CracoviaCracovia
0 : 2
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
21:22

Koniec meczu w Krakowie. Zasłużone zwycięstwo Dolcanu, który był drużyna lepszą i skuteczniejszą. Twierdza przy Kałuży padła pierwszy raz w tym sezonie! Za udział w relacji LIVE dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszamy na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

93'

Koniec spotkania!

91'

Jeszcze jedna akcja Dolcanu, broni jednak Pilarz.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

89'

Kosanović nie trafia w bramkę z 5 metrów. Ta akcja była idealnym podsumowaniem gry Pasów w tym meczu.

88'

Pasy grają bardzo słabo w dzisiejszym meczu. Tutaj już się raczej nic nie zmieni.

86'

Żółta kartka dla Leszczyńskiego za opóźnianie gry.

85'

Bernhardt uderzył zza pola karnego. Piłka po rykoszecie wszyła na rzut rożny.

83'

Najogólniej mówiąc to kibice są zniesmaczeni postawą Pasiaków.

80'

GOOOL!!! Już 2-0 w Krakowie!! Strzelcem gola Świerblewski, który uprzedził wychodzącego z bramki Pilarza, skierował piłkę w stronę bramki. Ta toczyła się wolniutko, ale Pilarz nie zdążył jej dogonić!

79'

Pilarz interwencją na 30 metrze przerwał groźną akcję Dolcanu.

78'

Jakubik przeprowadził efektowny rajd lewą stroną, ale jego wrzutka na trzeci metr nie znalazła drogi do partnera z zespołu.

76'

Frekwencja na stadionie - 5754 osoby.

75'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Piesio wchodzi Sasin.

74'

Groźny strzał oddał Piesio. Czubkiem palców broni Pilarz!!

74'

Cracovia nie ma pomysłu na grę. Tak się nie da wygrać żadnego meczu.

72'

Strzelca gola Zjawińskiego zmienia Jakubik.

71'

Kontra gości. W pole karne wbiegał Piesio, ale przyblokował go Kosanović co wystarczyło aby Pilarz złapał piłkę.

70'

Ostatnia zmiana Cracovii. Za Dąbrowskiego wchodzi Zieliński.

68'

Pierwsza zmiana w zespole gości. Wiśniewskiego zmienia Koziara.

66'

Strzał Osolińskiego zza pola karnego przelatuje obok słupka bramki strzeżonej przez Pilarza.

64'

Ni to centra, ni to strzał Marciniaka. Był to zatem centrostrzał, który z najwyższym trudem na rzut rożny wybił Leszczyński!!

63'

Cracovia zamyka Dolcan na ich połowie boiska. Krakowianie za wszelką cene chcą doprowadzić do wyrównania!

62'

Kolejna zmiana w Pasach. Za Zejdlera wchodzi Steblecki.

61'

Bramkarz Dolcanu uprzedził Boljevicia, który biegł do piłki zagranej w pole karne.

59'

Odpowiedź Cracovii! Boljević w dogodnej sytuacji strzela na bramkę Dolcanu, ale Leszczyński nogami broni strzał napastnika Pasów!

58'

GOOOL!!! Co się odwlecze to nie uciecze!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola strzelił Zjawiński!!

57'

Groźny strzał Zjawińskiego z półobrotu! Z najwyższym trudem broni Pilarz! To najlepsza okazja w tym meczu!!!

55'

Pierwsza zmiana w Cracovii. Za Szeligę na boisku melduje się Budziński.

54'

Na spalonym złapany Boljević.

53'

Żytko powstrzymał akcję Świerblewskiego, będzie rzut rożny dla gości.

51'

Kontra Dolcanu, technicznie uderzał Świerblewski, ale piłka o centymetry minęła okienko bramki Cracovii! To by był piękny gol!

50'

Rajd Wiśniewskiego. Napastnik gości wstrzelił piłkę w pole karne, ale Pilarz ubiegł nadbiegającego rywala.

48'

Żółtko także dla Szeligi. Wyjątkowo łagodny był sędzia.

48'

Żółta kartka dla Klepczarka.

48'

Zamieszanie na murawie! Klepczarek faulował Boljevicia, który wychodził z kontratakiem. Szeliga odepchnął zawodnika z Ząbek, posypią się kartki!

47'

Po rzucie rożnym zza pola karnego uderzał Żytko, ale Leszczyński nie został zmuszony do interwencji.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

20:34

Zawodnicy wracają na boisko, za chwilę początek drugiej połowy!

20:19

Koniec pierwszej połowy meczu! Do przerwy zasłużony remis. Obie drużyny prezentują dzisiaj kiepski styl co przekłada się na jakość sytuacji podbramkowych. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

44'

Bernhardt podawał w polu karnym do Boljevicia, ale niecelnie. Zwiększyło nam się tempo meczu w końcówce!

43'

Dudzic wpadł w pole karne, już miał strzelać, ale za daleko sobie wypuścił piłkę!! Minutę później kolejna dobra akcja Cracovii, ale nieczysto trafił Bernhardt. W odpowiedzi kontra Dolcanu, ale na spalonym złapany napastnik gości!!!

42'

Kosanović w ostatniej chwili przecina groźne dośrodkowanie! Było groźnie pod bramką Pilarza!

41'

Cracovia próbuje rozgrywać piłkę, ale wybitnie jej to dzisiaj nie wychodzi.

38'

Klepczarek w ostatniej chwili przerywa atak Cracovii. Gdyby nie ta interwencja to prawdopodobnie padłby gol!!

37'

Atak ząbkowian. Ze skrzydła zbiegł Piesio, uderzył na bramkę, ale jego strzał minął słupek.

36'

Na spalonym złapany Dudzic.

34'

Próba ataku Dudzica. Napastnik Cracovii został jednak podwojony i z akcji nic nie wyszło. Chwilę później strzelał Marciniak, ale tym razem jego strzał nie był tak dobry jak ten z początku spotkania.

32'

Strzał z dystansu Grzegorza Piesio, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką Pilarza.

30'

Kapitan Cracovii wrócił do gry z opatrunkiem na głowie. Na boisku mało się dzieje...

28'

Na boisku leży Szeliga, który ucierpiał w starciu z jednym z przeciwników.

27'

Kibice nie są zadowoleni z postawy swojej drużyny. Słychać gwizdy.

25'

Dużo chaosu na boisku. Piłka co chwile jest wykopywana wysoko do góry.

23'

Kanonada gości! Najpierw z lewej strony dośrodkowywał Piesio, następnie Dolcan oddał 3 strzały na bramkę Cracovii, ale każdy został zablokowany przez obrońców! Było groźnie!

22'

Dośrodkowywał Matuszek, ale piłkę spokojnie wyłapał bramkarz Cracovii.

21'

Odpowiedź Cracovii! Piłkę głową zgrał Bernhard, z woleja uderzył Boljević, ale zbytnio się wzorował na Dudzicu. Piłka przeleciała ponownie 10 metrów nad bramką!

20'

Kolejna groźna akcja Dolcanu! Tym razem podawał Świerblewski a uderzał Wiśniewski. Piłka przeleciała obok bramki Pilarza!!

19'

Akcja gości, piłka leci w pole karne, ale Wiśniewski fauluje obrońcę Cracovii!

17'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Boljević, piłkę z woleja uderzył Dudzic, ale ta poleciała jakieś 10 metrów nad bramką przeciwnika.

16'

Żółtą kartką ukarany Grzelak.

15'

Fatalne podanie Dudzica do Struny. Piłka wolniutko potoczyła się na aut.

13'

Prostopadłe podanie do Boljevicia, ale szybciej do piłki dopadł Leszczyński. Gdyby nie czujność bramkarza z Ząbek to mogło być groźnie!

12'

Próba akcji Cracovii, ale za daleko piłkę wypuścił sobie Bernhardt. Będzie aut dla Dolcanu.

11'

Nieco uspokoiła nam się gra. Goście powoli zaczynają dochodzić do głosu w tym meczu.

9'

Żytko w ostatniej chwili wślizgiem uratował Pasy przed utratą gola! Błąd w tej sytuacji popełnił Kosanović.

8'

Na spalonym Wiśniewski. Nici z akcji Dolcanu.

7'

Boljević dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale bez problemu poradzili sobie obrońcy gości.

5'

Zjawiński dobrze zablokował Dudzica. Napastnik Cracovii nie doszedł do podania Bernhardta.

3'

Strzał Marciniaka z 30 metrów ląduje na poprzeczce bramki Leszczyńskiego!! Cracovia mogła prowadzić 1-0!

3'

Dudzic próbował ładnie odegrać do Bernhardta, ale obrońcy Dolcanu przejęli piłkę.

2'

Na początku dużo walki w środku pola. Cracovia rozpocznie od rzutu wolnego.

1'

Zaczynamy! Od środka piłka dla zespołu Dolcanu

19:25

Piłkarze wychodzą już na boiska, z głośników płynie hymn Cracovii.

19:19

Na murawę wychodzą hokeiści Pasów. Kibice skandują imię i nazwisko trenera hokeistów Cracovii - Rudolfa Rochaczka.

19:17

Piłkarze obu drużyn schodzą już do szatni. Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 10 minut.

19:14

Na meczu obecna jest grupa kibiców z Ząbek. Na oko jest ich około 20. Mają ze sobą także jedną flagę.

19:13

"Grać ambitnie i z honorem - Rudolf gang niech będzie wzorem!" - transparent z takim napisem rozwiesili kibice Cracovii.

19:06

Za około 10 minut na murawę stadionu wyjdą hokeiści Cracovii, który w ubiegły weekend zdobyli Mistrzostwo Polski! Kibice będą mieli okazję podziękować swoim ulubieńcom.

19:02

Na boisku, od dłuższej chwili, rozgrzewają się piłkarze gości. Na murawę wbiegli właśnie krakowianie.

18:59

Witamy Państwa prosto ze stadionu Cracovii przy ulicy Kałuży 1! Już za około 30 minut rozpocznie się starcie Cracovii z Dolcanem Ząbki! zachęcamy do pozostania z nami!