Arłukowicz uderza na bramkę, Nowak odbija piłkę!

Faulowany Kowalczyk.

92'

Drozdowicz strzela, piłka po rykoszecie w rękach Forenca.

91'

3. minuty doliczone.

90'

Pawlusiński zagrał na wolne pole, a Forenc nabił swojego kolegę piłką tak, że ta wturlała się do bramki!

90'

89'

GOOOOOLLL!!! Samobójcza bramka Markowskiego!

87'

Wrzutka Walęciaka w rękach Nowaka.

85'

Blisko było bramki! Ale znów tylko rzut rożny!

85'

Rożny dla Kolejarza.

84'

Drozdowicz wdał się w niepotrzebny drybling.

82'

Pielorz strzela z dystansu mocno niecelnie.

81'

Wcześniej świetnie piętą zagrał Rybski wypuszczając Horvatha sam na sam z Forencem. Słowak oddał strzał, który obronił golkiper Kolejarza, jednak piłka znów spadła pod nogi pomocnika Termaliki. Dobitka była jednak fatalna.

80'

Z boiska schodzi Jarecki, w jego miejsce Sobczak.

79'

Horvath chybi dwukrotnie!!!!

78'

Zmiana w Kolejarzu. Schodzi Stefanik, za niego Gajtkowski.

76'

Jarecki w pole karne, ale Rybski się myli.

74'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, za niego Horvath.

73'

Szufryn fauluje Drozdowicza.Rzut wolny dla Termaliki.

71'

Świetna akcja dwóch zawodników Termaliki! Rybski fenomenalnie zagrywa w "ulicę" do Pawlusińskiego, a ten świetną podcinką nie daje szans Forencowi. Ależ akcja!

71'

Pawlusińskiiii!!!!!!! Ależ gooool!!!

69'

Pawlusiński popisał się swoją szybkością, ale jego zagranie świetnie przeczytał Szufryn.

68'

Strzelał, jeśli można to tak nazwać, Stefanik...

67'

Kowalczyk strzela z lewego narożnika 16-ki, ale piłka obok bramki.

66'

Pietrzak dośrodkował z prawej strony, ale zabrakło dokładności w przyjęciu Kowalczyka.

63'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Pawłowski, za niego Drozdowicz.

61'

Druga zmiana w ekipie gości. Schodzi Giesa, w jego miejsce Arłukowicz.

61'

Pawlusiński świetnie centruje w pole karne, Pawłowski był o włos od trafienia piłki, ale nie dostał do niej!

60'

Koronkowa akcja zakończona płaskim strzałem Jareckiego! Forenc łapie piłkę!

58'

Wolański dośrodkował w pole karne, fatalnie piłkę zagrał Karol Piątek tak, że spadła ona pod nogi Kowalczyka, który z bliska skierował piłkę do bramki.

57'

OOOOLLL!!! Kowalczyk!!!!

57'

Kapitalna akcja gospodarzy zakończona płaskim dośrodkowaniem Jareckiego z lewej strony boiska. Szufryn ofiarnie wślizgiem wyibja piłkę na rzut rożny.

55'

"Wyżej, wyżej!" - krzyczy do swoich piłkarzy, którzy głęboko się cofnęli trener Cecherz.

53'

Zmiana w zespole gości. Z boiska zszedł Nitkiewicz, za niego Pietrzak.

50'

Kowalczyk próbuje sił w pojedynku 1 na 1 z Piątkiem, ale piłka ucieka mu poza linię końcową.

50'

Co się odwlecze to nie uciecze!!! Pawlusiński z prawej strony zagrywa płasko wzdłuż bramki,a akcję z prawej strony zamykał Jarecki, który dopełnił formalności!

49'

GOOOOL!!! Jareeeecki!!!!

49'

Wielkie zamieszanie pod bramką Forenca. Najpierw Pawłowski był bliski skierowania piłki do siatki, ale ta wybita przez obrońców z linii bramkowej, później seria ofiarnych interwencji gości i jeszcze strzał Rybskiego w poprzeczkę! Furę szczęścia mieli stróżanie!

47'

Co się dzieje pod bramką Kolejarza!!!!

46'

Pielorz wdaje się w drybling z obrońcami gości, w efekcie Forenc łapie bezpańską piłkę.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

12:58

Piłkarzy wyszli już na murawę! Wydaje się, że zaczniemy bez personalnych zmian.

12:47

W pierwszej połowie byliśmy świadkami meczu do jednej bramki, ale Kolejarz wykorzystał sytuację która mu się nadarzyła i mamy remis do przerwy.

12:47

Po rzucie rożnym trudną piłkę dobrze odbił Nowak, ale ta spadła pod nogi Niane, którym precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę z 6. metrów nie dał szans bramkarzowi Termaliki!

46'

I koniec pierwszej połowy!

46'

GOOOOL! Nianeee!!

44'

Niane starł się z Nalepą przed polem karnym gospodarzy. Sędzia nie przerywa gry.

43'

Pleva na skrzydło do Plastika, ten płasko w pole karne, ale Forenc łapie futbolówkę.

42'

Świetnie rozczytał zamierzenia Jareckiego Gryźlak, przy piłce zatem Kolejarz.

42'

Długo naciskała Termalika, ale dzielnie bronili się goście i wyprowadzili kontratak, po którym wywalczyli rzut rożny.

40'

"Szybciej, szybciej!" - krzyczy z ławki Kazimierz Moska kiedy jego zawodnicy powoli rozgrywają piłkę.

38'

Forenc zagrywa teraz prosto pod nogi Rybskiego, ale w porę naprawia swój błąd. Zaskoczony zawodnik gospodarzy źle przyjął piłkę i to dało szansę golkiperowi Kolejarza na skuteczną interwencję.

37'

Pawłowski walczy z Wolańskim i fauluje zawodnika gości.

36'

Nitkiewicz na wolne pole do Kowalczyka, ale ten złapany w pułapkę ofsajdową.

34'

Niane fauluje Plevę i Termalica ma rzut rożny z lewej strony boiska na wysokości pola karnego.

33'

Nalepa po zamieszaniu uderza na bramkę Forenca, jednak piłka szybuje ponad bramką.

32'

Rybski dochodzi do dośrodkowania Piątka, ale jego strzał blokowany i kolejny rzut rożny.

32'

Nienae zagrał dobrą piłkę zaskakując Nalepę, ale asekurował go Czerwiński.

30'

Foreneeenc kapitalnie! Świetna wrzutka Pawlusińskiego do Jareckiego, ten uderza głową, ale bramkarz Kolejarza popisuje się fenomenalną paradą!

29'

Teraz wysoko atakują goście.

28'

Pawlusiński mocno z rzutu wolnego, ale Forenc sparował piłkę!

25'

Strata Nalepy, Szansa dla gości, Gryźlak zagrywa "w ulicę" do Kowalczyka, ale ten na spalonym.

25'

Wolański niespodziewanie uderzył z Powietrza. Piłka po koźle w rękach Nowaka.

24'

Dobra akcja Pielorza z Rybskim spaliła na panewce po ofiarnej interwencji Stefanika.

22'

Wysoko podchodzą gospodarze nie dając Kolejarzowi rozegrać piłki.

21'

Pleva fantastycznie mija rywali i oddaje strzał, ale w ostatniej chwili blokuje go Szufryn.

20'

Fatalne wyprowadzenie piłki przez Gryźlaka...

19'

Próba rozegrania akcji przez gości, ale Łukasz Pielorz do tej pory znakomicie rozczytuje zamiary stróżan.

18'

Po rzucie rożnym we własnym polu karnym faulowany Czerwiński.

18'

Sporo nerwowości wśród gospodarzy, ale niebezpieczeństwo zażegnane przez Pielorza.

17'

Czerwiński fauluje Kowalczyka przed polem karnym.

16'

Bardzo agresywnie w odbiorze grają gospodarzem, cały czas podwajając krycie przy zawodniku z piłka.

15'

Jarecki, rykoszet, ale piłka tym razem w rękach Forenca.

13'

Znów Jarecki lewą stroną, ale ofiarnie interweniuje Szufryn. Rzut rożny.

13'

Tym razem to Termalika skontrowała i to jak skutecznie! Z lewej strony dośrodkowywał Jarecki, piłka po rykoszecie umożliwiła uderzenie głową Pawłowskiego, który trafił w poprzeczkę, ale dobitka Plastika była już skuteczna!

11'

GOOOOLL!!! Pawlusiński!!

10'

Czerwiński naciskany przez Kowalczyka wybija piłkę za linię boczną. Aut dla gości.

10'

Strożanie nastawili się na kontrataki. Przyjmują zespół Termaliki na własnej połowie i długimi podaniami próbują forsować obronę gospodarzy, na razie bez skutku.

8'

Po rzucie wolnym najwyżej w powietrze wyszedł Stefanik, ale jego strzał przeleciał ponad bramką.

8'

Kowalczyk faulowany z lewej strony boiska na wysokości 20. metra od bramki Nowaka. Rzut wolny dla przyjezdnych.

7'

Próba rozegrania przez zawodników gości, ale Niane niedokładnie rozrzuca piłkę na lewe skrzydło.

7'

Pielorz z lewej strony dynamicznie wbiegał w pole karne, ale Szufryn wybija w aut.

5'

Rybski dobrze wbiegał w pole karne, ale wykonał o jeden zwód za dużo i tylko aut .

4'

Na boisku leży Nitkiewicz, który doznał urazu w starciu z jednym z zawodników gospodarzy. Piłkarz Kolejarza, szybko jednak staje na nogi.

3'

I znów gorąco pod bramką Kolejarza! Najperw groźnie dośrodkowuje Jarecki, Forenc piąstkuję, strzela Pleva i znów Forenc dobrze broni!

2'

Świetnie rozegrany stały fragment gry! Piątek pada w polu karnym, do piłki dopada jednak Czerwiński i oddaje strzał, niecelny. Sędzia nie gwiżdże jedenastki!

2'

Rybski próbuje dośrodkować z prawej strony, Walęciak blokuje dośrodkowanie i mamy pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny.

1'

Rozpoczynamy mecz! Oby nas porządnie rozgrzał!

11:58

W Niecieczy zaczyna prószyć śnieg, ale spotkanie nie jest raczej w żaden sposób zagrożone.

11:58

Piłkarze przy owacji nielicznych kibiców wychodzą na murawę.

11:55

Tak prezentuje się dzisiaj płyta boiska na stadionie w Niecieczy. Nie widać na niej na szczęście stojącej wody, co daje nadzieje na dobrą i przede wszystkim płynną grę.

11:53

Termalica Bruk-Bet Nieciecza  - Kolejarz Stróże

11:50

Służby techniczne sprawnie poradziły sobie z doprowadzeniem murawy do całkiem dobrego stanu i już niedługo zaczynamy emocje w Niecieczy!

10:46

Mamy oficjalny komunikat, który mówi, że spotkanie zostało przełożone na godzinę 12:00!

09:17

Historia pokazuje, że pojedynki między Termalicą, a Kolejarzem są zacięte, wyrównane i często kończą się niespodziewanymi wynikami. Do tej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą sześć razy i obie po trzykroć schodziły z boiska jako zwycięzcy.

09:05

My zapraszamy Was do lektury PRZEDMECZOWEJ ZAPOWIEDZI

09:02

5cm śniegu, 2 st. Celsjusza - tak przedstawia się obecnie sytuacja pogodowa w regionie tarnowskim. Czy dzisiejsze spotkanie okrzyknięte mianem derbów Małopolski uda się rozegrać? Trudno powiedzieć. Jeśli tak, jaki obraz będzie miała gra? Odpowiedzi na te pytania otrzymamy już niedługo, bo pierwszy gwizdek planowany jest na 11:30.