Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
0 : 0
wartaWarta Poznań
94'

Koniec meczu! Co można dodać na koniec relacji. Chyba tylko to, że to było starcie bez historii.. Za uwagę dziękuję Mikołaj Baranek. Życzę miłego dnia.

93'

Żółta kartka dla Słowika za opóźnianie gry.

91'

Pierwszy raz w tym meczu zgromadzeni kibice skandowali "Flota, Flota ..". Z całym szacunkiem dla kibiców, ale to brzmiało jak na zawodach szkolnych.

90'

Druga część przedłużona o 4 minuty.

87'

Z takimi wynikami przyszłość Floty rysuje się w czarnych barwach. Przed tą kolejką, "Wyspiarze" zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli, uwzgledniając wyniki od 15 października, czyli kiedy podopieczni Krzysztofa Pawlaka ostatni raz zwyciężyli.

85'

Powiemy tyle - Jakóbowski..

83'

Kolejna niecelna centra Bodzionego. Chyba siódma..

83'

Na tę chwilę w kartkach mamy wynik 4:2 dla przyjezdnych, a takim rezultatem zakończyło się spotkanie w rundzie jesiennej między Flotą i Wartą.

80'

Dwie drużyny wykorzystały komplet zmian. Szalamberidze za Arifovica.

79'

Chyba dojdziemy w upomnieniach do liczby dwucyfrowej. "Szczęściarzem" okazał się Foszmańczyk.

77'

Zszedł pożegnany gromkimi brawami Damian Misan. W jego miejsce Christian Nnamani.

76'

Intensywnie rozgrzewa się Christian Nnamani, czyli spodziewamy się drugiej roszady w szeregach gospodarzy.

74'

Na boisku zamelduje się Ciarkowski, który zastąpi Reissa. Ciekawostka - kilka lat temu Ciarkowski był podstawowym pomocnikiem ... Floty.

72'

Chyła faulował w ataku jednego ze środkowych obrońców przyjezdnych.

70'

Popisowe holowanie piłki przez Ostalczyka, chciał podać w polu karnym, ale efektownym wykrokiem wytrzymał go Sobieraj.

70'

W tej połowie jest więcej brzydkich zagrań niż okazji. Zobaczymy, co ciekawego stanie się w ostatnich 20 minutach.

68'

Kolejny kartonik. Daniel Chyła nim upomniany za brutalny faul na bodajże Arturze Marciniaku.

63'

Misan popędził środkiem boiska, ile sił w nogach, ale zdecydował się na samodzielne wykończenie i to go zgubiło. To uderzenie pozostawiało wiele do życzenia.

63'

Ciężko przyznać, ale w tej połowie goście nie stworzyli sobie sytuacji.

60'

Trener Owczarek chce zmienić za wszelką cenę wynik. Za Giela wejdzie Piceluk.

59'

W kartkach już 3:1. Tym razem "żółtko" dostał Mysiak, były "Portowiec".

57'

Rajd Ostalczyka został szybko przerwany przez Sobieraja. Obrońca Warty dodatkowo nabił tego pomocnika Floty. "Wyspiarze" powrócili z niczym.

55'

Aut Jasińskiego, przyjmuję piłkę Arifović, a on natychmiast do Misana, ale ten ostatni za mocno uderzył i w rezultacie piłka przeleciała nad poprzeczką!

53'

Teraz nam się kartki posypały! Ją na swoim koncie ma też Sobieraj, który celowo zagrał reką podczas interwencji.

50'

Marciniak otrzymał upomnienie przez wejście, w skutek którego Udarević nie mógł podnieść się z boiskach. Potrzebna była interwencja medycznego.

49'

Bereszyński, łapiąc się w okolicach nerki, musi opuścić boisko. Zastąpi go Jakóbowski.

48'

Ostalczyk dośrodkowuje, ale Sobieraj wybija z najwyższym trudem!

46'

Flota tym razem zaczyna. Jeszcze wracając do zmian - Warta ich nie przeprowadziła.

46'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Okińczyca, strzelca bramki z Zawiszą Bydgoszcz, zastąpi Daniel Chyła.

17:27

W międzyczasie informacja o ilości widzów na stadionie. Jest ich około ok. 750.

45'

Sędzia gwiżdże po raz ostatni w tej części gry i obie drużyny skierowały się do szatni.

45'

Doliczono 60 sekund. Nie było wielu przerw w grze.

42'

Misan w rezultacie jednego z pojedynku leżał na murawie i przez pewien czas leżał na murawie. Na szczęście wstał i może kontynuować grę.

40'

Warta została przycisnięta przez Flotę. "Wyspiarze" mają kolejny rzut rożny, po którym wyniknęła okazja, w której z około 5 metrów prosto w niebo uderzył jeden z napastników gospodarzy.

38'

Trener bramkarzy Floty przez swoje ekspresywne zachowanie został odesłany na trybuny.

37'

Flota wyszła z kontrą trzy na jeden! Sam na popis zadecydował się Bodziony, który popędził lewą stroną i uderzył mocno po ziemi. Jego strzał minimalnie minął celu!

35'

Wrzutka Jasińskiego na szybującego Misana, ale znakomicie Słowik. Bramkarz Warty musiał tylko stanąć w miejscu.

34'

Przewinienie Marka Niewiady na Tomaszu Foszmańczyku. Kapitan Floty ma pretensje do sędziego, że zagwizdał. Wyśmienita okazja dla gości. Reiss technicznie, lecz "biedronka" odbija się od Udarevica, który stał w murze.

33'

Obaj bramkarze w tym spotkaniu stanowią pewny punkt swoich zespołów. Nie boją się podejmować ryzykownych decyzji.

32'

Faul Artura Marcniaka około 20 metrów od posterunku Słowika. Flota ma stały fragment gry. Jasiński dosrodkował na nadbiegającego Arifovica, tylko że Bośniak nie zdążył i w rezultacie Słowik złapał piłkę.

31'

Złapany na pułapce ofsajdowej Piotr Giel. Był bardzo zawiedziony z tego powodu.

30'

Wrzutka Floty, Zalepa strzelił głową, acz Arifović nie potrzebnie przeciął lot futbolówki!

30'

Centra Bodzionego, wybija Sobieraj. Ta sytuacja dobrze się zapowiadała.

26'

Indywidualna akcja Bodzionego i strzał sprzed pola karnego. Słowik musiał się rzucać, ale piłka minęła lewy słupek bramki!

25'

Błędy we Flocie wynikają ze zbyt ofensywnego nastawienia Patryka Fryca. Podczas kontry tworzy się luka.

23'

Trochę nam to spotkanie "siadło", tak więc ciekawostka. Melon broni w czerwono-czarnym stroju, a Słowik całkiem na czarno.

18'

Co Flota robi w obronie! Melon źle wybił piłkę, odbiła się od Mójty, wybił ją Udarević, ale dopadł do niej Reiss, silny strzał, tylko że nie wpadł do siatki.

16'

Z tego utworzyła się dobra sytuacja, lecz głęboką wrzutkę przerwał Melon, wybijając "biedronkę" na róg. Dośrodkowanie z rożnego zostało szybko wybite przez Bodzionego.

15'

Źółty kartonik dla Radosława Jasińskiego, który powalił bodajże Piotra Reissa. Tak nie można grać.

15'

Obydwie ekipy grają otwarcie. "Centrostrzał" Ostalczyka. Słowik tylko odprowadził "łaciatą" wzrokiem i asekuracyjnie skoczył.

14'

Te jedenaście minut jest ciekawsze niż ostatni pojedynek z Polonią Bytom. Wreszcie coś się dzieje!

11'

Ngamayama sfaulował pomocnika "Wyspiarzy" na środku boiska.

9'

Ale Flota miała dużo szczęścia! Niepewnie interweniował środkowy obrońca, który źle wybił piłkę. Tę przyjął Giel i dwukrotnie posłał futbolówkę w kierunku bramki. Raz - obronił Melon. Drugi - centymetry obok słupka!

8'

Z klubem w ostatnich dniach pożegnał się Weselin Marczew. Oficjalny powód odejścia to bariera językowa. W kuluarach natomiast mówi się, że nie odpowiadała mu jego pozycja w klubie.

6'

Pierwszy celny strzał w tym meczu. Arifovic z około 14 metrów, pewnie Słowik.

5'

Warta grają wysoko pressingiem, chcą zmusić zawodników w biało-niebieskich strojach do błędu.

3'

Dobra prostopadła piłka Okińczyca do Misana, lecz w ostatniej chwili ubiegł go Marciniak.

2'

Pierwsza długa piłka Jasińskiego do Misana, ale były napastnik Cracovii nie zdołał przyjąć futbolówki.

16:29

Rozpoczęła Warta, a mianowicie Giel z Reissem.

16:27

Zawodnicy wraz z sędziami wyszli na plac gry. Do godziny "zero" coraz bliżej.

16:26

5 minut przed rozpoczęciem starcia trybuna północna zapełniona mniej-więcej w połowie. Stawiamy ok. 490 widzów.

16:23

W Świnoujściu nastroje bardzo napięte. Flota nie umie wygrać spotkania od 15 października. Nastroje popsuły jeszcze bardziej porażka w derbach Pomorza Zachodniego z Pogonią 0:1. Niektórzy kibice "Wyspiarzy" chcą dymisji Krzysztofa Pawlaka.

16:21

Obydwie ekipy zajmują dziewiąte i dziesiąte miejsce. Dzieli ich zaledwie jeden punkt. Poznaniacy w ostatnich trzech spotkaniach powiększyli swój dorobek o sześć oczek. Flota zaś o dwa.

16:18

Ekipa z Poznania na wyspę Uznam przyjechała wczoraj. Wieczorem, małymi grupkami, spacerowali po tamtejszej promenadzie.

16:16

Odpowiedź na komentarz internauty "zgreda": postaram się, aby relacja była aż do bólu obiektywna i żeby żaden kibic nie miał żadnych zastrzeżeń.

16:12

Coś to chyba wiosenne powietrze spowodowało, że zapomniałem wymienić we Flocie jednego piłkarza, który wybiegnie w pierwszym składzie. Chodzi tu o Radosława Jasińskiego. Zagra na lewej obronie.

16:10

Po wyliczeniu statystyk, wychodzi na to, że najstarszym zawodnikiem na boisku jest Piotr Reiss, ponieważ 20 czerwca skończy 40 lat.

16:06

Do protokołu adnotacja dotycząca asystentów arbitra dzisiejszego spotkania. Z Tomaszem Radkiewiczem będzie współpracować Arkadiusz Śpiewak, Maciej Majewski oraz Marcin Muszyński z Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

16:05

Przyszedł czas na rezerwowych. Flota: Wesołowski, Kieruzel, Shalamberidze, Nnamani, Chyła, Bielecki, Śpiączka. Warta: Radliński, Kosznik, Grzeszczyk, Ciarkowski, Bartkowiak, Piceluk, Jakóbowski.

16:00

Teraz obiecane jedenastki. "Wyspiarze": Melon, Zalepa, Udarević, Niewiada (kapitan), Misan, Fryc, Bodziony, Ostalczyk, Arifović i Okińczyc. "Warciarze" wybiegną w następującym zestawieniu: Słowik, Sobieraj, Reiss (kapitan), Giel, Bartczak, Mójta, Ngamayama, Marciniak, Mysiak, Foszmańczyk oraz Bereszyński.

15:57

Widzowie powoli gromadzą się na stadionie "OSiR - Wyspiarz". Pogoda idealna, lekki wiatr, słońce świeci, można chodzić w bluzach bez problemu.

15:53

Dzień dobry, kłania się Państwu Mikołaj Baranek. Zapraszam na mecz 1.ligi pomiędzy Flotą Świnoujście a Wartą Poznań. W biało-niebieskich barwach wybiegną gospodarze, a w jednolitych, zielonych strojach goście. Niebawem podam składy.