1 : 5
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1. połowa0 : 2
18:51

Zapraszamy do serwisu Ekstraklasa.net za kilka godzin, gdzie dostępne będą zdjęcia z meczu i fety z awansu autorstwa Radosława Grochowiny.

18:51

Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela.

95'

KONIEC!!! ŁKS w ostatnim spotkaniu I ligi, w którym powinien w jak najlepszych nastrojach świętować z kibicami awans do Ekstraklasy, zostaje rozbity przez Flotę 5:1!

95'

ŁKS totalnie rozbity. Przed zakończeniem meczu 5 bramka dla Floty. Strzelcem Nwaogu.

93'

Ostatnie akcje meczu. Piłkarze marzą już o wakacjach ...

92'

Mimo niekorzystnego wyniku ostatniego meczu, kibice ŁKS zapewne będą jeszcze przez długie godziny świętować awans do grona ekstraklasowców.

91'

Do II połowy doliczone 4 minuty.

89'

Ostatnia zmiana w ŁKS. Za Smolińskiego wchodzi Kubicki.

86'

Wolny dla ŁKS zokoło 35 metrów od bramki Żukowskiego. Bramkarz Floty pewnie łapie bezpośredni strzał.

83'

Zmiana również w ŁKS. Za Gieragę wchodzi Seweryn.

83'

Zaraz po golu Pruchnik opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Bodziony.

83'

ŁKS na kolanach. Flota zdobywa gola po rzucie rożnym. Strzelcem bramki Pruchnik.

78'

Druga zmiana w zespole gości. Za strzelca pierwszej bramki - Arifovicia - wchodzi Damian Misan.

76'

Kartką za faul w defensywie ukarany Mazurkiewicz.

75'

Charles Nwaogu pokonuje z 11 metrów Bogusława Wyparłe.

74'

KARNY DLA FLOTY!

71'

Gieraga faulowany w okolicy pola karnego gości, centra w pole karne z rzutu wolnego i piłka główkowana przez jednego z eŁKaeSiaków mija bramkę.

69'

Według informacji podanej właśnie przez spikera, na stadionie jest komplet - 7000 - widzów.

65'

Koronkowa akcja ŁKS. Na prawej stronie uwolnił się Smoliński, który zagrał w pole karne, a tam niewiele do szczęścia brakowało Mięcielowi.

64'

Gra już wznowiona. ŁKS z piłką na połowie gości.

61'

Coś się stało Krzysztofowi Żukowskiemu. Bramkarz gości złapał piłkę, po czym natychmiast wyrzucił ją w aut i poprosił o pomoc masażystów. Gra przerwana.

61'

ŁKS nareszcie złapał rytm meczowy. Również kibice, pobudzeni zdobytym golem kontaktowym ruszyli z dopingiem.

60'

ŁKS stara się iść za ciosem. Po raz kolejny bardzo groźnie pod bramką Żukowskiego. Tym razem piłka o centymetry mija spojenie słupka z poprzeczką.

59'

Fenomenalne, techniczne uderzenie Romańczuka z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Piłka bezpośrednio po uderzeniu wpada do bramki obok interweniującego Żukowskiego.

56'

Kłus powalany w polu karnym Floty. Sędzia, ku niezadowoleniu kibiców i piłkarzy, nakazuje grać dalej!

56'

Miętowy faulowany w kole środkowym boiska.

55'

ŁKS gra od początku II połowy tragicznie. Flota tymczasem cały czas robi swoje i z kontrataków stwarza kolejne zagrożenia pod bramką łodzian.

53'

Wspomniany Falisiewicz zmienia Ostalczyka.

52'

Kłus wraca na murawę. Do zmiany tymczasem szykuje się Falisiewicz.

51'

Na murawie, na połowie Floty leży Kłus. Niezbędna interwencja medyków.

50'

Pierwsza sensowna akcja w wykonaniu ŁKS w II połowie. Piłka jedna nie dość, że przestrzelona, to uderzenie oddawane z pozycji spalonej.

46'

W przerwie jedna zmiana w ŁKS. Za Woźniczkę wszedł Kaczmarek.

46'

I ruszamy.

18:00

ŁKS również wrócił. Tak więc za moment ruszamy z II połową.

18:00

Piłkarze Floty wrócili już na murawę.

17:55

Pozostały czas do powrotu piłkarzy kibice na Galerze spędzają na zabawie w rytmie HardBass.

17:51

Nietypowa uroczystość w przerwie meczu. Karol i Soraja, młodzi, zakochani. Karol z tłumem świadków oświadcza się swojej wybrance serca!

45'

(+1) Po I połowie ŁKS schodzi do szatni z dwubramkowym bagażem. Trener Pyrdoł musi w ciągu kwadransa wstrząsnąć swoją drużyną aby w ostatnim meczu spełniła ona oczekiwania kibiców!

45'

Do pierwszej połowy doliczona 1 minuta.

43'

Flota ma prostą, ale skuteczną taktykę. Po kolejnej kontrze gości ponownie pachniało bramką!

40'

ŁKS praktycznie nie opuszcza z piłką połowy gości, którzy ograniczają się do długich piłek na kontrę. Mimo to, łodzianie nie potrafią udokumentować swojej przewagi zdobyciem bramki.

40'

Nwaogu na pozycji spalonej.

36'

ŁKS bliski skopiowania drugiej akcji gości. Zagranie do Mięciela który wychodzi "sam na sam" i lobuje Żukowskiego. Miłka jednak minimalnie mija prawy słupek bramki!

35'

Kolejny rożny dla ekipy Floty. ŁKS wybija piłkę przed pole karne jednak natychmiast przejmują ją goście. Niewiele brakowało, a przy kolejnym zagrywaniu piłki w pole karne, trzeciego gola strzelił by Niedziela!

34'

Po tracie drugiego gola siadła gra obu zespołów, również doping łódzkich kibiców nie jest tak żywiołowy jak w pierwszych minutach meczu.

34'

Dla pocieszenia kibiców ŁKS - Podbeskidzie również w tym momencie przegrywa z Ruchem Radzionków dwiema bramkami.

31'

Flota oczywiście 2 :)

29'

ŁKS gra - Flota strzela bramki! Piłkę wybija Żukowski, dochodzi do niej, już na połowie ŁKS Nwaogu, który wychodzi "sam na sam" z Bodziem W. i pewnie lobuje bramkarza ŁKS. ŁKS 0 Flota 1

26'

ŁKS niemal przez cały czas w posiadaniu piłki, z próbą stworzenia kolejnej groźnej akcji ofensywnej. Brak jednak nadal wykończenia.

22'

Kolejna ładna akcja ŁKS lewą stroną i po raz kolejny brak wykończenia. Piłkarze Biało-Czerwono-Białych muszą popracować nad skutecznością.

21'

Klepczarek faulowany w defensywie na własnej połowie.

20'

Zapowiadała się ładna akcja ŁKS. Piłka pociągnięta lewą stroną, centra w pole karne, jednak wykończenie już tragiczne.

15'

ŁKS za wszelką cenę chce doprowadzić najpierw do wyrównania, a później do zwycięstwa. Kolejne akcje gospodarzy, rzut rożny, po którego wykonaniu piłka minimalnie mija poprzeczkę.

14'

Mączyński z rzuty wolnego na połowie Floty trafia prosto w mur złożony z ... jednego rywala.

14'

Nie takiego obroty sprawy spodziewali się zgromadzeni licznie na stadionie przy al. Unii kibice, którzy od początku spotkania wspierają piłkarzy gorącym dopingiem.

10'

I jest pierwszy GOL. Z ładną akcją wyszli goście, którzy w kluczowym momencie mieli przewagę 3 do 1 pod bramką Wyparły. Ensar Arifović pewnie przelobował bramkarza ŁKS!

9'

Pruchnik faulowany w środku boiska. Próba szybkiego wznowienia powoduje stratę piłki przez Flotę.

8'

Pierwsze minuty spotkania prezentują się ciekawie. Oba zespoły starają się wypracować groźne akcje. Jest walka w środku boiska, jak również rozgrywanie pozycyjne. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko goli.

6'

Bykowski chcą wybić piłkę w aut z powodu kontuzji jednego z zawodników gości trafia prosto w Nwaogu. Chwilę później piłka oczywiście opuszcza boisko, a Bykowski przeprasza rywala za przypadkowe zagranie.

6'

Piłka z rogu centrowana prosto na głowę Kłusa, który pewnie wybija ją poza pole karne.

5'

Za mocne podanie do Mączyńskiego. Flota wznawia z autu. Szybka akcja i wywalczony rzut rożny.

4'

Mączyński faulowany w środkowej strefie boiska. ŁKS szybko wznawia grę.

3'

Długa piłka w pole karne Flory ląduje prosto w rękach Żukowskiego.

2'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Floty. Dobrze radzą sobie defensorzy gości.

0'

Rozpoczynają gospodarze.

16:53

Przed pierwszym gwizdkiem jeszcze kilka drobnych uroczystości, wręczenie pamiątkowych wyróżnień, chwila dla fotoreporterów ...

16:50

"Bójcie się chamy, do Ekstraklasy wracamy!" niesie się po łódzkim stadionie. Przypomnijmy, że w tym roku poza piłkarzami, do Ekstraklasy awansowali również koszykarze ŁKS.

16:49

10 minut do meczu. Piłkarze i arbitrzy wychodzą już na murawę.

16:41

20 minut do rozpoczęcia spotkania. Na trybunach coraz więcej kibiców.

16:23

Znamy już składy w jakich wystąpią oba zespoły. ŁKS: Wyparło - Klepczarek, Łabędzki, Gieraga, Woźniczka, Mączyński, Kłus, Smoliński, Bykowski, Romańczuk, Mięciel. Flota: Żukowski - Tomasik, Udarević, Mazurkiewicz, Niedziela, Niewiada, Pruchnik, Ostalczyk, Krajanowski, Arifović, Nwaogu.

16:10

W FAN ZONE ustawionym pomiędzy stadionem, a Atlas Areną ustawiona jest scena, wokół której po meczu odbędzie się dalsza część fety. Wśród zgromadzonych fanów liczne reprezentacje różnych dzielnic i fan klubów, jak również widoczni kibice poznańskiego Lecha.

16:06

Dookoła stadionu trwa już feta. Tymczasem na murawie pojawiają się pierwsi piłkarze znad morza w celu rozgrzewki.

16:00

Relację z tego meczu, poprowadzi dla Państwa Mariusz Roksela wraz z Radosławem Grochowiną, który w pomeczowej relacji fotograficznej pokaże Państwu co działo się na i wokół łódzkiego obiektu.