Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 0
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
94'

Koniec meczu! Termalika nie wykorzystała piłki meczowej i jej przewaga topnieje!

92'

Jeszcza akcję ma Termalika!

91'

Szansa na kontratak dla Termaliki, ale Sobczak na spalonym!

91'

Ależ kontratak gości. Tylko ofiarna interwencja Pielorza, który omal nie uderzył głową w słupek uratowała gospodarzy!

88'

To była piłka meczowa dla gości. Renusz doszedł do prostopadłego podania i znalazł się w sytuacji sam na sam z Nowakiem. Bramkarz niecieczan skrócił jednak kąt i zawodnik gości chybił.

87'

Bogdanka na połowie gospodarzy zyskała aut. Cenne sekudny dla gości.

84'

Dobre dośrodkowanie Pawlusińskiego, Sobczak minął się z piłką!

84'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Schodzi Wiązowski, za niego Paluch.

83'

Nikitovic uderzał z dystansu, piłka ponad poprzeczką bramki Nowaka. Strzał do statystyk.

83'

Prusak dobrą grą na przedpolu wyłapuje wszystkie zagrania na wolne pole niecieczan.

83'

82'

Reneusz wkręcił Piątka w ziemię, ale co z tego, skoro jego dośrodkowanie było do nikogo.

79'

Nikitovic genialnie wrzuca dziś piłki, ale nikt nie przecina tych dośrodkowań.

78'

Drozdowicz zbyt agresywnie atakował Miedzierskiego i otrzymał kartonik.

78'

Stawia na ofensywę trener Moskal. Sobczak za Rybskiego.

77'

Kocioł w polu karnym Prusaka. Strzał Ceglarza mija cel! Termalica bije głową w mur.

74'

Wracamy do gry. Akcja na stronie gości, przy piłce gospodarze.

73'

Mamy kolejną przerwę na uzupełnienie płynów.

72'

Jarecki świetnie uderzył na długi słupek, ale Prusak mimo, że zasłonięty murem odbił piłkę!

71'

Plastik urwał się teraz Benkowskiemu i ten musiał ratować się faulem. Żółta kartka i rzut wolny z dogodnej pozycji mają słoniki.

70'

Odpowiedź gospodarzy! Pawlusiński idealnie zacentrował w pole karne, Jarecki idealnie wyszedł w powietrze ale jego strzał był już daleki od ideału.

69'

I znów po rzucie wolnym dla gości wyżej w polu karnym skakali gracze GKS-u, ale tym razem strzał znów słaby i niecielny.

67'

Pawlusiński bardzo dobrze centrował w pole karne, ale Prusak był na posterunku!

64'

Ceglarz płasko w pole karne, ale wszyscy zawodnicy mijają się z nią w 16-tce.

61'

Zapowiadana wcześniej zmiana. Schodzi Lipecki, w jego miejsce Kaczmarczyk.

61'

Ceglarz otrzymał podanie po wyrzucie z autu, dobrze obrócił się z piłką między dwoma obrońcami i oddał strzał na bramkę Prusaka. Jego strzał jednak ponad bramką.

59'

Szykuje nam się zmiana w zespole gospodarzy Ubiera się już Krzysztof Kaczmarczyk.

58'

Po razie głowy na boisku lezał Wiązowski. Sędzia szybko przerwał grę, a piłkarze gospodarzy nie mogli przeboleć przerwanego im kontrataku. Jednak sędzia naszym zdaniem postąpił słusznie. Zawodnik GKS-u już wrócił na boisko.

56'

W szeregi Słoników wkradła się spora nerwowość.

55'

Benkowski był bliski szczęścia ale w zamieszaniu po interwencji Nalepy pierwszy do piłki doszedł Nowak i wyłapał futbolówkę.

52'

I riposta gości. Dobrze ustawiony na boku pola karnego był Wiązowski, zdecydował się na strzał z dosyć ostrego kąta, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

52'

Pawlusiński chybi w znakomitej sytuacji!!! Świetne podanie Horvatha, który dostrzegł ruch Plastika. Skrzydłowy Niecieczy fantastycznie zszedł z boku do prostopadłej piłki i stanął oko w oko z Prusakiem, ale jego sprytny strzał minął słupek.

49'

Całą drużyną na własnej połowie broni się Bogdanka. Termalica ma przez to mało miejsca do rozgrywania akcji.

48'

Ceglarz faulowany z lewej strony, przy środkowej linii boiska.

46'

I już Pawlusiński dośrodkowuje w pole karne, ale Benkowski blokuje.

46'

Gramy! Czas na drugą połowę!

46'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Czerwiński, za niego od początku drugiej połowy Pawlusiński. Zwiastuje to zmiany w ustawieniu. Pielorz przesunięty na środek obrony, Jarecki na lewą obronę, Plastik na skrzydło.

13:18

Wiatru w Niecieczy dziś nie ma, ale powiewa nudą. Tylko w ostatnim kwadransie kibice mogli podnieść się z krzeseł w porywie emocji. Liczymy, że drugie 45 minut będzie dużo lepsze.

47'

Strzał Kalkowskiego z rzutu wolnego kończy tą pierwszą połowę.

44'

Dobra akcja gości! Nowak dostał prostopadłe podanie, zagrał wzdłuż bramki do Wiązowskiego, ale Czerwiński w ostatniej chwili ratuje swoją drużynę.

44'

Nitkovic dośrodkował z rzutu wolnego, a głową strzelał Midzierski, ale jego strzał ponad bramką. Termalica musi jednak się pilnować przy stałych fragmentach gry, bo ostatnio to ich pięta achillesowa.

40'

Co tu dużo pisać, znów mamy flaki z olejem...

36'

Teraz to gospodarze starają się konstruować akcję. Póki co mozolnie.

35'

Przyspiesza Tempo. Po rzucie wolnym Jareckiego szybko ruszamy z kontratakiem na bramkę gospodarzy, ale teraz Bogdanka musiała już przejść do ataku pozycyjnego.

34'

Rzut wolny dla Termaliki z lewego narożnika pola karnego Pruska.

33'

NIEPRAWODOPODNE! Ceglarz zagrał za linię obrony do Jareckiego, ten strzelił płasko, piłkę odbił Prusak, a Drozdowicz z kilku metrów nie trafił do pustej bramki, a tylko w poprzeczkę!

32'

Ależ akcja Termaliki!!!! Jarecki zagrał prostopadle do Rybskiego, ten obrócił się ze Stefańczykiem na plecach i zagrał na 16-kę do Horvatha a ten strzela minimalnie obok słupka!

30'

Stefańczyk fauluje Horvatha. Wejście obrońcy GKSu dosyć agresywne, ale środkowej strefie boiska. Bez kartki.

28'

Dobra indywidualna akcja Benkowskiego, ale Pielorz asekuruje Nowaka i goście mają rzut rożny.

28'

Były nadzieje na większe tempo bo Termalica miała kontratak, ale podanie Pielorza było niecelne.

24'

Wracamy do gry.

23'

Wobec panującego upału sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynu.

23'

@lewy12gol Stadion w Niecieczy jest dość szczelnie wypełniony. Nie do ostatniego miejsca, ale sporo dziś widzów. Brak kibiców gości.

20'

Przez pierwsze 20 minut tempo meczu nie powala. Atmosfera raczej piknikowa i piłkarze póki co niestety dostosowali się do niej.

18'

Lipecki próbuje dzisiaj wziąć na siebie ciężar gry, ale póki co jego podania nie są zbyt efektywne.

17'

Termalica konstruuje atak pozycyjny...

16'

Zamieszanie po rzucie rożnym dla gospodarzy. Piłka wybita przed pole karne pada łupem Horvatha, który strzela mocno, po ziemi, ale zagęszczenie w polu karnym jest zbyt duże i tylko rzut rożny.

15'

Jarecki bardzo mocny centro-strzał w światło bramki, z którym nie bez problemów radzi sobie Prusak!

13'

Dobra akcja gospodarzy, ale Piątek wrzucał zbyt miękko i Prusak nie miał problemów z wyłapaniem tej centry.

11'

Stefańczyk faulował Jareckiego, ale sędzia nie pokazał zawodnikowi gości żółtej kartki. Trzeba przyznać, zę arbiter wysoko zawiesił sobie poprzeczkę.

9'

Szansę na kontratak mieli goście, ale Wiązowski był osamotniony w tym ataku i został szybko powstrzymany przez dobrze zorganizowaną obronę gospodarzy.

7'

Stefaczyk wrzucał z rzutu rożnego, Benkowski doszedł do tego dośrodkowania ale bardzo nieczysto trafił w pikę.

5'

Spokojny początek w wykonaniu obu ekip. Nie mamy póki co szaleńczego szturmu z żadnej strony, a raczej badanie sił.

3'

Horvath próbował uruchomić Ceglarza dobrą piłką za obronę, ale zagrał wprost w ręce bramkarza Łęcznej.

1'

Pierwszy rzut wolny dla Łęcznej. Nitkovic dobrze dośrodkowuje, ale nikt nie przecina tej wrzutki.

1'

Zaczynamy emocje na boisku lidera!!! Bogdanka od środka i pierwszy gwizdek arbitra Jakubika!!

12:29

Termalica tradycyjnie na pomarańczowo, Bogdanka zagra w zielono-czarnych barwach.

12:27

Termalica chce dziś powrócić na zwycięską ścieżkę, z której zboczyła po porażce z Cracovią. Bogdanka spokojna już o ligowy byt walczy tylko o poprawę sytuacji w tabeli.

12:23

Jeszcze ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Kaczmarczyk, Piotrowski, Biskup, Maślany, Sobczak, Pawlusiński GKS: Socha, Sołdecki, Ricardinho, Paluch, Gamla, Kotowicz, Zuber

12:21

Do pierwszego gwizdka jeszcze 10 minut, a więc chętni zdążą jeszcze przeczytać ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA.

12:19

Witamy Was na relacji LIVE z meczu I. ligi pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a GKS Bogdanką. Słonecznie, bezwietrznie, 28 st. - warunki wręcz idealne do stworzenia dobrego piłkarskiego widowiska, na które czekamy!