Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
2 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
95'

Sędzia Frankowski kończy spotkanie. Bogdanka pewnie wygrywa ze słabiutkim GKS-em Katowice 2:0.

95'

Aut dla gości.

94'

Najlepszy strzelec drużyny Nildo, kompletnie opadł z sił i stoi na boisku, czekając na zakończenie meczu.

94'

Ładną akcję lewą stroną przeprowadzili Pielach i Pesir, po czym po przerzuceniu na przeciwną flankę uderzał Zuber. Piłka wylądowała w rękawicach Sabeli.

92'

Druga połowa będzie przedłużona o 3 minuty.

92'

W kierunku bramki strzelał Beliancin, ale z uderzeniem poradził sobie Socha.

91'

Rzut wolny z lewej strony boiska na wysokości pola karnego dla gości.

90'

Pielach rozpoczyna swoją grę od ostrego faulu, jednak sędzia oszczędził młodego zawodnika i nie pokazał mu kartonika.

90'

Zmiana także u gości. Chwalibogowskiego zmienia Feruga.

89'

Pielach zmienia Łuczaka.

88'

Do wejścia na boisko szykuje się Mateusz Pielach.

87'

Lewą stroną atakował Grzegorz Goncerz, zejście pomocnika do środka i strzał nie zaskoczyły jednak będącego na posterunku Sochy.

87'

Dobrze zapowiadała się kontra Bogdanki, jednak podanie do Nildo było za mocne i Brazylijczyk nie doszedł do piłki.

85'

Za bezsensowny faul czerwoną kartkę otrzymał Renusz i osłabia on swoją drużynę na ostatnie minuty spotkania.

83'

Za brutalne zagranie żółtą kartkę otrzymał Hołota.

82'

Bogdanka dominuje nad słabiutką dziś drużyną z Katowic.

81'

Po błędzie w rozegraniu defensorów gości i szybkiej kontrze Bogdanki, ładnym strzałem z lewego skrzydła popisał się Renusz, ale z uderzeniem tym poradził sobie Sabela.

79'

Uderzenie Łuczaka zatrzymało się jednak na obronie gości.

78'

Rzut wolny dla Bogdanki. Piłkę ustawił sobie Łuczak.

77'

Tym razem z dystansu uderzał zawodnik gości, Hołota, jednak jego próba była wielce niecelna.

76'

Po składnej akcji Zubera i Pesira na prawej flance, piłkę odegrano do Sołdeckiego, który niecelnie przymierzył z dystansu nad poprzeczką.

76'

Jednak po niecelnym zagraniu futbolówka znów trafiła w posiadanie łęcznian.

76'

Przy piłce goście.

75'

Gra wznowiona rzutem sędziowskim.

74'

Kapitan gości jest teraz opatrywany na płycie boiska.

73'

Po akcji ofensywnej Nildo, gospodarze stracili piłkę. W ekipie gości ucierpiał jednak Jacek Kowalczyk.

73'

Brazylijczyk jednak podniósł się i może kontynuować grę.

72'

Na boisku leży strzelec drugiego gola, Nildo.

71'

Po akcji prawą stroną Zubera i Pesira, piłka przeszła na około szesnasty metr, gdzie szczęście spróbował uderzeniem z dystansu Michał Renusz. Jego uderzenie przeszło jednak obok lewego słupka bramki gości.

70'

W pojedynku biegowym z Nildo lepszy okazał się Jacek Kowalczyk.

70'

Natomiast na ławce katowiczan cisza.

69'

Pomimo korzystnego rezultatu, trener łęcznian ostro pokrzykuje przy linii bocznej i mobilizuje swoich podopiecznych.

69'

Kolejna zmiania w ekipie gości. Kaciczaka zmienia Pawłowski.

67'

Akcja ofensywna przyniosła jednak faul w ataku i żółty kartonik dla Łuczaka.

67'

Aut z prawej strony boiska na wysokości pola karnego.

66'

Przy piłce znów łęcznianie.

65'

Do głosu starali się przejść goście. Jednak akcja całego katowickiego zespołu zakończyła się w okolicach pola karnego.

64'

Nic w tym momencie nie wskazuje na to by goście byli w stanie jeszcze zdobyć choć punkt w tym spotkaniu.

63'

Nildo strzela z jedenastu metrów siódmego gola w tym sezonie ! 2:0 Bogdanka

62'

Po ładnej solowej szarży Radosława Bartoszewicza i faulu na nim, mamy rzut karny dla Bogdanki. Wykonawcą Nildo.

61'

Ich przewaga utrzymuje się od początku drugiej odsłony meczu.

60'

Przy piłce wciąż gospodarze.

60'

Po akcji prawą stroną Łuczaka i Pesira, piłka doszła w końcu do Michała Renusza, który minimalnie przestrzelił nad poprzeczką bramki Sabeli.

59'

Wciąż przewagę mają gospodarze, którzy zamknęli katowiczan w okolicach ich pola karnego.

58'

Żółta kartka dla Goncerza za faul.

57'

Zmiana w ekipie gości. Rakelsa zastępuje Zachara.

56'

Trzy rzuty rożne z rzędu nie przyniosły jednak korzyści dla Bogdanki.

55'

Po wybiciu piłki kolejny korner.

54'

Rzut rożny dla gospodarzy.

53'

Goście wciąż nie mogą się otrząsnąć po stracie gola.

52'

Przed momentem dobrze zapowiadającą się akcję zmarnował Łuczak.

51'

Dlatego też z kolejnymi atakami suną gospodarze.

50'

Katowiczanie zdają się być całkowicie zaskoczeni i zdezorientowani po stracie bramki na samym początku drugiej połowy.

49'

Natomiast Prusaka zmienił Socha. Bramkarza wyeliminował z dalszej gry uraz.

49'

Na drugą połowę nie wyszli Sergiusz Prusak i Jacek Falkowski. Falkowskiego zmienił Pesir.

47'

Po akcji lewą stroną Michała Renusza, jego dośrodkowaniu i zamieszaniu w polu karnym, bramkę z najbliższej odległości zdobył wprowadzony przed chwilą Tomas Pesir!

45'

Sędzia Frankowski rozpoczyna drugą połowę.

50'

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

50'

Dośrodkowanie Belancina i strzał Pitrego, ale piłka ląduje na bocznej siatce.

48'

Lewą stroną szarżował Rakels, jego dośrodkowanie minęło jednak wszystkich w polu karnym, ale z prawej strony boiska doszedł do niego Goncerz i był faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla gości.

47'

Po szarży prawą stroną Goncerza, jego dośrodkowanie pewnie wyłapał Prusak.

46'

Sędzia dolicza do pierwszej połowy 3 minuty.

46'

Lewoskrzydłowy Bogdanki powróci jednak do gry za moment.

45'

Przy interwencji w defensywie, urazu nabawił się Renusz i jest opatrywany na płycie boiska.

44'

Po powolnej i nieudolnej akcji Bogdanki, z dystansu próbował Bartoszewicz, ale piłka odbiła się od obrońcy gości.

44'

Od autu gospodarze.

43'

Z piłką minął się Prusak, ale i wszyscy inni piłkarze w polu karnym.

43'

Po nieco przypadkowej akcji, goście wywalczyli korner.

42'

Po raz kolejny na boisku przeważa chaos i fala niedokładnych zagrań

41'

Zdaje się , że goście z kolei chcą już zejść do szatni z bezbramkowym remisem.

41'

Zupełnie gospodarzom nie wychodzi rozgrywanie piłki w środku pola.

40'

Kolejny raz Łęczna stara się zacząć akcję od linii obrony.

39'

Z dystansu próbował Pitry, ale nie trafił w światło bramki.

38'

Do piłki doszedł Nildo, który przeprowadził rajd prawą stroną boiska i dośrodkował wprost na stojącego przed bramką Łuczaka, ale ten uderzył głową nad bramką.

38'

Opieszałość katowiczan skończyła się stratą

37'

Z posiadania piłki niewiele jednak wynika, bowiem goście niespecjalnie kwapią się do atakowania

36'

Futbolówka w posiadaniu gości.

35'

Teraz po akcji Łuczaka i Zubera, ten drugi wywalczył aut na wysokości pola karnego gości.

35'

Korner nie stworzył żadnego zagrożenia. Z kontrą próbowali wyjść łęcznianie, ale stracili piłkę.

34'

Uderzenie Belancina w światło bramki na rzut rożny wybił Prusak.

34'

Rzut wolny dla gości z około 30 metra.

33'

W środku boiska szarżował Pitry i został zatrzymany faulem.

33'

Próba przedarcia się prawą stroną boiska nie przyniosła jednak żadnego rezultatu.

33'

Tymczasem dość niespodziewanie inicjatywę przejęli goście.

32'

Jednak szarża lewą stroną Renusza skończyła się brakiem sytuacji dla gospodarzy.

31'

Stworzenie zagrożenia pod bramką rywali nieco rozochociło Bogdankę, która stara się teraz konstruować kolejne ataki.

31'

Tym razem jednak piłkę pewnie chwycił bramkarz gości Sabela

30'

Po groźnym uderzeniu Łuczaka mamy kolejny korner.

30'

Kolejny rzut rożny po wybiciu piłki.

30'

Po pierwszej w miarę składnej akcji w meczu Pielorza, Nildo i Renusza, łęcznianie wywalczyli korner.

29'

Przy piłce znów Łęczna.

28'

Lewą stroną starali się zaatakować goście, ale stracili piłkę w okolicach narożnika boiska.

27'

Z dystansu uderzał Rakels, ale jego piłka znacznie minęła bramkę Prusaka.

26'

Narazie gra ma miejsce głównie w środku boiska.

25'

Do środka boiska cofnął się Nildo, ale jego próby rozegrania z kolegami były nieudane

24'

Jednak z szarżą prawą stroną Zubera bez problemu poradzili sobie defensorzy gości.

24'

Teraz przy piłce Bogdanka, zapowiadają się kolejne próby gry w ataku pozycyjnym

23'

Chmiel nie znalazł jednak swoim podaniem żadnego z kolegów

23'

Rzut rożny wykonywany przez Chmiela.

23'

Po akcji lewą stroną wywalczyli korner.

22'

Do ataku poderwali się goście.

22'

Na boisku wciąż przeważa głównie chaos.

21'

Stały fragment gry nie przyniósł jednak żadnej korzyści.

21'

Rzut wolny dla Bogdanki po ręce jednego z piłkarzy gości.

20'

Prawą stroną przedzierał się Zuber, ale stracił futbolówkę.

20'

Przy piłce łęcznianie.

19'

Golkiper gospodarzy wstał z boiska i zdaje się, że będzie w stanie kontynuować grę.

17'

Gra wstrzymana.

17'

Bramkarz ucierpiał jednak przy swojej interwencji i jest opatrywany na płycie boiska.

17'

Zagrożenia dla bramki Prusaka jednak nie było.

16'

Rzut wolny dla gości.

15'

Teraz na boisku mamy festiwal niedokładnych zagrań.

15'

Jednak po niecelnym zagraniu Sołdeckiego piłka przechodzi w posiadanie gości

15'

Łęcznianie próbują skonstruować atak pozycyjny.

14'

Od bramki Prusak.

14'

Aut dla gości z prawej strony boiska

13'

Dobrze zapowiadający się kontratak gospodarzy zniweczył niecelnym podaniem Falkowski.

12'

Jednak dośrodkowanie Goncerza minęło wszystkich w polu karnym

11'

Ładna akcja prawą stroną "GieKSy"

11'

Otrząsnąć się z przewagi Bogdanki próbują goście.

10'

Strzału z dystansu próbował Łuczak, ale jego uderzenie było wielce niecelne.

10'

Jednak dośrodkowanie z prawej strony Łuczaka minęło wszystkich w polu karnym i wyszło na aut.

10'

Kolejny rzut wolny dla gospodarzy

9'

W posiadaniu piłki wciąż podopieczni trenera Rzepki.

9'

Faulowany Wojciech Łuczak. Rzut wolny z 30 metra.

8'

Gospodarze próbują przedrzeć się pod pole karne prawą flanką z wykorzystaniem Michała Zubera

8'

Z autu Bogdanka.

7'

Jak dotąd żadna z drużyna nie oddała strzału w stronę bramki przeciwnika

6'

Zawodnicy "zielono-czarnych" standardowo starają się szukać w większości akcji podania do Nildo.

6'

Piłka w posiadaniu Bogdanki

5'

Jednak dośrodkowanie z rzutu rożnego Łuczaka nie przyniosło korzyści dla gospodarzy.

5'

Akcja ofensywna prawą stroną boiska przyniosła korner dla Bogdanki

4'

Do głosu próbują przejść gospodarze

3'

Póki co na boisku przeważa sporo chaosu i niedokładności.

3'

Natomiast drużyna gości gra klasyczne 4-4-2

2'

Łęcznianie, tak jak w dwóch ostatnich kolejkach grają systemem 4-5-1 z osamotnionym w ataku Nildo.

2'

Przy piłce gospodarze.

15:59

Sędzia Frankowski rozpoczyna rywalizację w Łęcznej.

15:44

W pierwszej jedenastce nie ma Farkasa i Cholerzyńskiego, są natomiast Rakels i Chwalibogowski

15:44

Katowiczanie przystąpią w nieco innym zestawieniu niż w przegranym przed tygodniem spotkaniu z Kolejarzem Stróże u siebie

15:40

Największe nadzieje szkoleniowiec gospodarzy pokłada w brazylijskim snajperze Nildo, który obecnie z sześcioma trafieniami jest liderem klasyfikacji strzelców

15:40

Trener Bogdanki , Piotr Rzepka wyszedł z założenia, ze zwycięskiego składu się nie zmienia i postawił na tych samych piłkarzy co przed tygodniem w wygranej batalii z KS Polkowice 3:0.

15:36

Gospodarze przystępują do spotkania jako trzecia drużyna I. ligi, goście z Katowic zajmują przed meczem przedostatnią lokatę.

15:34

Asystentami sędziego głównego są Marcin Sadowski i Jakub Winkler.

15:34

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia

15:34

w ekipie gości w rezerwie pozostali : Kozik, Napierała, Cholerzyński, Pawłowski, Feruga, Zachara, Kamiński

15:32

Ławka rezerwowych łęcznian: Socha, Magdoń, Jonathan, Pesir, Oziemczuk, Pielach, Kusiak

15:31

Katowiczanie natomiast zagrają w składzie : Sabela-Rzepka,Kowalczyk(k),Belancin,Kaciczak,-Hołota,Chwalibogowski,Goncerz,Chmiel-Rakels,Pitry

15:29

Gospodarze przystąpią do spotkania w następującym zestawieniu : Prusak-Sołdecki,Benevente,Bartoszewicz,Pielorz-Renusz,Falkowski,Nikitovic(k),Łuczak,Zuber-Nildo