Środa, 12 października 2011, godz. 18:00
KS PolkowiceGórnik Polkowice
3 : 2
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
92'

Koniec meczu! Dramatycznego meczu w Polkowicach, w którym lepsi okazali się gospodarze.

90'

2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Będzie jeszcze zryw gości. Na razie to oni są przy piłce.

88'

Kolejny zwrot sytuacji w Polkowicach. Wydawało się, że kolejne bramki uskrzydlają gości, ale to górnicy zadają decydujący (?) cios.

88'

GOOOOOOOOOOL! Polkowice się nie poddają! Jakub Więzik!

86'

Damian Piotrowski ukarany żółtą kartką.

83'

Marcin Kaczmarek miał dziś nosa! Dwójka, która na boisku zameldowała się w 61. minucie decyduje o kolejnej bramce. Asystuje Paul Grischok, a trafienie zalicza Łukasz Tumicz. Czy to już koniec emocji w Polkowicach?

83'

Łukasz Tumicz! 2:2 w Polkowicach!

77'

Paul Grischok rozruszał kolegów. Miałby teraz kolejną świetną okazję na gola, ale sędzie odgwizdał spalonego.

75'

Olimpia przeważa, jeszcze będziemy mieć emocje w końcówce spotkania.

75'

Groźny strzał Janusa na bramkę gości. Bardzo śmieszna sytuacja na boisku, bo Michał Wróbel odbił piłkę głową!

71'

Patryk Bryła zmienia Podstawka.

69'

Ałdaś z rzutu wolnego strzela niecelnie na bramkę gości.

68'

Grischok znów groźnie strzela na bramkę Polkowic. Niecelnie. Dobra zmiana w ekipie gości. Olimpia nabrała wiatru w żagle.

67'

Kryszak faulował Wacławczyka. Żółta kartka

66'

Ruszkul próbował przebić się przez dwóch obrońców Górnika, ale miejscowi defensorzy nie dali się ograć. Nie wybili jednak piłki, do której dopadł Grischok i z bliska pokonał Szymańskiego.

66'

Paul Grischok i gol dla Olimpii!!!

64'

Gollll.... ale sędzia go nie uznaje. Ruszkul dostał piłkę od Gajdy i strzelił gola, ale był na pozycji spalonej.

62'

Więzik fauluje Dąbrowskiego i dostaje za to żółtą kartkę.

61'

A Łukasz Tumicz zmienia Dziedzica.

61'

Tak jak pisaliśmy przed chwilą - Paul Grischok zmienia Cieciurę.

59'

Chociaż w ostatnich minutach to goście przeważają. Próbują dośrodkowań w pole karne, rozgrywają piłkę na połowie rywala, ale to wszystko dzieje się w zbyt wolnym tempie. Z drugiej strony trzeba przyznać, że ciężko się gra w ataku pozycyjnym, kiedy cała drużyna rywali broni się na własnej połowie.

59'

Za chwilę na boisku pojawi się Tumicz i Grischok. Marcin Kaczmarek musi coś robić, bo Olimpia nie prezentuje się dobrze.

54'

Kontratak Olimpii. Ze środka pola piłkę dostał Kryszak, zdecydował się na strzał, ale pewnie broni Szymański. To była groźna kontra gości, ale za słabo wykończona przez Kryszaka.

52'

Wyrównana gra w drugiej połowie. Piłkarze gospodarzy grają spokojnie, mają w końcu 2 gole przewagi.

51'

Mocne uderzenie Janusa z 17 metra i pewnie broni Michał Wróbel.

47'

Szybko do głosu dochodzą goście, którzy chcą od razu strzelić kontaktową bramkę. Uderzenie Kryszaka niecelne.

46'

Początek drugiej połowy meczu.

19:00

Piłkarze są już na boisku. W Polkowicach jedna zmiana. Za Piątkowskiego wchodzi Jakub Więzik.

18:52

Tego nikt się chyba nie spodziewał. Drugi mecz z Olimpią (poprzednio ograna ta z Elbląga) Polkowice prowadzą na własnym stadionie z wyżej notowanym rywalem. W barwach Olimpii próbowali szarpać w pierwszej połowie Ruszkul i Cieciura, ale co z tego. To Górnicy są dziś lepsi i przede wszystkim do bólu skuteczni.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Polkowice podwyższają na 2:0! Z 25 metrów z rzutu wolnego Salomoński trafił niemal w samo okienko!

46'

Salomoński i 2:0!

45'

2 minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy.

43'

Przeważa wciąż drużyna z Polkowic.

43'

Podstawek miał szansę, ale strzelił niecelnie.

36'

Kryszak wykonywał rzut wolny, po tym jak sam był faulowany, główką uderzał Kowalski, ale bardzo bardzo niecelnie.

33'

Korner dla gospodarzy. Skuteczna interwencja Michała Wróbla który wypiąstkował piłkę.

32'

Rozegrali się po strzelonej bramce gospodarze. Teraz to oni przeważają na boisku.

30'

Z bardzo daleka strzelał Kamil Wacławczyk. Pewnie łapie bramkarz gości.

25'

Tak jak pisaliśmy przed chwilą. Na boisku w Olimpii melduje się Mariusz Kryszak w miejsce Jarosława Białka. Podwójny pech gości, którzy tracą gola i jeszcze piłkarza. Białek utyka po zejściu z boiska, więc to musi być jakaś kontuzja.

23'

Dośrodkowywał w pole karne po raz kolejny Ałdaś. Piątkowski znalazł się w odpowiednim miejscu i z bliska pokonał Michała Wróbla.

22'

Mateusz Piątkowski strzela gola! 1:0 dla Polkowic!

22'

Szykuje się do wejścia w Olimpii Mariusz Kryszak.

22'

Ałdaś dośrodkował w pole karne Olimpii, Podstawek strzela głową ale niecelnie.

18'

Frańczak wykonywał rzut wolny. Piłkę z własnego pola karnego wybił Podstawek.

18'

Janus na szczęście wraca na boisko. Zobaczymy ile czasu wytrwa.

16'

Faul Ruszkula na Janusie. Znów pech piłkarza Polkowic, który musi być opatrywany przez masażystów.

15'

Ruszkul podawał do Cieciury, a ten uderzył wprost w Szymańskiego. Powinien był strzelić mocniej. To był pierwszy strzał gości w tym meczu.

12'

Na razie przeważa w Polkowicach ekipa z Grudziądza. Goście chcą wygrać i trudno się dziwić - grają przecież z ostatnim zespołem pierwszoligowej tabeli.

11'

Salomoński wykonywał rzut rożny, Nowak doszedł do piłki ale strzelił niecelnie.

10'

Damian Ałdaś zmienia Bancewicza, któy jednak nie może kontynuować gry.

7'

Faulowany dość ostro Dancewicz potrzebuje pomocy masażystów.

6'

Rzut wolny dla gości wykonywał Jarosław Białek. Dośrodkowanie w pole karne, ale radzi sobie obrona Górnika.

4'

Ciekawa próba Adriana Frańczaka, który chciał chyba przelobować Szymańskiego, ale zrobił to niecelnie.

4'

Z Elblągiem grali też ostatnio grudziądzanie (poprzednia kolejka) i nie zdołali wygrać. Kibiców z Grudziądza dziś w Polkowicach brak.

3'

Niewielu kibiców na stadionie w Polkowicach. Może 250 osób przyszło dziś obejrzeć poczynania drużyny, która w ostatnim meczu na własnym boisku wygrała przecież z Olimpią Elbląg 3:1.

2'

Pierwszy strzał piłkarzy Polkowic. Kocot sprzed pola karnego wysoko nad bramką.

17:59

Piłkarze wyszli na a boisko. Górnik w zielonych strojach, Olimpia na biało.

17:36

Trwa rozgrzewka obu zespołów.

17:36

Ławka rezerwowych Olimpii: Ociecki, Ptaszyński, Adamczyk, Domżalski, Grischok, Tumicz.

17:35

Ławka rezerwowych KS Polkowice: Osiński, Janus, Ałdaś, Bartków, Bryła, Więzik, Miłek.

17:34

Witamy z Polkowic, gdzie wyjrzało słońce. Za niceałe pół godziny mecz KS z Olimpią Grudziądz.