Koniec spotkania! Portowcy pewnie ogrywają Wisłę Płock i zachowują szansę na awans

Nadolski ukarany drugą żółtą kartką

88'

Noll żółta.

87'

Donald Djousse w końcu zachował zimną krew pod bramką Kamińskiego i podwyższa na 3:0!

84'

Dobry strzał Pietruszki zza pola karnego. Do dobitki nie zdążył Djousse

82'

Ława zbierał się do tego strzału dobrych kilkanaście sekund ale w końcu strzelił i to jak! Portowcy prowadzą 2:0!

79'

Zagurskas za Mosarta.

78'

Przepraszamy za chwilowe utrudnienia. W międzyczasie Piekielnie zmęczony Kolendowicz zastąpiony przez Pietruszkę

74'

Dwukrotnie Edi zza pola karnego. W tej drugiej sytajcji miał tyle miejsca, że aż dziwne, że nie trafił w bramkę

72'

Strzał Ławy zza pola kranego ląduje w rękawicach Kamińskiego

70'

Portowcy próbują uspokoić grę. Chwila spokojniejszej gry w środku pola

68'

Przysnęła na chwilę Pogoń. Dwie doskonałe sytuacje dla Wisły. Najpierw gospodarzy ratuje słupek, a następnie napastnik gości z najbliższej odległości nie trafia w bramkę

67'

W dobrej sytuacji Edi, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

67'

Ława za Budkę

59'

Za Hiszpańskiego Kamiński

62'

Doskonała sytuacja Djousse. Kameruńczyk sam na sam z Kamińskim, lecz górą golkiper Wisły

56'

Djousse za Vuka

54'

W międzyczasie Joao za Bilińskiego

55'

Doskonałą sytuacje zmarnował Kolendowicz. W sytuacji dwóch na jednego próbował dogrywać do Vuka, lecz zrobił to zbyt lekko i obrońca przejął piłkę.

55'

Błąd obrońcy gości i w doskonałej sytuacji Sotirovic, któy zbyt długo zwlekał ze strzałem na bramkę. Po rykoszecie piłka wychodzi poza boisko.

54'

Pod bramką Kamińskiego dzieje się tak wiele, że ciężko nadążyć z relacją. Doskonałe sytuacje mieli kolejno Budka, Edi oraz Akahoshi. Bramkarz Wisły ma na prawdę bardzo dużo pracy.

51'

W drugiej połowie bardzo aktywny Adrian Budka. Kolejna jego akcja prawą stroną. Tym razem dogrywał na szesnasty metr do Akahoshiego. Strzał Japończyka ponad bramką.

50'

Szybki kontratak Budki który wymienił się podaniami w polu karnym z Edim. Dośrodkowanie byłego piłkarza Widzewa nie znalazło jednak odbiorcy

49'

Sotirovic przepychał się z dwoma obrońcami w polu karnym gości. Strzał Serba ponad bramką

48'

Sygnalizowany strzał Hiszpańskiego nie stworzył problemów Janukiwieczowi

47'

Rzut rożny dla piłkarzy gości. Dośrodkowanie Jaronia wybite przez obrońców

45'

Błyskawiczne przerzucenie piłki do Budki, któy wbiegł w pole karne. Bardzo groźnie pod bramką gości

45'

Oklaski witają piłkarzy na boisku. Drugą odsłonę meczu rozpoczynają gospodarze.

17:56

Znamy już zwycięzców konkursów organizowanych przez sponsorów Pogoni. Zarówno motor jak i mieszkanie znalazły nowych właścicieli

17:50

Wyraźnie widać, która drużyna walczy o awans, a która o utrzymanie. Wyraźna przewaga Portowców zwieńczona bramką. Na pochwałę zasługuje niezwykle aktywny Kolendowicz, który przez całą pierwszą połowę zadziwiał szybkością i dryblingiem

45'

Indywidualna akcja Frączczaka zakończona strzałem. Z trudem interweniował Kamiński. Sędzia gwiżdże po raz ostatni w tej połowie

44'

Groźna akcja prawą stroną Wisły Płock. Dogranie na piąty metr przeciął Williams

41'

Przebudzili się goście lecz na spalonym Rocardinho

40'

Groźna kontra gości, lecz na posterunku Mekeil Williams

38'

Kibice na trybunach skandują: "Robert Kolendowicz!"

38'

Powtórka z sytuacji bramkowej. Kolendowicz po sprincie lewą stroną dośrodkował do Ediego. Strzał Brazylijczyka instynktownie wybronił Kamiński.

37'

W niesamowitej formie jest pomocnik Portowców. Ciekawe czy starczy Kolendowiczowi siły by przeprowadzać takie sprinty przez całe spotkanie.

36'

Ta bramka wisiała w powietrzu! Kolendowicz dośrodkowuje do Ediego a ten głową pakuje piłkę do siatki!

34'

Słaby strzał Jaronia z szesnastego metra mija bramkę Janukiewicza w bezpiecznej odległości

33'

Powinno być 1:0! Adrian Budka po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym nie trafia na pustą bramkę!

32'

Do dośrodkowania po rzucie rożnym doszedł Ricardinho, lecz jego strzał głową słaby i ponad bramką.

30'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Wisły. Kolendowicz kolejny raz ograł z dziecinną łatwością obrońcę Wisły i wyłożył piłkę Ediemu, który zderzył się z bramkarzem. Przez chwile nie wiadomo było gdzie jest piłka, lecz sytuacje wyjaśnili obrońcy gości.

27'

Szybka kontra Wisły, lecz Biliński strzela wysoko ponad bramką.

26'

Kolendowicz po raz kolejny popisał się niesamowitą szybkością na lewym skrzydle. Obrońcy Wisły nie radzą sobie z szybkim pomocnikiem

25'

Akahoshi po raz trzeci z tego samego miejsca uderzał na bramkę Kamińskiego! Japończyk ma spory apetyt na bramkę. Kamiński z najwyższym trudem na rzut rożny

23'

W ataku Wisła Płock. Groźne dośrodkowanie pomiędzy bramkarza a obrońców przecięło na wylot pole karne. Poprawka z drugiej strony wybita na rzut rożny przez obrońców Pogoni

21'

Szybka kontra Wisły po stracie Budki. Strzał z dystansu Ricardinho obok bramki Janukiewicza

20'

Strzał Akahoshiego sprzed pola karnego. Płaska piłka minimalnie minęła słupek bramki gości

19'

Bardzo dobrze na pozycje wychodził Kamil Billiński, lecz jeszcze lepiej interweniował Emil Noll

18'

Rzut rożny dla Portowców lecz dośrodkowanie Ediego bez problemy wyłapał Kamiński

17'

Chwila wytchnienia dla obrońców Wisły. W ataku goście lecz na spalonym Marko Radic

14'

Dobre wykonanie rzutu wolnego. Po przerzuceniu na prawą stronę Budka dośrodkował do Emila Nolla, który przestrzelił główką z minimalnej odległości

13'

Żółta kartka dla Nadolskiego po faulu na Golli

12'

Kopia akcji sprzed minuty! Z dziecinną łatwością Kolendowicz ograł prawego obrońcę gości i dośrodkował w pole karne. Ty razem bramkarz Wisły nie poradził już sobie tak łatwo i wypluł piłkę przed siebie gdzie czekał już Vuk. Serbski napastnik jednak minimalnie uprzedzony przez rywala.

11'

Szybki jak zawsze Kolendowicz wdarł się w pole karne lewą stroną, lecz jego dośrodkowanie wyłapał Kamiński.

10'

Przebojem w pole karne wdarł się Sotirovic, lecz piłka podskoczyła serbskiemu napastnikowi przez co nie mógł oddać celnego strzału

9'

Mocny strzał Japończyka z narożnika pola karnego sprawił sporo trudności Kamińskiemu, który wypluł piłkę przed siebie.

8'

Portowcy w natarciu. Kolejny rożny dla gospodarzy po dośrodkowaniu Akahoshiego

6'

Dobra akcja Ediego z Kolendowiczem. Kamiński za późno wyszedł z bramki i było bardzo groźnie. Rzut rożny dla Portowców

5'

Mocny zaskakujący strzał Gueye obok bramki Janukiewicza.

4'

Mosart wywalczył pierwszy rzut rożny dla Płocczan

3'

Akcja prawą stroną Wisły. Dobra interwencja Hricko i piłka dla gospodarzy

2'

Portowcy rozgrywają piłkę na swojej połowie.

1'

Piłkarze obu drużyn już na boisku. Rozpoczynają goście!

16:57

Piłkarze już czekają w tunelu na hymn Dumy Pomorza

16:54

Trener Tarasiewicz nie byłby sobą gdyby nie pokazał kilku niespodzianek w składzie. Dzisiaj niespodzianką jest wystawienie Petera Hricko na lewej obronie. No i oczywiście zaskoczeniem jest także wystawienie w pierwszym składzie będącego w tragicznej formie Emila Nolla.

16:52

Dużym zaskoczeniem jest obecność na ławce rezerwowych odsuniętego od pierwszego składu w przerwie zimowej Daniela Wólkiewicza.