uderzył tej piłki tak jak trzeba i futbolówka wyleciała... na aut boczny.

15'

Przed meczem w Świnoujściu przeszedł grad, który zrosił murawę. Warunki do gry chyba są tu jednak dużo lepsze niż na innych boiskach w Polsce. W Legnicy mecz odwołany, a w Kielcach był opóźniony.

14'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale Kasprzik pewnie łapie piłkę.

10'

Pierwsza okazja dla Bogdanki po kontrataku. Szałchowski trafił jednak tylko w boczną siatkę.

8'

Kolejna okazje ma Flota, która zdecydowanie lepiej zaczęła ten mecz. Brakuje jednak wykończenia.

4'

W tej bramkowej sytuacji błąd popełnił Michał Bendkowski, który tak wybił piłkę, że ta znalazła się pod nogami Olszara, a ten już nie miał problemów by z 10 metrów umieścić ją w siatce.

3'

Był rzut rożny dla Floty, goście wybili piłkę, ale ta wróciła w pole karne, gdzie najsprytniejszy okazał się napastnik Floty. Lider błyskawicznie pokazuje na co go stać!

3'

Błyskawiczny gol dla Floty! Strzelcem bramki Sebastian Olszar!

1'

Zaczynamy mecz w Świnoujściu.

14:55

ŁAWKI REZERWOWYCH:

Flota: Paweł Waśków, Patryk Fryc, Daniel Chyła, Michał Protasewicz, Bartłomiej Niedziela, Bartosz Śpiączka, Christian Nnamani.

Bogdanka: Paweł Socha, Tomasz Tymosiak, Michael Łukasiewicz, Maciej Ropiejko, Michał Renusz, Marcin Kalkowski, Toshikazu Irie.

14:39

- Zawodnicy Floty mieli dobrą serię, ale ona już się skończyła. Na pewno nie boimy się tego meczu, jedziemy jak zawsze po trzy punkty - mówi zawodnik Bogdanki, Michał Zuber, strzelec zwycięskiej bramki dla łęcznian w ostatnim meczu z Termaliką.

14:37

Dziś w Świnoujściu kolejny trudny przeciwnik przyjeżdża spłatać figla liderowi. Po pierwszej od pięciu miesięcy porażce z Cracovią, Flota ma szansę na poprawkę drugi raz z rzędu na własnym stadionie.