Koniec spotkania. Termalica pewnie pokonała Wartę Poznań.

90'

Arbiter doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

GOOOOL! 3:0 dla Termaliki Dariusz Pawlusiński popisał się indywidualną akcją i wyszedł oko w oko z Łukaszem Radlinskim. "Plastik" nie zmarnował tej okazji.

86'

Akcja Warty zakończona gwizdkiem arbitra Garbowskiego. Na pozycji spalonej znalazł się Robert Ziętarski.

84'

Rzut wolny z około 25 metrów mieli gospodarze, ale tym razem defensorzy Warty nie zaspali.

83'

Za Michała Jakóbowskiego wchodzi Jurga.

82'

Piłkarze Warty Poznań nie wierzą w wywiezienie z Niecieczy choćby jednego punktu. Wszystko wskazuje na to, że Termalica po raz pierwszy w histori pokona Zielonych.

79'

Jakub Biskup zastępuje bohatera spotkania, Emila Drozdowicza.

79'

Żółtą kartkę za faul obejrzał Robert Ziętarski.

77'

Za Nowosielskiego wchodzi Krzysztof Bartoszak.

76'

Rzut wolny dla warciarzy. Wrzutka w pole karne gospodarzy, ale defensorzy Termaliki wyjaśnili sytuację.

74'

Niecieczanie uspokoili nieco grę, szanują piłkę i nie atakują już z takim animuszem, jak no początku pierwszej połowy. Warta nie podejmuje nawet poważniejszych prób, aby strzelić bramkę kontaktową.

71'

Bardzo ładna akcja Piotra Ceglarza, który wpadł w szesnastkę, ale jego strzał minął poprzeczkę Łukasza Radlińskiego.

68'

Za Czoskę wchodzi Robert Ziętarski.

68'

W ataku cały czas niecieczanie, ostatnie minuty mogą sugerować, że na 2:0 się w dzisiejszym meczu nie skończy.

66'

Andrzej Rybski podał futbolówkę do Emila Drozdowicza, a ten po raz drugi pokonał dzisiaj Łukasza Radlińskiego.

66'

GOOOOL! Termalica prowadzi już 2:0

64'

Długa piłka zagrywana w kierunku Jurgi, ale zawodnik Warty nie doszedł do tego zagrania.

63'

Cały czas w ataku pozycyjnym Termalca, piłkarze Krzysztofa Pawlaka czekają tylko na okazję do wyjścia z kontratakiem.

61'

Za Kaczmarczyka wchodzi Rybski.

57'

Szybko z pod własnej bramki wyszła Warta. Akcja zakończona strzałem Jakóbowskiego, ale uderzenie nie było skierowane w światło bramki.

57'

Termalica miała rzut wolny z około 30 metrów, ale gospodarze nie byli w stanie stworzyć żadnej groźnej sytuacji.

56'

Piłkarze Warty mogą być coraz bardziej zagrożeni. Za Damiana Piotrowskiego wchodzi Dariusz Pawlusiński.

54'

Uderzenie z dystansu Łukasza Pielorza, ale nie musiał interweniować Radliński, ponieważ strzał był niecelny

53'

Ależ okazję mieli teraz gospodarze. Fatalnie zachował się tym razem strzelec bramki dla Niecieczy. Emil Drozdowicz będąc tuż przed Radlińskim posłał piłkę ponad poprzeczką.

51'

Chwilowy przestój w grze, piłka znajduje się głównie w środkowej strefie boiska.

49'

To co nie udawało się przez pierwsze 45 minut, udało się tuż po przerwie. Teraz gospodarzom powinno się grać łatwiej.

48'

GOOOOOL! 1:0 dla Termaliki. Damian Piotrowski zagrał piłkę do Emila Drozdowicza a ten pewnym strzałem pokonał Łukasza Radlińskiego.

46'

Przerwa w grze ucierpiał jeden z piłkarzy Warty.

46'

Drugą część meczu rozpoczęta!

45'

Arbiter Tomasz Garbowski zakończył pierwszą połowę w Niecieczy. Do przerwy bez bramek.

43'

Po szybkiej kontrze w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Marcin Trojanowski, ale górą w tym pojedynku Nowak.

42'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Dariusz Jarecki, ale zablokował tą próbę defensor Warty.

41'

Z rzutu wolnego uderzał Vojtech Horvath, ale jego uderzenie pewnie złapał Radliński.

38'

Damian Piotrowski otrzymał bardzo dobre podanie na ósmym metrze, ale zamiast zdecydować się na natychmiastowy strzał, chwilę się zawahał a potem uderrzył ponad poprzeczką.

36'

Niecieczanie cały czas w ataku, jednak nie udało im się skonstruować jakiejś skutecznej akcji. W ostatnich minutach zbyt dużo jest w ich szeregach niedokładnych podań.

33'

Jak na razie autobus, który zaparkowali przed polem karnym podopieczni Krzysztofa Pawlaka sprawdza się. Lider 1. ligi wciąż remisuje z Wartą.

31'

Kolejna akcja podopiecznych Moskala. Emil Drozdowicz dorzucił piłkę do Kaczmarczyka, który uderzył obok słupka bramki strzeżonej przez Radlińskiego.

29'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale nie było tym razem zagrożenia pod bramką Warty Poznań.

27'

Termalica przeprowadziła kolejną dynamiczną akcję, po której do sytuacji strzeleckiej doszedł Drozdowicz, ale Radliński był na posterunku.

25'

Warta nie wychodzi w tym fragmencie gry ze swojej połowy. Piłkarz Moskala cały czas w utrzymują się w ataku pozycyjnym.

23'

Cały czas w natarciu lider 1. ligi. Michał Nalepa dośrodkował futbolówkę w pole karne do Emila Drzodowicza, a ten huknął ponad poprzeczką bramki Radlińskiego.

20'

Damian Piotrowski wystawił piłkę w polu karnym Horvathowi, ten zdecydował się na natychmiastowe uderzenie, ale jego strzał pewnie wyłapał Łukasz Radliński.

19'

Zielonym udało wywalczyć się rzut rożny, ale nie było zagrożenia po tym stałym fragmencie.

18'

Pierwszy fragment spotkania w Niecieczy zdecydowanie dla podopiecznych Kazimierza Moskala, ale trener gospodarzy na pewno wolałby, aby przełożyła się ona prowadzenie.

16'

Z prawej strony ładna akcja Krzysztofa Kaczmarczyka, który ostro wstrzelił piłkę w pole karne, a jeden ze stoperów Zielonych był bliski bramki samobójczej.

14'

Rzut wolny dla Termaliki. Na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry decydował się Vojtech Horvath, ale jego strzał był niecelny.

12'

Szybka wymiana piłki przed polem karnym warciarzy. Damian Piotrowski wbiegł w szesnastkę, ale został w porę zatrzymany.

10'

Poznaniacy próbują nieco uspokoić grę. Zawodnić z Niecieczy nie atakują już tak zaciekle jak na początku.

8'

Warciarze jak na razie mają problem, aby wyjść z własnej połowy z jakąkolwiek akcją.

6'

Widać, że taktyka trenera Kazimierza Moskala była taka, aby od pierwszych minut rzucić się na rywala. Gospodarze w ataku pozycyjnym niemal od samego początku spotkania, ale na razie bez poważniejszych okazji.

5'

Składna akcja gospodarzy, szybka piłka na prawe skrzydło, ale dośrodkowanie jednego z niecieczan pewnie złapał Radliński.

3'

W ataku pozycyjnym podopieczni Kazimierza Moskala, którzy od pierwszych chwili rzucili się na rywala z Poznania.

1'

Arbiter Garbowski gwizdnął po raz pierwszy. Rozpoczynamy mecz w Niecieczy

16:55

Już za pięć minut Tomasz Garbowski z Kluczborka rozpocznie mecz w Niecieczy, w której mamy dzisiaj słoneczną pogodę, a temperatura przekracza 25 stopni Celsjusza.

16:46

W rundzie jesiennej w pojedynku obu drużyn Warta pokonała na własnym boisku Termalikę 2:0 po bramkach Piotra Giela i Wojciecha Trochima.

16:40

Jeśli Termalica upora się dzisiaj z Wartą będzie miała okazję do zwiększenia przewagi nad grupą pościgową. Cracovia i Zawisza zmierzą się w Bydgoszczy o godzinie 18. i na pewno przynajmniej jeden z faworytów do awansu zgubi punkty.

16:35

- Goście nie przyjadą do nas forsować tempa i atakować. Mimo, że wiosną tej drużynie nie idzie, nie oznacza to, że nie może nam zagrozić. Przy tak dysponowanym przeciwniku, nasza determinacja i spokój powinna przynieść efekty - mówi Dariusz Jarecki, pomocnik Termaliki.

16:31

Rezerwowi Warta Poznań: Adrian Lis, Krzysztof Bartoszak, Robert Ziętarski, Igor Jurga, Cezary Michalak

16:30

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Termalica: Maciej Budka, Damian Skołorzyński, Jakub Biskup, Maciej Maślany, Andrzej Rybski, Szymon Sobczak, Dariusz Pawlusiński,

16:28

- Przyjeżdża do nas rywal, który ma swoje kłopoty. To powoduje, że jest dla nas zupełnie nieprzewidywalny. Warta walczy o utrzymanie i u nas zrobi wszystko, żeby urwać nam punkty. My chcemy zdobyć ich trzy. Zawodnicy doskonale zadają sobie z tego sprawę - mówił przed pojedynkiem z "Zielonymi" Kazimierz Moskal, szkoleniowiec Termaliki.

16:20

Piłkarze Warty Poznań wciąż wierzą w pozostanie w I lidze. - W Niecieczy zagramy w optymalnym składzie. Nie będziemy faworytem, ale też nie wyjdziemy na boisko ze spuszczonymi głowami. Może tym razem więc piłkarze wrócą do domu z jakąś zdobyczą punktową - stwierdził przed dzisiejszym spotkaniem rzecznik prasowy "Dumy Wildy", Hubert Niedzielski.

16:15

Zapraszamy na relację LIVE z Niecieczy z meczu 28. kolejki 1. ligi, w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza zmierzy się z Wartą Poznań. Mecze Termaliki z Zielonymi zawsze są trudne dla zespołu z Małopolski. W pięciu dotychczasowych starciach dwukrotnie zwyciężali warciarze. Pozostałe mecze kończyły się podziałem punktów.