1 : 4
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1. połowa1 : 2
96'

Mariusz Szrek kończy dzisiejsze spotkanie. Bogdanka bez większego trudu pokonała miejscową Sandecję. Gra gospodarzy rozczarowała. Walka o utrzymanie będzie toczyła się do ostatniej kolejki. Za uwagę dziękuję Paweł Grzegorczyk.

92'

Nildo strzela czwartą bramkę dla Bogdanki!

88'

Ostatnia zmiana w ekipie Bogdanki. Murawę opuszcza strzelec dwóch bramek.

85'

Szansę Sandecji na zmianę rezultatu z każdą chwilą maleją.

79'

Dobra akcja Nikitovica prawą flanką. Obrońca Sandecji na posterunku.

76'

Zmiana w drużynie gości.

75'

Bardzo groźna akcja Sandecji. Szeliga po groźnym rajdzie znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył wprost w ręce bramkarza.

73'

Bardzo dobre podanie Janica z głębi pola do Gawęckiego. Zawodnik gospodarzy w sytuacji sma na sam uderza wprost w bramkarza!

72'

Majkowski faulowany, rzut wolny dla gości.

70'

Trochim bliski pokonania własnego bramkarza, Różalski w odpowiednim momencie interweniuje!

65'

Szeliga zastępuję zmęczonego Szczepańskiego.

60'

Kolejne uderzenie Łuczaka z dystansu, znów niecelnie.

59'

Po dośrodkowaniu z dystansu kolejny raz uderza Łuczak, tym razem niecelnie!

58'

Faul Trochima.

56'

Łuczak strzałem z dystansu zdobywa bramkę!

55'

Ataki Sandecji są zdecydowanie groźniejsze niż w pierwszej części spotkania.

54'

Po strzale Szczepańskiego piłkę do braki dobija Gawęcki. Sędzia dopatrzył się spalonego i nie uznaje strzelonej bramki.

45'

W trakcie przerwy Piotr Rzepka dokonał jednej zmiany.

51'

Sądeczanie "rzucili" się do ataku.

48'

Sandecja rozpoczęła drugą połowę od mocnego uderzenia. Po dośrodkowaniu Gawęckiego strzałem "szczupakiem" popisuje się Szczepański. Prusak szczęśliwie interweniuje!

45'

Piłkarze pojawili się na murawie. Marcin Szrek z Kielc rozpoczyna drugą połowę meczu.

18:00

Kibice zdjęli transparent, cała sytuacja wyglądała nieco komicznie.

17:57

Duża grupa ochroniarzy uzbrojona w pałki i kaski udała się w stronę trybuny z transparentem " Fuck Euro".

17:53

Robert Moskal w drugiej połowie ma do dyspozycji jeszcze pięciu zawodników (Bieszczad, Midzierski, Szeliga, Petran, Wiśniewski), natomiast na ławce Piotra Rzepki znajduje się siedmiu piłkarzy ( Socha, Nildo Franca- Junior, Paluchowski, Oziemczuk, Świech, Tymosiak, Pielach).

17:50

Bramką do szatni gospodarze zwiększyli swoje szanse na zdobycie punktów w dzisiejszym spotkaniu. Spotkanie może się podobać, miejmy nadzieje, ze druga połowa będzie równie obfita w bramki.

45'

Marcin Szrek kończy pierwszą połowę spotkania.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty.

45'

Janić daje nadzieje kibicom!

45'

Za faul przed polem karnym ukarany zawodnik Bogdanki.

45'

Groźna sytuacja po dośrodkowaniu Janica, bramkarz gości kolejny raz ratuje swoją drużynę.

44'

Janić za Kosiorowskiego.

44'

Zdenerwowany trener Moskal dokonuje podwójnej zmiany!

42'

Zawodnik gości ukarany za faul na 20 metrze.

42'

Łuczak prostopadłym podaniem uruchamia Peśira, który w sytuacji sam na sam minimalnie chybi!!!

40'

Trochim uderza niecelnie z dystansu.

40'

Apel spikera nie przynosi skutku.

40'

Spiker apeluje do kibiców o zdjęcie transparentu " Fuck Euro".

39'

Kapitan gości popisuję się strzałem z dystansu, jednak piłka ląduje wysoko nad bramką. To kolejna próba strzału z dystansu w ostatnim kwadransie.

36'

Łuczak z 30 metrów próbuję zaskoczyć rywala, piłka ląduje daleko od bramki.

35'

Okres słabej gry z obu stron.

25'

Kartka dla zawodnika gospodarzy.

33'

Fechner brzydko fauluje rywala, jednak sędzia nie sięga po kartkę.

33'

Kombinacyjna akcja zawodników Sandecji, przerwana wślizgiem.

31'

Zawodnik gości z trudem wraca do gry.

30'

Na murawie leży Michał Reniusz.

30'

Rzut rożny po akcji skrzydłowego Bogdanki.

28'

Obrońcy Sandecji mają problem z powstrzymaniem dobrze dysponowanych skrzydłowych gości.

27'

Aleksander bardzo groźnie uderza z 20 metra! Sergiusz Prusak dzisiejszego dnia jest tego dnia wyróżniającym się piłkarzem!

25'

Groźna sytuacja pod polem karnym, Niechcial fauluje rywala!

24'

Za faul w polu karnym żółtą kartką ukarany Kosiorowski.

22'

Mimo interwencji Różalskiego, piłka ląduje w bramce Sandecji!!!

21'

Kosiorowski fauluję w własnym polu karnym!

20'

Bardzo dobrym strzałem popisuje się Trochim, bramkarz ratuję gości!

20'

Były zawodnik Wisły Płock ukarany żółtą kartką po brutalnym faulu na zawodniku Sandecji!

18'

Indywidualna próba Kosiorowskiego, na posterunku El Sidqy.

17'

Przed szansą na podwyższenie wyniku stanął Peśir, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się Różalski.

15'

Bogdanka dzisiejszego popołudnia nie ułatwi sądeczanom utrzymania.

13'

Po podaniu Tomaśa Perića z 16 metra wynik dzisiejszego spotkaniu otwiera Łuczak!!!

11'

Bardzo dobra próba zagrania krzyżowego podania do Renusza, podanie minimalnie za silne.

8'

Po dośrodkowaniu Niechciała bliski zdobycia bramki był Wojciech Trochim, jednak obrońca gości w porę oddalił zagrożenie!

7'

Piłkarze Sandecji przystąpili do meczu bardzo zmotywowani atakując rywala już na ich połowie.

4'

Pierwszy strzał w kierunku bramki. Michał Reniusz po indywidualnej akcji uderza wysoko nad bramką.

3'

Rzut wolny dla Sandecji po faulu w środku pola.

16:59

Rozpoczynają goście.

16:56

Marcin Szrek wyprowadza obie ekipy na stadion.

16:50

Piłkarze zakończyli rozgrzewkę. Gospodarzy czeka bardzo trudny pojedynek, tylko zwycięstwo zadowoli przybyłych kibiców.

16:48

Kibice owacjami przywitali byłego zawodnika sądeckiego zespołu Petera Borovicanina.

16:46

Piłkarze obu drużyn prowadzą intensywną rozgrzewkę. Już za kilka chwil zawodnicy udadzą się do szatni na ostatnią odprawą przedmeczową.

16:33

Kilka minut temu piłkarze obu drużyn udali się na rozgrzewkę. W Nowym Sączu niedzielnego popołudnia panują wyśmienite warunki do gry w piłkę. Mimo niskich cen biletów na spotkanie 33 kolejki I ligi na trybunach znajduje się zaledwie garstka kibiców. W ekipie gospodarzy nie ma zaskoczeń, Robert Moskal desygnował do gry optymalny skład. Czekamy na rozpoczęcie dzisiejszego spotkania przez Marcina Szreka!