0 : 2
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1. połowa0 : 2
94'

Koniec meczu! Flota nic nie zdziałała i przegrała z Kolejarzem 0-2. Goście przeskoczyli Wyspiarzy w 1-ligowej tabeli.

92'

Kartka dla Ivana Udarevicia

90'

4 minuty doliczonego do meczu.

89'

Mateusz Kantor wchodzi za Chrapka.

88'

Bodziony uderzył z daleka, z kłopotami broni Zarychta. Wreszcie jakiś strzał Wyspiarzy.

86'

Dariusz Zawadzki zmienia Macieja Kowalczyka.

82'

Chyła nieczysto uderzał głową, dlatego piłka przeszła obok bramki.

80'

Flota nie ma pomysłu na grę. Od dłuższego czasu piłkarze gospodarzy nie stworzyli żadnej sytuacji pod bramką Zarychty.

74'

Dziwna zmiana w drużynie Przemysława Cecherza. Bohatera meczu- Rafała Zawiślana zmienia Michał Gryźlak.

74'

Daniel Chyła fauluje. Jest zółta kartka.

73'

Zawiślan znów daje o sobie znać. Tym razem bardzo mocny strzał piłkarza gości broni Wesołowski.

59'

Ostatnia zmiana Krzysztofa Pawlaka. Chi Fon za Kalinowskiego.

67'

Dużo niedokładności na boisku. Kolejarz, zadowolony z prowadzenia nie forsuje tempa. Flota jakby złapała kryzys formy.

63'

Ładna akcja Floty, ale Ostalczyk kończy ją strzałem obok bramki.

60'

Ale okazja dla Kolejarza! Maciej Kowalczyk w sytuacji sam na sam z Wesołowskim strzela obok słupka!

57'

Kalinowski wrzuca z prawej strony prosto w dłonie Zarychty.

55'

Za brutalny faul od tylu kartką ukarany Wolański.

54'

Z daleka uderza Bodziony, ale piłka leci obok bramki.

53'

W sektorze gości pojawiają sie kibice Kolejarza.

50'

W polu karnym Kolejarza lezy jeden z piłkarzy gości.

50'

Po rzucie rożnym dla Floty faulował Spiączka.

46'

Za Jacka Paczkowskiego wchodzi Kamil Stachyra.

46'

Bartosz Śpiączka zastępuje Brozia.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu. Są zmiany.

12:58

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Błąd obrony Floty wykorzystał po raz drugi w tym meczu Zawiślan, który ma "dzień konia". Jego mocny strzał poszedł jeszcze po ręce Wesołowskiego i wpadł do siatki.

45'

Zawiślan po raz drugi pokonuje Wesołowskiego! W Świnoujściu jest już 2:0 dla Kolejarza!

43'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Niewiady.

41'

Broź wyszedł sam na sam z Zarychtą, ale sędzia podniósł chorągiewkę uznając, że jest pozycja spalona. Piłkarze Floty są oburzeni tą decyzją arbitra.

37'

Znowu strzela Chrapek i znowu słabiutko.

36'

Chrapek strzela, ale bardzo lekko. Wesołowski nie musiał się natrudzić.

35'

Dobra akcja Floty, wrzutka w pole karne, ale Szufryn wyjaśnia sytuację, pewnym wybiciem.

34'

Zawiślan na spalonym.

33'

Ładny rajd Kalinowskiego, ale wywalczyl tylko aut.

29'

W środku pola leży poturbowany Ivan Udarević.

25'

Wesołowski bez problemu wyłapał piłkę zagraną z rzutu rożnego.

24'

Flota ciągle gra lepiej od Kolejarza, ale czegoś brakuje pod bramką Zarychty, aby zdobyć gola.

22'

Odpowiedź gości. Wolański zdecydował się na strzał z 20 metrów. Przestrzelił.

20'

Kolejna akcja Floty, która nie poddała się po stracie bramki. Tym razem głową uderzał Mateusz Broź, ale znów to uderzenie przeszło obok bramki.

17'

Ładna centra na głowę Udarevicia, ale ten uderzył prosto w Zarychtę.

14'

Co za niespodziewany obrót sprawy. Flota przeważała od pierwszych minut, ale to gości strzelili bramkę. W tej chwili Kolejarz wyprzedził Flotę w tabeli. Sprawdź to w naszej TABELI LIVE!

14'

Gol dla Kolejarza. ZAWIŚLAN. Kontra Kolejarza. Zawiślan znalazł się w sytuacji sam na sam i zdobył bramkę!

11'

Ostalczyk przeszedł defensora Kolejarza, ale wplątał się w drybling i stracił piłkę.

9'

Piłkarze Kolejarza wyglądają na zupełnie zagubionych na boisku.

6'

Świetna okazja dla Floty! Dokładnie podanie do Paczkowskiego, który uderzył jednak obok slupka.

5'

Krzysztof Bodziony kropnął z woleja obok bramki.

4'

Flota od początku przejęła inicjatywę. Jest częściej przy piłce, stara się zagrażać bramce Zarychty.

2'

Flota ruszyła do ataku. Ostalczyk po podaniu z lewej strony z ok. 20 metrów strzelił prosto w obrońców.

1'

Początek meczu. Rozpoczął Kolejarz.

12:00

Flota na biało, a Kolejarz w niebiesko-bordowych strojach.

11:58

Piłkarze wychodzą już na murawę.

11:57

Na trybunach około 600 osób. Jest pochmurno, ale na szczęście bezwietrznie, więc warunki do gry całkiem dobre.

11:52

Ławka rezerwowych Floty: Paweł Waśków, Ferdinand Chi Fon, Łukasz Mickiewicz, Bartosz Śpiączka, Kamil Stachyra.

11:51

Ławka rezerwowych Kolejarza: Łukasz Lisiak, Dariusz Zawadzki, Konrad Cebula, Mariusz Mężyk, Michał Gryźlak, Tomasz Ciećko, Mateusz Kantor.

11:48

Witamy ze Świnoujścia, gdzie za kwadrans pierwszy mecz 18 kolejki 1. ligi. Flota podejmie Kolejarza Stróże. Za chwilę podamy składy obu zespołów.