Piątek, 7 października 2011, godz. 18:30
Wisła PłockWisła Płock
1 : 0
Górnik PolkowiceKS Polkowice
93'

Nerwowa końcówka spotkania, jednak Wisła wybroniła zwycięstwo i przerwała serię czterech porażek z rzędu!

90'

Trzy minuty doliczone, trzy minuty nadziei gości.

88'

Bryła aż rwie się do gry, czasem jednak nadmiar energii nie jest zbyt dobry. Po faulu na Góralskim zawodnik Polkowic ukarany żółtą kartką.

87'

Mogło być 2:0 i po meczu! Dobrze jednak strzał Sekulskiego wybronił Szymański, a Guaye dobijał bardzo niecelnie!

85'

Aktywny jest Patryk Bryła. Po jego strzale po raz kolejny musiał interweniować Kamiński.

83'

Na wrzutkę w pole karne zdecydował się Bryła, ale piłka dość przypadkowo wylądowała na poprzeczce.

80'

Zamieszanie w polu karnym gości w końcu wyjaśniają obrońcy polkowiczan. Przekombinowali z tą akcją Wiślacy.

79'

Zaostrzyła się gra w końcówce. Mnożą się faule.

77'

Ricardinho po wejściu jest aktywny, jednak brakuje mu dokładności. Będą z nim mieli jednak problemy obrońcy Polkowic w tych ostatnich minutach.

75'

Ostatnia zmiana w Polkowicach, za Podstawka Więzik.

74'

W odpowiedzi Janus, jednak nie poradził sobie z bramkarzem Wisły. Szybkie tempo spotkania w tej fazie drugiej połowy.

73'

Kamiński próbował zaskoczyć Szymańskiego strzałem z pola karnego, jednak uderzył niecelnie.

72'

Sekulski trafił w słupek z rzutu wolnego!

71'

Janus faulem powstrzymał szarżującego Ricardingo i został ukarany żółtą kartką.

70'

Druga zmiana w ekipie goście. Bryła zmienił Piotrowskiego.

69'

Na strzały z dystansu decydują się też goście. Uderzenie Janusa również było jednak niecelne.

68'

Żółtą kartkę obejrzał Patryk Kamiński za niesportowe zachowanie.

67'

Piłkarze Wisły próbują zdobyć kolejną bramkę strzałami z dystansu, jednak ta taktyka na razie nie przynosi efektu.

64'

... i Sekulski za Joao Paulo.

63'

Dwie zmiany w Wiśle. Ricardinho za Bilińskiego...

62'

Odpowiadają gospodarze, jednak ich wrzutki w pole karne nie są w stanie sprawić kłopotów obrońcom zespołu z Polkowic.

60'

Coraz śmielej poczynają sobie teraz goście, a ręce pełne roboty ma Kamiński, który ma okazję zapracować sobie na dobrą ocenę.

58'

W odpowiedzi akcja gości, jednak na posterunku po raz kolejny Kamiński.

57'

Groźnie sprzed pola karnego uderzył Guaye, jednak obok bramki.

56'

Wrzutka Salamońskiego w pole karne, jednak wybijają obrońcy.

54'

Gospodarze kontrolują przebieg spotkania i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele swobody.

53'

Bardzo pewnie gra dzisiaj bramkarz Wisły, który jest mocnym punktem zespołu. Z drugiej strony goście nie stwarzają zbyt wielkiego zagrożenia pod jego bramką.

51'

Na strzał z ciężkiej pozycji zdecydował się Nadolski, a piłka tylko minimalnie minęła bramkę. Dobra decyzja zawodnika gospodarzy.

50'

Z rzutu wolnego uderzał Jaruń, ale trafił w ustawionych w murze obrońców.

48'

Ciągle sporo fauli po stronie polkowiczan. Salamoński ukarany żółtą kartką za faul.

47'

Spokojny początek drugiej połowy, obie ekipy nie rozpoczęły od szaleńczych ataków.

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście.

46'

W przerwie Góralski zastąpił Sielewskiego.

46'

Przerwa. Na razie Wisła zasłużenie prowadzi, ale goście także mieli swoje okazje.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

44'

Podstawek w dogodnej sytuacji uderzył ponad bramką. Było blisko!

42'

Uderzał Piotrowski, jednak poradzili sobie z zagrożeniem obrońcy Wisły.

40'

Rzut rożny dla Wisły, jednak sytuację wyjaśniają obrońcy Polkowic.

39'

Tym razem z dystansu Bancewicz, jednak również niecelnie.

38'

Salamoński spróbował strzału z około 40 metrów, jednak niewiele ponad poprzeczką.

36'

Coraz szybsze tempo spotkania, próbują się odgryzać goście, jednak na razie bezbłędny Krzysztof Kamiński.

35'

W odpowiedzi przed szansą sam na sam Joao Paulo, jednak lepszy Szymański.

34'

Ależ szansa na wyrównanie! Podstawek w sytuacji sam na sam z bramkarzem przestrzelił!

32'

Dwa rzuty rożne dla Wisły, jednak bez rezultatu. Polkowiczanie ciągle w defensywie.

30'

Goście częściej pomagają sobie faulem, próbując zatrzymać aktywnych piłkarzy z Płocka.

28'

Polkowiczanie stracili piłkę przy wyprowadzaniu akcji, jednak Joao Paulo źle rozpoczął kontrę i także stracił piłkę.

27'

João Paulo uderzył z dystansu, jednak ponad bramką. Ciągle aktywna jest Wisła, możemy spodziewać się kolejnych bramek.

25'

Próbują odgryzać się goście. Na posterunku jednak Kamiński, który wyłapuje niezłe dośrodkowanie.

23'

To była akcja, na którą czekali Wiślacy! Dobre dośrodkowanie Kamińskiego na bramkę zamienił Kamili Biliński! Ten gol należał się Wiśle!

23'

GOOOOOOL! Biliński i 1:0 dla Wisły!

20'

Obie strony starają się wyprowadzić udany atak, na razie bliżsi bramki jednak gospodarze. Jedna udana akcja może jednak zakończyć się bramką także dla polkowiczan.

18'

Sporo niedokładności teraz w grze obydwu zespołów. Po mocnym i szybkim początku spotkania, w którym lepiej prezentowała się Wisła, gra się wyrównała i nie oglądamy wielu efektownych zagrań.

17'

I jest kolejna kartka, tym razem ukarany zawodnik Wisły, Kamil Biliński.

15'

Zaostrzyła nam się gra. Seria fauli po obu stronach, jednak na razie bez kolejnych kartek.

13'

Żółta kartka dla Bancewicza. Goście muszą pomagać sobie nieprzepisowymi zagraniami.

12'

Próbują się otrząsnąć goście, jednak ich akcje są chaotyczne i łatwo radzą sobie Wiślacy.

11'

Akcje Wisły są coraz groźniejsze. W polu karnym z piłką znalazł się teraz Kamiński, jednak został zablokowany przez defensorów polkowiczan.

10'

Konieczna jest zmiana w zespole gości. Kocot zastępuje Kazimierczaka.

9'

Przed szansą stanął João Paulo, jednak uderzył nad bramką.

8'

Matar Gueye zdołał dośrodkować w pole karne, jednak nikt nie przeciął podania i piłka wyszła w pole.

7'

Nieporozumienie w obronie KS Polkowice, jednak bez konsekwencji. Nie zorientowali się w porę rywale.

6'

Polkowiczanie mają na razie problemy z wyjściem ze składną akcją. Wysoki pressing Wisły na razie się sprawdza.

5'

Aktywnie na skrzydle poczyna sobie Jakubowski, jednak obrońcy na razie radzą sobie z jego dośrodkowaniami.

4'

Odgryzać próbują się goście, jednak Piotrowski posłał piłkę niecelnie.

4'

Matar Gueye aktywny od pierwszych minut, próbował uderzenia z dystansu, jednak sporo nad poprzeczką.

3'

Biliński mógł zdobyć bramkę po podaniu jednego z kolegów, jednak dobrze na posterunku Szymański.

2'

Pierwsze sekundy spokojne, nie zanosi się na szybkie tempo gry.

1'

Od środka Wiślacy.

18:29

Gospodarze zagrają tradycyjnie na niebiesko, goście natomiast w zielonych trykotach, również tradycyjnie.

18:29

Zespoły wyszły już na boisko, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

18:24

Rezerwowymi gości będą Osiński, Bartków, Bryła, Kocot i Więzik.

18:24

Na ławce rezerwowych Wisły zasiądą dzisiaj: Kwiatkowski, Edison, Kursa, Góralski, Ricardinho, Sekulski i Zagurskas.

18:20

Sytuacja Wisły również nie jest najlepsza. Po udanym początku płocczanie przegrywają mecz za meczem. Obecnie na koncie mają tylko 11 punktów i również znajdują się w strefie spadkowej.

18:19

Goście dopiero w ostatniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo, pokonując beniaminka z Elbląga 3:1 na własnym stadionie. Dzięki temu wyprzedzili Olimpię w tabeli, jednak dalej z 7 punktami na koncie są jednym z głównych kandydatów do spadku.

18:17

Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Wisłą Płock i KS Polkowice. Mecz nie wzbudza dużego zainteresowania fanów, jednak dla obu zespołów spotkanie ma duże znaczenie.