Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Ceglarz, za niego Pawłowski.

I znów rzut wolny dla Cracovii.

82'

Strata Czerwińskiego, kontra Cracovii! Suvorov w pole karne, ale Nowak wyłapuje piłkę!

81'

Pawlusiński mija obrońców Cracovii, uderza na Bramkę Pilarza, ale ten dobrze broni!

81'

78'

Steblecki nie mógł zdecydować się na strzał mimo dogodnej pozycji i koniec końców stracił piłkę.

77'

Steblecki głową!!! Nie trafił!

76'

Struna dośrodkowuje z prawej strony, obrońcy Pomarańczowych na rzut rożny.

75'

W zespole Termaliki boisko opuszcza strzelec bramki Andrzej Rybski, za niego Dariusz Pawlusiński.

74'

Zmiana w Cracovii. Schodzi Bernhardt, wchodzi Steblecki.

73'

W odpowiedzi na pytanie. Dariusz Jarecki zagrał bardzo dobre spotkanie. Jego akcje były pełne dynamiki i napsuł dużo krwi Cracovii swoim pressingiem. W drugiej minucie miał świetną okazję, którą sam sobie wypracował, ale minimalnie chybił.

72'

Na spalonym Struna.

70'

W świetnym stylu przerwał teraz akcję gości Łukasz Pielorz.

69'

Kaczmarczyk pada w polu karnym! Sędzia nie odgwizduje rzutu karnego!

68'

Próba kontrataku Termaliki, ale podanie Drozdowicza do Rybskiego minimalnie nie w tempo.

67'

Kosanovic uderza z rzutu wolnego, piłka szybuje daleko za bramkę Nowaka.

66'

Bernhardt przejął piłkę, próbował zagrania do Boljevicia, ale obrońcy Termaliki w porę zażegnali niebezpieczeństwo.

64'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Jarecki, za niego Drozdowicz.

64'

Rybski otrzymuje podanie od Horvatha, decyduje się na strzał. Ostatecznie piłka szybuje ponad bramką.

64'

Budziński fauluje Rybskiego, który starał się wyprowadzić kontratak. Żółta kartka.

63'

Kolejna zmiana w zespole gości. Do gry desygnowany zostaje Alexandru Suvorov. Wchodzi on w miejsce Szeligi.

61'

Poślizgnął się Piątek, piłkę przejął Zejdler i dośrodkował w pole karne. Pielorz asekuracyjnie wybił piłkę na rzut rożny.

59'

Walka przy linii Piątka i Zejdlera, z której zwycięsko wychodzi defensor gospodarzy.

57'

Strzał Dąbrowskiego sprzed pola karnego, ale piłka wpada prosto w ręce Nowaka.

56'

Boljevic uderzał z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

55'

Zmiana w zespole Cracovii. Z boiska schodzi Danielewicz, za niego Budziński.

55'

Nalepa zagrywa ręką przed polem karnym. Rzut wolny z odległości 23 m. dla Cracovii.

53'

Jarecki centruje z lewej strony prosto w ręce Pilarza.

52'

Szeliga wychodzi najwyżej w powietrze po rzucie rożnym i uderza na bramkę, ale piłka przelatuje obok bramki Nowaka.

50'

Piątek zagrywa ręką w polu karnym gości, gra przerwana.

49'

Jarecki wyprzedza Żytkę i wbiega na szybkości w pole karne. Kosanovic jednak zdołał go asekurować.

47'

Pleva centruje z lewej strony, dośrodkowanie jednak bardzo niedokładne.

46'

Wracamy do gry!

14:57

Piłkarze obu zespołów wychodza już na murawę!

51'

Mamy informację, iż na stadionie jest prawdopodobnie około 1800. widzów.

45'

Koniec pierwszej połowy! Termalica prowadzi z Cracovią!

44'

Boljevic z rożnego, piąstkuje Nowak, poprawka w tym samym składzie, tylko bramkarz Termaliki łapię futbolówkę.

44'

44'

Kosanovic groźnie uderza z rzutu wolnego, Nowak odbija piłkę na bok!

43'

Faulowany Danielewicz 25 metrów od bramki Termaliki.

41'

Zwrócić trzeba uwagę na dobre krycie Bolejevicia przez gospodarzy. Czarnogórzec po otrzymaniu piłki momentalnie osaczany jest przez kilku piłkarzy.

40'

Bernhardt zagrywa za linię obrony Pomarańczowych, ale Nowak uprzedza Szeligę.

40'

Faul Plevy, który otrzymuje słowne ostrzeżenie od sędziego.

39'

Dobra wymiana piłki między Jareckim, a Rybskim, który ponownie odgrywa do skrzydłowego Termaliki, ale tam ofiarnym wślizgiem ratuje sytuację Szeliga.

37'

Akcja Pasów przerwana, Czerwiński zagrywa piłkę na wolne pole, ale tam Koosanovic zgrywa głową do Pilarza.

35'

Cracovia przy piłce.

33'

Żytko zagrywa ręką aby przerwać kontratak i otrzymuje żółtą kartkę.

32'

Ostra walka Dąbrowskiego z Ceglarzem, górą pomocnik Cracovii.

31'

Berhardt niecelnie zagrywa z rzutu wolnego.

30'

Strata Czerwińskiego, sytuację ratuje faulem Horvath i otrzymuje żółtą kartkę.

29'

Marciniak głową zagrywa do Pilarza, ten spokojnie łapie piłkę.

29'

Kaczmarczyk w walce Żytko wywalcza rzut z autu.

28'

Pleva faulowany w środku pola.

27'

Szeliga bez pomysłu i można powiedzieć, że oddaje piłkę w ręce Nowaka. Czerwiński nie pozostaje dłużny i źle wprowadza piłkę do gry i pada ona łupem Pilarza.

25'

Dobra akcja kombinacyjna gości zakończona niecelnym dośrodkowaniem z prawej strony Andraża Struny.

24'

Szeliga faulowany 30 m. od bramki Termaliki.

21'

Głośny doping kibiców z Krakowa rozległ się nad stadionem w Niecieczy.

20'

Sędzią spotkania jest Tomasz Radkiewicz.

19'

Kaczmarczyk przejmuje piłkę przed polem karnym i zagrywa płasko, przed bramką znalazł się Rybski i skierował futbolówkę do bramki. Pytaniem jest czy był to na pewno Andrzej Rybski, czy może był to gol samobójczy Żytki?

18'

GOOOOOL!!! RYBSKII!!!

17'

Zejdler na spalonym, wcześniej efektownym zgraniem piętką popisał się Boljevic.

16'

Dobra wymiana piłki między Pielorzem i Jareckim, ale pierwszy z nich złapany na spalonym.

16'

Wcześniej Danielewicz oddawał strzał, ale bez problemów bronił Nowak.

15'

Ceglarz otrzymuje świetne podanie na skrzydło, ale niepotrzebnie wdaje się w drybling i traci piłkę.

14'

Pleva po rzucie rożnym mija się z piłką, w dogodnej sytuacji znajduje sie Dąbrowski, ale nieczysto uderza w piłkę i Pleva blokuje strzał.

13'

Dobra piłka na wolne pole do Boljevicia, ale Czerwiński zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny.

13'

Kibice z Krakowa zajmują cały sektor dla gości i niewielką część trybuny głównej.

11'

Dobry pressing Kaczmarczyka spowodował błąd w wyprowadzeniu piłki przez Cracovię i aut dla gospodarzy.

11'

Zawodnicy starają się prowadzić grę w szybkim tempie, co prowadzi do licznych niedokładności.

9'

Marciniak płasko zagrywał piłkę z lewej strony w pole karne Nowaka, ale brakowało zawodnika do wykończenia tej akcji.

8'

Jarecki przejmuje piłkę i wychodzi na dogodną pozycję, ale sędzia odgwizduje zagranie ręką.

7'

Kolejny faul, tym razem na Pielorzu. Sporo niedokładności w początkowej fazie meczu.

7'

Struna fauluje Jareckiego w bocznej strefie boiska.

5'

Boljevic traci piłkę na połowie rywala i przerywa grę faulem.

5'

Natarcie gości, ale gospodarze skutecznie wybijają dośrodkowanie Zejdlera z lewej strony.

3'

Kosanovic nabija przy linii bocznej Kaczmarczyka i aut dla Cracovii.

2'

Piątek bliski straty piłki, ale faulowany.

2'

Jarecki!! Groźny strzał pomocnika Termaliki po stracie Szeligi!

1'

Zaczynamy wielki ligowy hit! Przy piłce Pasy!

13:57

Sędzia Tomasz Radkiewicz wyprowadza już piłkarzy obu zespołów na murawę!

13:55

Mimo niezbyt przychylnej pogody i dziwnej pory rozgrywania tego meczu sporo kibiców zjeżdża na stadion do Niecieczy. Przyjechała także duża grupa kibiców z Krakowa.

13:53

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę, pierwszy gwizdek coraz bliżej!

13:52

Pełne ławki: Termalica: Budka, Drozdowicz, Sobczak, Pawłowski, Pawlusiński, Piotrowski, Maślany Cracovia: Skrzeszewski, Nykiel, Puzigaca, Steblecki, Suvorov, Budziński, Dynarek

13:50

Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych w Termalice postać, na którą zwrócona będzie szczególna uwaga - Dariusz Pawlusiński. Do składu wraca natomiast Jarecki. W Cracovii na ławce Nykiel i Suworow

12:24

Mimo, że Cracovia jest faworytem dzisiejszego spotkania, zawodnik Pasów, Mateusz Żytko podchodzi do rywala z dużą dawką respektu. -Nie skupiamy się na konkretnych zawodnikach Termaliki, ale nikogo nie lekceważymy. Każdego przeciwnika trzeba szanować i traktować go jakby to był, powiedzmy, Cristiano Ronaldo. Tak samo nie można lekceważyć drużyny, która zajmuje miejsce w dole tabeli. - podkreśla zawodnik. Cracovia Krakow-Arka Gdynia 1:0

12:18

Drużyna Pasów jest ostatnio "w gazie". Podopieczni trenera Stawowego wygrali ostatnio z fenomenalnie spisującą się do tej pory Flotą Świnoujście. Termalica spuściła ostatnio z tonu przerywając dwa spotkania z rzędu: z Wartą Poznań i w miniony weekend z Bogdanką Łęczna - Śmiało mogę powiedzieć, że był to jeden z naszych najlepszych meczów w tym sezonie - podkreślił pomocnik Termaliki Bruk-Betu Emil Drozdowicz. - Grając tak dobrze nie powinniśmy byli stracić w Łęcznej ani jednego punktu, tymczasem wróciliśmy do domu z pustymi rękami - mówił nieco zawiedziony. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Arka Gdynia 3:2

12:11

Według trenera Termaliki, Kazimierza Moskala dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo interesująco - Spotkają się drużyny, które chcą grać w piłkę. Wizyta takiego klubu jest dużym wydarzeniem w Niecieczy. GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

12:03

Darek cechuje się dużą charyzmą , walecznością, świetnym uderzeniem. Wiążę z tym piłkarzem same miłe wspomnienia. Na pewno taki zawodnik przydałby się naszej drużynie, ale obecnie Darek gra dla naszego rywala i jest tam ważną postacią. - tak wypowiada się o Pawlusińskim trener Pasów, Wojciech Stawowy. Wojciech Stawowy w samych superlatywach wypowiada się o piłkarzach Cracovii

12:02

To Cracovia jest faworytem dzisiejszego spotkania - mówi popularny "Plastik", na którym skupiona będzie szczególna uwaga. - Pasy są na fali, ale my też mamy coś do udowodnienia. - dodaje.

11:59

Termalica i Cracovia mierzą się ze sobą po raz pierwszy. Oba ze społy mają ze sobą jednak trochę wspólnego. Przede wszystkim piłkarzy, którzy dawniej bronili barw swoich rywali. Są to Karol Piątek i Łukasz Szczoczarz, którzy dawniej byli zawodnikami Pasów, a teraz reprezentują zespół z Niecieczy. Przede wszystkim jednak, to Dariusz Pawlusiński, który w Cracovii rozegrał ponad 140 spotkań. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Arka Gdynia 3:2

11:56

Czy Cracovia utrzyma po dzisiejszym spotkaniu fotel wicelidera? A może straci go na korzyść dzisiejszego rywala - Termaliki? Już niebawem uzyskamy odpowiedź na te pytania. Początek spotkania o 14:00. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Was Paweł Marcinkowski.